KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2020

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052



Dzięki życzliwości Kerish Products General Manager za co bardzo dziękuje


Thanks to the kindness of the Kerish Products General Manager for which I thank you very much



30 x 3-letnich licencji do rozdania
Kerish Doctor 2020


30 x 3-year licenses to give away
Kerish Doctor 2020



ProgramyZaDarmo KerishDoctor2020 Giveaway



ban.png



Website | Support

Kerish Doctor 2020 is a complete care solution for computer maintenance that utilizes the most promising developments in this area.

Due to its unique system, Kerish Doctor 2020 prevents Windows crashes in real time and also safely fixes registry errors.

The application regularly performs a maximally thorough and safe cleaning of your system to eliminate accumulated digital "trash", thereby increasing the efficiency of your computer in the best way possible.

Kerish Doctor 2020 protects your PC against malware and potential vulnerabilities and monitors computer settings that are important from the point of view of security.

The Smart Update system promptly updates the application's databases, which are constantly being improved by our experts. Thanks to this system, the software suite is becoming more effective every day, making our solution the most promising in its class.

For Windows 10/8/7/Vista/XP


What's new
(Version 4.80 released on December 15, 2019)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
  • Added component "Apps Live Optimization" to boost PC performance by optimizing CPU time between running processes
  • Added automatic cleaning of uninstalled software leftovers
  • Added cleaning of old downloads (ability to configure cleaning of old files in any folder)
  • Updated the "Installed Software" tool: added complete uninstall (including leftovers)
  • Added the ability to notify about the release of new software versions and help to update it
  • Added weekly report about performed work
  • Bug fixed

Kerish Doctor technologies
The cloud technology that underlies the assessment of the reputations of files, software, and other objects.​
A unique system that can detect and prevent Windows crashes in real time.​
The most advanced method for cleaning your computer of digital "trash".​
This technology will unleash the full potential of your computer while you play.​
Regularly updates the Kerish Doctor 2020 core and database when you access the Internet.​
Ability to unblock the computer when you can’t do it yourself.​


| Why Kerish Doctor |
Click the feature for details




tcc.png




pln.png




Connect with Kerish

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


giv.png



Zasady konkursu
1. Napisz w kilku zdaniach, dlaczego chcesz wygrać Kerish Doctor 2020
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu

4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 19.01.2020

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW


Competition's rules

1. Write in a few sentences, why you want to win Kerish Doctor 2020
2. Comment in Polish or English
3. All users registered before the announcement of the competition may participate in the competition
4. The end of the competition will take place on 19.01.2020


Persons who receive licenses will be randomly selected via the random portal
and I will have 24 hours confirming the win by PM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
Dziękuję Organizatorom za konkurs na ten naprawdę świetny program.Używam Kerisha od kilku lat i zawsze wszystko jest OK-żadnych problemów.Właśnie kończy mi się licencja,więc biorę udział w konkursie.Jeszcze raz dziękuję.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Pięknie dziękuję za Konkurs. Niezła gratka nawiasem mówiąc :brawo
Program rzeczywiście jest "debeściak", użytkuję go od kilku lat i działa bez zarzutu, robi co ma robić, pomaga z automatu jak trzeba. Trudno sobie wyobrazić prawidłowe działanie komputera bez niego, no chyba że ktoś chce zamiast czerpać przyjemność z użytkowania komputera w nim grzebać.
Jeszcze raz dziękuję za wspaniały Konkurs, z wielką niecierpliwością będę czekał na jego rozstrzygnięcie.
 

Lipka222

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
7
Bardzo dobry program. Używam od 2 lat ale licencja już dobiega końca, więc warto spróbować i sprawdzić swoje szczęście. Dziękuję Organizatorom za konkurs.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Podczepiam się do konkursu , program mam ,klucz wygrałem w programyzadarmo , okres rejestracji dobiega końca . Jest okazja Kerish Doctor przedłużyć to chętnie skorzystam .
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Dzięki że decyzja o konkursie na ten fajny soft stała się faktem! Korzystając z tej okazji, zgłaszam się do konkursu o program który osobiście uważam za najlepszy w kategorii "dbający o prządek" w systemie Windows bo: skuteczny(!) tryb "automatyczny" dla leniuszków i jak najbardziej tryb pod swoje wymagania i potrzeby.Co jakiś czas ręczne użycie czy jak kto woli automatyczna "wizyta" Doctora pozwalana długą poprawną pracę systemu.
 

kaskader1968

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Używam go od kilku lat , uważam że jest to jeden z lepszych programów tego typu .Dzięki niemu udało mi się usunąć kilka problemów, wystarczy co jakiś czas przeskanować komputer tym programem by mieć na jakś czas spokój.
Więc zgłaszam swój udział w konkursie.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używam już dłuższy czas licencji też wygranej na tym forum. Niestety jej czas dobiega końca (licencja 3-letnia). A ponieważ ten program jak dotąd mnie nie zawiódł więc chętnie bym dalej z niego korzystał. Dlatego staję w szranki tego konkursu licząc że los mi będzie sprzyjał.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Basrdzo dobry program. Robi to, co do niego należy. Po przeskanowaniu komputera naprawia błedy oraz czyćci go z niepotrzebnych plików.Właśnie skończyła mi sie na niego licencja, dlatego startuję w konkursie.
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
Dziękuję za zorganizowanie konkursu angellomichel387, a także wielkie dziękuję za udzielenie licencji do konkursu Kerish Products General Manager.
Program jest mi znany, kilka lat temu korzystałem z niego, a nawet kupiłem licencję, wrażenia z programu są najbardziej pozytywne. Z radością będę kontynuował zapoznanie się z programem, jeśli będę miał szczęście.
Pozdrawiam.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Używałem poprzednie wersje t.j. 2018 i 2019.
Niestety, licencje się skończyły, a uważam, że Kerish Doctor jest jednym z najlepszych programów w swojej kategorii.
Dlatego też, chciałbym wygrać ten program i kontynuować jego użycie w najnowszej wersji.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Świetny program oferujący mnóstwo funkcji.Codzienne aktualizacje pozwalają być programowi na bieżąco co przy ciągle zmieniającej się 10 jest szalenie istotne.Niedługo skończy mi się licencja na ten program i miło by przedłużyć ją aż na trzy lata.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Z programu korzystam od kilku lat i nigdy mnie nie zawiódł. Wcześniej korzystałem z różnych tego typu programów ale zawsze coś się działo nie tak ( a to komp. się zawieszał, a to pracował jak ,,muł”). Przez ten czas jaki korzystał z Kerish Doctor mam spokój, porządek. Do konkursu przystępuje i po cichu liczę na kluczyk bo program jest tego wart.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Świetny program, być może startuję trochę długo z systemem, ale robi to co trzeba czyli czyści i optymalizuje bez szkód dla systemu. Chciałbym wygrać licencję gdyż moja obecna się kończy. Dziękuję za konkurs
 

TaliZorah

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Kerish Doctor super program nr 1 do optymalizacji wykonuje swoje zadania idealnie.Działa wyśmienicie robi co do niego należy.
 
Do góry