Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2018

angellomichel387 20 Wrzesień 2018

View Users: View Users
  1. angellomichel387

angellomichel387 Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

Otrzymane Polubienia:
    677
    Dzięki życzliwości Kerish Products General Manager
    za co bardzo dziękuje :klawik
    mam do rozdania 30 x 3 letnich licencji
    Znakomitego Programu
    Kerish Doctor 2018

Zapraszam na oficjalną stronę programu
    http://www.kerish.org/pl/index.php

Dlaczego Kerish Doctor 2018 ? ?
    Ponieważ Jest Najlepszy ! ! :) :) :ok

Więcej info
    http://www.kerish.org/pl/product.php
    Pobieranie
    http://www.kerish.org/pl/get_file.php
    Kup Teraz
    http://www.kerish.org/pl/order.php

Zasady konkursu
    1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Kerish Doctor 2018

2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
    3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
    4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 01.11.2018

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
    i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW

divinenews, Mirko, joa87 and 24 others like this.
  2. sasha

sasha Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    231
    Thanks for the giveaway.

Kerish Doctor 2018 is an excellent tool, thanks to which, it is possible to keep your computer clean. Personally, I really liked this program, it has a lot of different tools that very often go as a separate program. In general, I think this application is universal.

al and OXYGEN THIEF like this.
  3. LechP Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    6
    Kerish Doctor jako narzędzie do konserwowania systemu sprawował się u mnie bardzo dobrze.
    Naprawił mi błędy systemowe, wyczyścił co trzeba, lecz licencja się skończyła.
    Gdybym wylosował Doctorka to ucieszył bym się, więc startuję w konkursie.
    Dlaczego! Bo jest najlepszy.
    Serdecznie pozdrawiam organizatora konkursu.

4. Don Pedro

Don Pedro Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    73
    Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!

Biorę udział w tym konkursie, ponieważ mój starszy brat niedawno kupił nowy komputer i oprócz dobrego programu antywirusowego, chciałbym zainstalować mu dobry program do konserwacji i optymalizacji systemu. A nie ma lepszego programu do konserwacji i optymalizacji systemu niż Kerish Doctor. Niestety wersja testowa programu pozwala na użytkowanie tylko przez 15 dni. Chciałbym aby mojego brata komputer chodził cały czas bezproblemowo, dlatego zdecydowałem się wziąć udział w tym konkursie. Sam posiadam aktywną licencję do Kerish Doctor 2018 na swoim komputerze i lepszego programu do konserwacji i optymalizacji systemu Windows nie ma!

5. RadoCMG Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    10
    Świetny program, który bardzo łatwo obsługiwać. Program nie wymaga wielkiej uwagi, gdyż sam chodzi w tle. Licencja przyda mi się do laptopa także z chęcią ją przygarnę :)

Program gorąco wszystkim polecam :guma

Dzięki za konkurs i nagrody :england

6. fresta Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    164
    The Kerish Doctor is always the number 1 among programs to clean and optimize your computer and ensures the security of the system.
    A trusted program works quickly and efficiently like a combine harvester.

7. Areopagita

Areopagita Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    12
    Podziękowania za konkurs dla Kerish Products General Managera oraz dla

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

! :)

Kerish stał się moim ulubionym programem do sprzątania i optymalizacji - robił swoje, ja nie musiałem o niczym pamiętać, i w zasadzie nie pamiętałem nawet o nim, do momentu, gdy skończyła się mi licencja. Z radością witam kolejny już konkurs na ten program. Wchodzę w to!

Pozdr.,

Areopagita
    :england

8. jozwa48 Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    2

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

9. mrsurfer77 Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Witam!!! :dziękuęza konkurs PZD
    Kerish Doctor to aplikacja do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemu Windows.

Program w czasie rzeczywistym oferuje narzędzia do wykrywania i niwelowania wszelakich problemów ze środowiskiem operacyjnym oraz zainstalowanym w nim oprogramowaniem. Pozwala m.in.: oczyścić rejestr Windows ze zbędnych wpisów, usunąć z dysku wszystkie pliki tymczasowe, optymalizować usługi systemowe oraz manipulować ukrytymi ustawieniami systemu.

Ponadto umożliwia: odzyskać utracone dane, optymalizować połączenia internetowe, zarządzać zainstalowanymi aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem, usuwać trwale pliki, odblokowywać zablokowane dane oraz zarządzać punktami przywracania systemu.Pozdrawiam.:dziękuę

10. jan13 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    12
    Moim zdaniem jeden z najlepszych programów tego typu.Spore możliwości i multum modułów powoduje że odnajdą się w nim początkujący jak i zaawansowani użytkownicy.Program można dowolnie ustawić pod swoje upodobania.Chcę go wygrać by zastąpić nim kilka innych rozwiązań tego typu.Program jest często aktualizowany co nie jest zawsze priorytetem dla innych producentów a to zwiększa moje zaufanie do tego programu.

11. wwd

wwd Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    247
    Podziękowanie dla @angellomichel387 za super konkurs.
    Do programu Kerish Doctor przekonałem się już od dwóch lat i ciągle używam do sprzątania systemu.
    KD posiada również bardzo przydatne funkcje, które usprawniają pracę z komputerem.
    Bardzo chciałbym wygrać licencję na ten świetny program.

12. sowa2 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    8
    Super program,odkąd go używam zero problemów z komputerem. Mam go od ponad dwóch lat i powoli już się rozglądałem za możliwością przedłużenia licencji. Pięknie czyścić rejestr ze zbędnych wpisów, usuwa z dysku wszystkie pliki tymczasowe itd. Przy optymalnym ustawieniu można zapomnieć,
    że trzeba cokolwiek robić przy kompie oprócz używania go. Pięknie dziękuję za konkurs.

13. leonbokser Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    5
    Świetny program.Posiada bardzo przydatne funkcje, które usprawniają pracę z komputerem.Kerish Doctor to aplikacja do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemu Windows.Dziękuję za konkurs.

14. dlanod

dlanod Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Je suis un grand fan de Kerish doctor ... utilisez-le presque tous les jours. Merci pour eux et toi pour ça
    occasion

Merci;)

15. flyingcrocodile Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    11
    It's easily one of the best, or maybe the best product in its category. Offering a huge amount of features to clean, repair and optimize your Pc. And its unique real time scanning for issues will help a lot if you don't have time to regularly scan for issues and junks on your Pc. It also has a feature to enable you to fix critical errors in real time. Kerish Doctor is sure to satisfy all your needs in extracting your Pc's performance. Highly recommended product. Tahnk you for this giveaway.

Ładuję...