Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional!

Anonymous 24 Czerwiec 2013

View Users: View Users
  1. Dzięki uprzejmości Jarka (Neo) mam dla Was 10 licencji na program Hard Disk Sentinel Professional

Recenzję programu możecie przeczytać tutaj:

Kod:
    http://programyzadarmo.net.pl/forum/opisy-programow-wykonane-przez-forumowiczow-f46/hard-disk-sentinel-4-pro-opis-t9758.html#p67643
    Zasady konkursu:
    1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Hard Disk Sentinel Professional!
    2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
    3.W konkursie mogą brać udział Administratorzy, Moderatorzy, VIP oraz zasłużeni
    4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 03.07.2013

Competition rules:
    1. Write a meaningful comment why you want to win Hard Disk Sentinel Professional!
    2. Comment in Polish or English.
    3. The competition is open to administrators, moderators, VIP and meritorious
    4. Completion of the contest will be held on 03.07.2013

Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random //
    The person who receives a license, will be drawn by random portal.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców

Jarku, jeszcze raz dziękuję Ci za licencję

2. Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Myślę że dawanie aż tylu licek na raz nie ma sensu, bo pewnie nie będzie chętnych nawet na połowę. A co za tym idzie pomysł z zasłużonymi trzeba wywalić do kosza i wrócić do organizowania konkursów dla wszystkich. Bo kto będzie dawał licki dla nikogo ??
    Grzesiek już nie organizuje konkursów, Artoor pyka na tweakbytes a tu pewnie też przestanie bo niby po co jak nie ma chętnych...

3. Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

To żeby nie było tak pusto-zgłaszam swój akces do konkursu :papież
    Używam od dawna Hard Disk Sentinel i uważam,że to najlepszy sofcik do monitorowania dysków-dokładny,przejrzysty z przyjaznym GUI.
    BTW.
    Factico :eek: Artoor macha tam licki jak szalony...nawet nie wiedziałem,że jest takie forum :scratch Artooro-ładnie to tak dbać o obcych a zapominać o swoich Ziomkach ??
    Apeluję do Twojego patriotyzmu !

4. artoor

artoor Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    0
    Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Hornet, wierz mi, staram się jak mogę, ale jak wysyłam prośbę do różnych developerów z prywatnego maila, to albo nikt nie odpowiada, albo odpowiedź jest odmowna. Tym bardziej jeśli większość konkursów już na pzd miały całkiem niedawno miejsce - wtedy generalnie żadnych szans nie ma. Ale widzę, i bardzo mnie cieszy fakt, że wiele osób z pzd (ogólnie z Polski) bierze udział w konkursach na tweakbytes... co więcej - ostatnio trzy z pięciu osób które wygrały TheBat!'a były właśnie z naszej Ojczyzny :)

Olu, przepraszam za off-topic i dziękuje za konkurs. Dawno nic tu nie mieliśmy.

A i do wiadomości wszystkich użytkowników - nie spocząłem na laurach - wciąż wysyłam zapytania również dla pzd, ale jak wyżej wspomniałem trudniej, znacznie trudniej pozyskać coś przydatnego :(

5. Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

W takim razie Artooro-zwracam honor :yes master :hippie

6. Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Pewnie masz rację marsellus, że nie będzie za wielu chętnych, ale to nic, w takim razie licencje będą czekać i jeszcze kiedyś pojawi się konkurs :)

Ja myślę, że z tak radykalnymi krokami warto jeszcze zaczekać, może się coś zmieni na forum. Ostatnio w ogóle jest jakaś cisza, osobiście myślę, że jest to spowodowane okresem przedwakacyjnym, osobiście myślę, że już w połowie sierpnia wszystko będzie wracać powoli do normy

I brawo, czyli jedno zgłoszenie już mamy :ok

7. vonz

vonz Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0

Niezbyt fortunnie w czasie się to rozłożyło
    do tej pory można otrzymać ten soft/ Hard Disk Sentinel Professional 4.20/ rejestrując się na: linki są forum PZD i innych forach
    dla czytelników Komputer Świata

8. tofana

tofana Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    10

Zgłaszam się do konkursu po świetny program do dogłębnej analizy dysku twardego.
    W promocji jaka niedawno była, nie dostałam licencji tylko plik .key. Wolałabym licencję.
    Dzięki Olu za konkurs, a Neo za licki! :yes master

9. vonz

vonz Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0

Licencja to słowo wieloznaczne z wygranego konkursu też możesz dostać ,tylko sam kod :hippie

10. antbil007

antbil007 Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    0

Zgłaszam swój akces, bo lubię dobre programy i po polsku.
    Mam starszą wersję, chętnie więc wymienię na nowszy model...

Dzięki Olu, dzięki Jarku za konkurs.

11. andyxa

andyxa Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    45

I ja zgłaszam się do konkursu po program do kontroli dysku w komputerze , który jest w dodatkowo w naszym ojczystym języku
    dziękuję za konkurs

12. Likwis

Likwis Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0

Dzięki za konkurs drogą wstępu :ok Chciałbym wygrać licencje na ten program, ponieważ posiadanie takiego programu diagnostycznego w komputerze to standard , jest potrzebny :) Program posiada wiele zalet które się przydają: monitorowanie stanu naszego dysku twardego , jego parametry oraz temperaturę . Powodzenia dla reszty :ok Pozdrawiam.

13. Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Witajcie,
    w związku z tym, że licencji jest 10, a do konkursu zgłosiło się 5 osób, to nie robię żadnego losowania (nie ma to najmniejszego sensu) tylko wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie dostaną licencję, także licencje otrzymują:

Hornet
    tofana
    antbil007
    andyxa
    Likwis

Gratulacje!

14. tofana

tofana Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    10

Dziękuję za konkurs i za "prawdziwą" licencję! :jęzor