Konkurs ! / Giveaway ! Kepard VPN Premium

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Oleg z Kepard
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 10x 1 rocznych licencji
Znakomitego VPN
Kepard VPN Premium

872bceb70b3bb19fmed.png

Zapraszam na oficjalną stronę Kepard VPN
  • http://www.kepard.com/

Dlaczego ??
Kepard VPN Premium
Ponieważ Jest Rewelacyjne !!

:ok :ok

Kepard VPN Premium
e8bfa60bdbbaff38med.jpg

Bezpieczeństwo w Internecie
Korzystanie z VPN zapewni bezpieczne połączenie podczas korzystania z internetu, które zapobiega kradzieży twoich danych.

a51f31021f9cfc52med.jpg

Internet Privacy
Będzie pilnować twojej nieustalonej tożsamości w internecie poprzez przypisanie do ciebie inny adres IP, który zagwarantuje anonimowość.

cfeecbe5643d3de7med.jpg

Wolność Internetu
Dostęp, Do stron które zostały zakazane
Dostęp do treści z witryn z ograniczeniami ze względu na kraj

625ac07212ad0ff5med.jpg

Wysoki poziom szyfrowania
szyfrować cały ruch internetowy za pomocą sprawdzonych bezpiecznych protokołów
,takich jak protokół L2TP / IPSec.


Dlaczego Kepard VPN?
44c23f13000688e1med.jpg

Obsługuje
OpenVPN, L2TP, PPTP
Połącz się
z dwóch lokalizacji w tym samym czasie
24x7 x365 Wsparcie użytkowników
NAT Firewall
Do 256-bitowe szyfrowanie
Windows, Linux, MacOS, Android, iOS
Offshore usługodawcą
Nieograniczony ruch
Doskonała prędkość
Ściąganie torrent i P2P na serwerach NL
Łatwa w obsłudze aplikacja

0c4e16b55e20d5afmed.jpg
b0ae8f1983a6c374med.jpg

4c885317f0bbd5ccmed.jpg
ad0195fdaf202f34med.jpg

VPN lub Virtual Private Network to metoda używana do dodawania bezpieczeństwa i prywatności w sieciach prywatnych i publicznych, takich jak Wi-Fi hotspotów i sieci Internet. VPN są najczęściej stosowane przez przedsiębiorstwa w celu ochrony poufnych danych. Jednakże, używając prywatnego VPN staje się coraz bardziej popularne, Bezpieczeństwo zwiększa się z VPN, ponieważ początkowy adres IP użytkownika zostanie zastąpiony jednym od operatora sieci VPN. Kepard Premium VPN to usługa zapewniająca łatwe zabezpieczenie połączenie z Internetem. Oprogramowanie to chroni przed hakerami kradzież danych osobowych, nawet w miejscach publicznych przy użyciu Wi-Fi. Dokonywać bezpiecznych transakcji online bez obawy o przechwycenie danych. Zachowasz anonimowość poprzez swoją tożsamość online ukrytą. Dostęp do zablokowanych witryn, które mają ograniczenia regionalne lub zostały zakazane i surfowanie po Internecie bez żadnych ograniczeń. Również użyć Kepard aby uzyskać dostęp do VoIP i sieci społecznych w krajach, w których te usługi są ​​zablokowane.
6c0cb15a308db2d1med.jpg

Więcej info
  • https://www.kepard.com/
Pobieranie
  • https://www.kepard.com/download-kepard/
Kup teraz
  • https://www.kepard.com/billing/clientarea.php
4641b85f6cc42e2fmed.png

3a3b8948a51f5524med.png

Dane wymagane przez firme to imie i adres e-mail

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Kepard VPN Premium
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Jeśli wcześniej wygrałeś konto Kepard proszę nie brać działu w konkursie
5.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 14.02.2017



Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Często używam programów do zmiany ip. Kepard jest fajną alternatywa dla Cyberghosta, ponieważ nie tylko ukrywa ip ale także szyfruje dane. Jak wiadomo bezpieczeństwo jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Zatem spróbuję szczęścia :0
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Czas wypróbować Kepard VPN /instaluję już test 30 dni/ - nie żebym specjalnie potrzebował, ale chciałbym mieć odnośnik do vpn stosowanego w KIS 2017 - ten konkurs tutaj jest dla mnie "jak na zamówienie". Roczna licencja Premium wydaje się w tej chwili wystarczająca, przywyknąć raczej nie przywyknę /bo wolę programy w rodzimym języku/, a i 35 $ na rok za coś do czego nie mam przekonania ... :dziwak
Poza tym jeszcze trzeba wygrać - a tu różnie bywa. Mam nadzieję, że współużytkownicy nie oszaleją nagle na punkcie rocznego vpn - to i biorę udział - może się uda ...
Dzięki za ten konkurs - naprawdę szukałem "czegoś" takiego /co prawda po polsku, ale raczej dam radę jakby co/.
:scratch
 

scypion

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Grudnia 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
6
VPN jest świetny w wielu zastosowaniach; podstawowe to oczywiście ukrywanie naszego IP aby czuć sie anonimowo. Chętnie ten programik wypróbuję o ile wygram :p
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Zmiana ip i szyfrowanie danych to jest to czego oczekuję od tego typu programów.Biorę udział w konkursie
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Biorę udział w konkursie, ponieważ jest to bardzo dobra alternatywa dla takich programów jak: Hide My Ass! albo CyberGhost VPN. Obecnie testuję wersję testową aplikacji i jak na razie spisuje się wyśmienicie! :)
 

alpx

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Listopad 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
1
Thanks for giveaway.
Nice program for data security I want this reason
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18376
Reakcje/Polubienia
38954
Miasto
Gdzieś w Polsce
Na początek oczywiście dzięki za konkurs :ok
Ja też z chęcią wypróbuję Kepard VPN Premium jako alternatywę dla obecnie używanego Windscribe. Przyda mi się dobry, szybki VPN, który szyfruje dane i jest prosty w obsłudze.
 
G

Galaxy2000

I want to win a license for Kepard VPN Premium & I want to Participate in the contest

As

I like features that make Kepard VPN a good choice as it allows to connect from two separate locations at the same time so I can protect home network and a mobile device or work computer with only one account. Kepard VPN provides L2TP protection and 128 & 256-bit encryption. The NAT firewall makes it possible to connect simultaneously with 2 different locations making it a nicely layered VPN in terms of security.
Kepard is one of the best VPN networks for high speed, secure, and affordable VPN networks.

Thanks for the Giveaway

Hope to win this great!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37699
Reakcje/Polubienia
33898
Podziękowania dla organizatorów!
Bardzo często szwędam się po różnych stronach w poszukiwaniu promocji na programy.
Obecnie korzystam z wygranego tutaj Windscribe Pro.
Chętnie wypróbuję Kepard VPN Premium.
Biorę udział w konkursie.
 

moss

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Lipiec 2016
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Ja naprawdę jestem zainteresowany tym programem i że ktoś naprawdę chcę dać klucz to jestem zadowolony i szukam w necie codziennie jakiegoś vpn gdzie nie będę podsłuchiwany przed inwigilacją i utratą danych i te darmowe są nic nie warte
 
E

eufrasiox

I need vpn so my internet connection is encrypted
And escape from prying eyes
Also to view blocked content
thanks for the giveaway
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Na wstępie podziękowania za konkurs dla kolegi angellomichel387 . Z miłą chęciom wypróbuje ten VPN . Wcześniej używałem CyberGhost , wiec pora znaleźć zastępstwo zamiast niego .Biorę udział w konkursie.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Muszę przyznać, że wcześniej nie znałem tego VPN-a. Trochę poczytałem opinie o Kepard i wynika z nich, że firma ma siedzibę w Mołdawii (dla mnie +, że spoza UE), oferuje na razie niewielką ilość serwerów (porównywalnie do darmowej wersji Windscribe). Trzymają logi przez 3 dni, ale że chodzi właśnie o Mołdawię, to problem nieco mniejszy jak mi się wydaje. Poza tym nie należy wierzyć większości dostawców VPN, że takowych logów nie nie ma w ogóle. Kepard chwalony jest za dobre szybkości, więc summa summarum warto go mieć.
Podziękowania za zorganizowanie konkursu.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Witam

Obecnie korzystam z darmowej wersji Windscribe, który spisuje się całkiem nieźle. Z Kepard VPN nie miałem wcześniej do czynienia, ale czytając opinie innych warto zwrócić na niego uwagę. Z wielką przyjemnością sam chciałbym sam go wypróbować więc biorę udział w konkursie.

Pozdrowienia dla producenta i organizatora konkursu :francuz
 
Status
Zamknięty.
Do góry