Konkurs / Giveaway!! Kaspersky Total Security 2017

Status
Zamknięty.

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
YES you read it correctly
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


site_logo.gif


We @ Programyzadarmo are very pleased to announce our Kaspersky Total Security 2017 2 x Licenses giveaway!
he4uB43.jpg

Firstly I would like to once again thank my very good friend at Kaspersky Labs for your kind generosity for
donating 2 x Kaspersky Totaly Security 2017 software licenses


XJgq2ni.jpg

eSer3vl.jpg

ZXXdTbA.jpg

A7dJaKq.jpg

yRg4EFH.jpg

hm9C7Jf.jpg

____________________________________________________________________________
To participate please follow these 4 simple GOLDEN RULES !!

1. You must be a registered member here at Programy za Darmo.

2. To ensure all who are entering our giveaways are actually contributing members to our forum you MUST have submitted at least 5 posts to enter (not including giveaways or in freebies) (we will be checking).

3. Please comment (comments are welcome in both English and Polish)

‘Why do you want to win a license for "Kaspersky Total Security 2017?’

4.Only one entry per IP is permitted.... what does this mean??
If you are using a VPN/Proxy to enter into this giveaway this against our forum rules BUT I guess ultimately members will try..
BUT please note!! that if another member has also entered this same giveaway with the same VPN/Proxy before you did, then your entry will simply not be valid ..

How do you know if that VPN/Proxy IP has been used already for this giveaway ??
You don't BUT we do and your entry will not be accepted..
I could just change my VPN/Proxy... !!
Yes you can but are you sure another member hasn't used this service ??

rules are pretty simple :D ..To enter this contest you must comply with these above 4 simple GOLDEN RULES to be considered as a valid entry.

Only one entry per member .. per IP is permitted..

Winning member’s names will be selected by random.org and once winner’s names have been posted winner's will only have 2 days to PM me to claim their prize and if I do not receive your PM within specified timeframe your win will be forfeited, sorry no excuses will be considered.

You will only receive a PM from me if you have claimed your prize within specified time frame.

The Giveaway ends on Saturday 24th September

good luck to all who enter
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Hello amazing this security suite one of the best I love the detection in real time and its new restrinción the webcam, thank you very much for this wonderful giveaway.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, guardian. This is one of the most powerful complete security suite available on the market. I want to win a license for this software in order to use it for protection, desinfection and cure if any malware strikes. It is worth mentioning that it has also a very good back-up feature. Thanks again for bringing us this awesome giveaway. :piwko :friends
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Kaspersky towarzyszył mi w ochronie kompa przez kilka lat, byłem z niego bardzo zadowolony, program zapewniał mi kompleksową ochronę przeciwko zagorzeniom w sieci. Jako, że cenię sobie moja prywatność i chcę zapewnić moim danym ochronę proszę o dołączenie mnie do konkursu :)
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Trzeba dać sobie nadzieję :) wchodzę bo konkurs wybitnie górna półka- czyli jeden z najlepszych od lat wydawców ochrony naszych komputerów przed złem wszelakim- Kaspersky :).Posiadam KiS_a niestety licencja się kończy i kasa też więc niech fortuna itp-itd...bardziej poważnie to Kaspersky wciąż trzyma poziom i według AVLab (i nie tylko )to lider w większości typowej ochrony komputerów w sieci-dziękujemy za wspaniały konkurs i za trud organizacji-Pzdr!
 
E

eufrasiox

kaspersky is one of the great
It is always up on all ratings
besides antivirus
He has one of the best firewall
and other protection tools fantastic
Thank you
 

Human

Świeżak
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Wg rozmaitych testów i opinii użytkowników Kaspersky nadal jest bardzo skutecznym pakietem, jeśli nie najlepszym. Jako, że nigdy nie miałem do czynienia z nim, chętnie przekonam się, co tak naprawdę potrafi ;)
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
Great security suite and they maintain they status with the title 'best AV'.
Never won the Kaspersky and thus not get enough hands on this suite..
Hope for win and best of luck to all....
Thanks guardian for the giveaway
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Wiem że jest to najlepszy pakiet do ochrony naszego komputera nigdy go nie miałem ale jego renoma jest wszystkim znana chętnie bym wypróbował ten program pozdrawiam
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Witam wszystkich/Hello there!

Thanks for the giveaway, guardian.
Brałem już udział w wielu konkursach na Kaspersky'ego (może tym razem mi się uda?). Dlaczego on? Jest to niekwestionowany lider od kilku lat we wszystkich testach pod względem skuteczności, wygody, szybkości itd. Dlatego bardzo chętnie bym w końcu przetestował ten program, zwłaszcza, że ostatni z którym mogłem się przywitać to 3-mies. KIS z 2012 roku.

Cóż będę czekać na wyniki.
Życzę wszystkim pozdrowienia i pozdrawiam
 

Sakha

Wygadany
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
75
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Tu i Tam
Wielkie dzięki za konkurs tak guardian jak i KasperskyLabs :dziękuję

Poluje na ten soft gdzie się tylko da .Aktualnie posiadam KIS z którego jestem wyjątkowo zadowolony. Pakiet na który tutaj można zapolować jest o tyle ciekawszy,że posiada m.in password manager co jest dodatkowym wielkim plusem.W myśl reguły jeśli coś jest dobre dla FSB/GRU tym bardziej będzie dobre dla mnie :ok
 

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
competition closes in a few days... do you have your last minute post to put up ?? if so do not procrastinate and get your
fingers dancing over the keyboard so that you don't miss your chance to win !!
 

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Oczywiście wielkie podziękowania za konkurs. Używam tego programu a właściwie różnych jego modulacji na zmianę z konkurencją z Symantec od 2005 roku. Program cenię za to, że za młodu nigdy, niczego nie złapałem ;) Wykrywalność, lekkość...Lata mam już swoje, dzieci...czas zabezpieczyć całą rodzinę ;) Czasy takie, że każdy ma swojego smartfona ;)
Pozdrawiam serdecznie.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Obecnie używame Kasersky w wersji Internet Security sprawdza się znakomicie na laptopie mojej 2-giej połówki :piwko
Ochrona oferowana przez Kaspersky jest wysoka, bo potencjalnego pomimo klikania w różne rzeczy komputer dalej działa i jest czysty. Program w odsłonie TS posiada wszystkie funkcje z IS i dodatkowo kilka innych, między innymi dodatek do zapamiętywania haseł. Dzięki za konkurs! :piwko
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Wielkie dzięki za konkurs, guardian.
Testowałem rózne antywiry ale korzystać z Kasperskiego i to w tej najbardziej rozbudowanej wersji nie miałem okazji, dlatego staję do konkursu.Jeżeli wygrałbym w konkursie ESET (kończącym się dzień wcześniej) to proszę nie brać mnie wtedy pod uwagę w losowaniu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry