Konkurs ! / Giveaway ! - Malwarebytes Anti-Malware Pro

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
OqOv6S1.jpg


Do rozdania mam 5 licencji. Składam serdeczne podziękowania pani Cecile Nguyen za możliwość organizacji tego konkursu.

Malwarebytes Anti-Malware Pro jest programem do ochrony komputera przed takimi zagrożeniami jak wirusy, konie trojańskie, robaki czy też keyloggery. Co ważne - program może działać bez żadnych konfliktów z najpopularniejszymi antywirusami. Współpraca programu z antywirusem stanowi doskonałe zabezpieczenie komputera. Program posiada również polski interfejs.

Zasady konkursu :
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes Anti-Malware Pro.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 19.09.2013.


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Malwarebytes Anti-Malware Pro.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 19.09.2013.


Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random. //
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1078
Reakcje/Polubienia
41
Był czas że ten soft gościł na moim komputerze. Spodobały mi się w nim to że za wersję PRO płacimy tylko raz a nie jak w przypadku antywirusów co rok za możliwość aktualnej ochrony. Ponadto na moim niezbyt "wypasionym" komputerze nie odczuwałem żeby coś "spowalniał". Po instalacji i wersji PRO pracował razem z Defenderem w win7. Po 14 dniach przeszedł na wersję free i do pary doinstalowałem antywirusa microsoftowego. Podsumowując jako statystyczny "Kowalski" byłem z tego programu bardzo zadowolony i chętnie po (ewentualnej) wygranej wróci ponownie na mój komputer.
 

semana

Świeżak
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Posiadam wersję free, ale mieć PRO to jest ułatwienie sobie życia,bo działa w czasie rzeczywistym i wyłapuje na bieżąco "nieproszonych gości".Program idealny do ochrony komputera.
 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Chciałbym wzmocnić ochronę bo aktualnie używam AVG IS 2014. Malwarebytes Anti-Malware Pro mi to jak najbardziej umożliwi, z resztą gdyby nie brak firewalla to wystarczyłby sam Malwarebytes Anti-Malware Pro do ochrony systemu, jest bardzo skuteczny.
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Chcę wygrać Malwarebytes Anti-Malware Pro, ponieważ jest to doskonałe narzędzie zabezpieczające w czasie rzeczywistym system przed różnego rodzaju malware.
 
A

Anonymous

Bardzo dobry program , który wybitnie uzupełnia ochronę systemu , dla tego biorę udział w konkursie :) :england
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Program - marzenie, jako uzupełnienie do mojego Bitka.
Proszę o uwzględnienie mnie w losowaniu! :)

Dzięki za super konkurs! :)
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Malwarebytes to świetny, skuteczny i leciutki program zabezpieczający naszego PC. Posiada interfejs w języku polskim. Chociaż jego przeznaczeniem jest uzupełnienie działań antywirusa, sam często spełnia taką funkcję i jest naprawdę skuteczny :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Biorę udział w konkursie!
Wspaniała ochrona przed wirusami, trojanami i innymi robakami.
Dziękuję! :)
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Świetny program uzupełniający główną ochronę. Już nie raz ochronił mnie przed niebezpiecznymi stronami. Żaden inny program nie działa tak świetnie, dlatego bardzo chętnie się zgłaszam i mam wielką nadzieję na wylosowanie mnie :)
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Program, który zapewnia bardzo dobrą ochronę w trybie rzeczywistym przed : w tym wirusy, robaki, trojany, rootkity, dialery i spyware .Prosty w obsłudze i lekki dla systemu.

Zgłaszam udział w konkursie.
pozdrawiam
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Program, który zapewnia bardzo dobrą ochronę. Obok antywirusa drugi program, który mieć warto na kompie w celu zachowania bezpieczeństwa przed padnięciem systemu. Biorę udział w konkursie na ten mega program :piwko
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Program pierwsza klasa, lekki dla systemu i duża wykrywalność zagrożeń. Biorę udział w konkursie i mam nadzieję, że tym razem szczęście dopisze :ok
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18377
Reakcje/Polubienia
38962
Miasto
Gdzieś w Polsce
I znowu dzięki za kolejny konkurs !! :yes master :yes master :yes master

Program jest super, nr 1. Pomimo startu w wielu konkursach jeszcze nie udało mi się zdobyć na niego licki, może tym razem dopisze mi szczęście. :ok
 
E

elefante

Program zapewnia dobra ochronę tylko nie wiem czy uda się wygrać tym bardziej ze chcę być legalny a nie piratem serdecznie pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry