KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2018

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Kerish Products General Manager
za co bardzo dziękuje :klawik
mam do rozdania 30 x 3 letnich licencji
Znakomitego Programu
Kerish Doctor 2018

8bd963fc14819d1cmed.png

Zapraszam na oficjalną stronę programu
http://www.kerish.org/pl/index.php

bcd7bdcb4e0eccdemed.png

bec50cec9042835emed.png

dc2ebfb815470f4dmed.png


Dlaczego Kerish Doctor 2018 ? ?
Ponieważ Jest Najlepszy ! ! :) :) :ok



4a59b690db2946b9med.png

7952826211c14f6emed.png

e85398a0c836d1c1med.png

c3ac64614d846eb9med.png

Więcej info
http://www.kerish.org/pl/product.php
Pobieranie
http://www.kerish.org/pl/get_file.php
Kup Teraz
http://www.kerish.org/pl/order.php
b442500fc88c3baegen.png


Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Kerish Doctor 2018

2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 01.11.2018



Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

Sasha

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
279
Reakcje/Polubienia
809
Thanks for the giveaway.

Kerish Doctor 2018 is an excellent tool, thanks to which, it is possible to keep your computer clean. Personally, I really liked this program, it has a lot of different tools that very often go as a separate program. In general, I think this application is universal.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
Kerish Doctor jako narzędzie do konserwowania systemu sprawował się u mnie bardzo dobrze.
Naprawił mi błędy systemowe, wyczyścił co trzeba, lecz licencja się skończyła.
Gdybym wylosował Doctorka to ucieszył bym się, więc startuję w konkursie.
Dlaczego! Bo jest najlepszy.
Serdecznie pozdrawiam organizatora konkursu.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!

Biorę udział w tym konkursie, ponieważ mój starszy brat niedawno kupił nowy komputer i oprócz dobrego programu antywirusowego, chciałbym zainstalować mu dobry program do konserwacji i optymalizacji systemu. A nie ma lepszego programu do konserwacji i optymalizacji systemu niż Kerish Doctor. Niestety wersja testowa programu pozwala na użytkowanie tylko przez 15 dni. Chciałbym aby mojego brata komputer chodził cały czas bezproblemowo, dlatego zdecydowałem się wziąć udział w tym konkursie. Sam posiadam aktywną licencję do Kerish Doctor 2018 na swoim komputerze i lepszego programu do konserwacji i optymalizacji systemu Windows nie ma!
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Świetny program, który bardzo łatwo obsługiwać. Program nie wymaga wielkiej uwagi, gdyż sam chodzi w tle. Licencja przyda mi się do laptopa także z chęcią ją przygarnę :)

Program gorąco wszystkim polecam :guma

Dzięki za konkurs i nagrody :england
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
The Kerish Doctor is always the number 1 among programs to clean and optimize your computer and ensures the security of the system.
A trusted program works quickly and efficiently like a combine harvester.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Podziękowania za konkurs dla Kerish Products General Managera oraz dla angellomichel387! :)
Kerish stał się moim ulubionym programem do sprzątania i optymalizacji - robił swoje, ja nie musiałem o niczym pamiętać, i w zasadzie nie pamiętałem nawet o nim, do momentu, gdy skończyła się mi licencja. Z radością witam kolejny już konkurs na ten program. Wchodzę w to!

Pozdr.,

Areopagita
:england
 

mrsurfer77

Świeżak
Dołączył
4 Kwiecień 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
1
Witam!!! :dziękuęza konkurs PZD
Kerish Doctor to aplikacja do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemu Windows.

Program w czasie rzeczywistym oferuje narzędzia do wykrywania i niwelowania wszelakich problemów ze środowiskiem operacyjnym oraz zainstalowanym w nim oprogramowaniem. Pozwala m.in.: oczyścić rejestr Windows ze zbędnych wpisów, usunąć z dysku wszystkie pliki tymczasowe, optymalizować usługi systemowe oraz manipulować ukrytymi ustawieniami systemu.

Ponadto umożliwia: odzyskać utracone dane, optymalizować połączenia internetowe, zarządzać zainstalowanymi aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem, usuwać trwale pliki, odblokowywać zablokowane dane oraz zarządzać punktami przywracania systemu.Pozdrawiam.:dziękuę
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Moim zdaniem jeden z najlepszych programów tego typu.Spore możliwości i multum modułów powoduje że odnajdą się w nim początkujący jak i zaawansowani użytkownicy.Program można dowolnie ustawić pod swoje upodobania.Chcę go wygrać by zastąpić nim kilka innych rozwiązań tego typu.Program jest często aktualizowany co nie jest zawsze priorytetem dla innych producentów a to zwiększa moje zaufanie do tego programu.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Podziękowanie dla @angellomichel387 za super konkurs.
Do programu Kerish Doctor przekonałem się już od dwóch lat i ciągle używam do sprzątania systemu.
KD posiada również bardzo przydatne funkcje, które usprawniają pracę z komputerem.
Bardzo chciałbym wygrać licencję na ten świetny program.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Super program,odkąd go używam zero problemów z komputerem. Mam go od ponad dwóch lat i powoli już się rozglądałem za możliwością przedłużenia licencji. Pięknie czyścić rejestr ze zbędnych wpisów, usuwa z dysku wszystkie pliki tymczasowe itd. Przy optymalnym ustawieniu można zapomnieć,
że trzeba cokolwiek robić przy kompie oprócz używania go. Pięknie dziękuję za konkurs.
 

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Świetny program.Posiada bardzo przydatne funkcje, które usprawniają pracę z komputerem.Kerish Doctor to aplikacja do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemu Windows.Dziękuję za konkurs.
 

dlanod

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Grudnia 2017
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Je suis un grand fan de Kerish doctor ... utilisez-le presque tous les jours. Merci pour eux et toi pour ça
occasion

Merci;)
 

flyingcrocodile

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Marzec 2018
Posty
2
Reakcje/Polubienia
12
It's easily one of the best, or maybe the best product in its category. Offering a huge amount of features to clean, repair and optimize your Pc. And its unique real time scanning for issues will help a lot if you don't have time to regularly scan for issues and junks on your Pc. It also has a feature to enable you to fix critical errors in real time. Kerish Doctor is sure to satisfy all your needs in extracting your Pc's performance. Highly recommended product. Tahnk you for this giveaway.
 
Do góry