Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
563
Polubienia
718
Autor tematu #1
Dzięki życzliwości Marcin Kleczynski
CEO and Co-Founder of Malwarebytes
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 10 licencji lifetime
Znakomitego Programu
Malwarebytes 3 Premium


Zapraszam na oficjalną stronę programu :ok :ok :ok

Dlaczego Malwarebytes 3 Premium ??
Ponieważ Jest Najlepsze !!
:ok :ok :yes master :yes master

MALWAREBYTES 3 :Teraz jeszcze silniejszy i bardziej inteligentny
Oprogramowanie antywirusowe staje się zbędne

Cztery warstwy technologii zwalczających złośliwe oprogramowanie.
Bardziej inteligentne wykrywanie zagrożeń Wyspecjalizowana ochrona przed
oprogramowaniem ransomware To rozwiązanie, którego szukasz.


4-krotnie silniejsze i 4-krotnie szybsze
Nasi inżynierowie sprawili, że najlepsze w historii rozwiązanie chroniące przed zagrożeniami stało się jeszcze lepsze. Teraz Malwarebytes 3 obejmuje cztery moduły zwalczające złośliwe oprogramowanie:
Anti-Malware
Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i programami szpiegującymi
Ochrona przed złośliwymi stronami internetowymi
Ochrona przed rootkitami
Do swojej dyspozycji otrzymujesz wszystkie najlepsze technologie Malwarebytes odpowiedzialne za ochronę systemów oraz wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, dostępne w postaci pojedynczego pakietu. Przestań płacić za stare, niezdarne oprogramowanie antywirusowe.Ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami
Nasze rozwiązanie w czasie rzeczywistym wykrywa i usuwa zagrożenia za pomocą zaawansowanych narzędzi chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i rootkitami. Program automatycznie skanuje system w poszukiwaniu najnowszych i najniebezpieczniejszych zagrożeń, zapewniając ochronę, o której nie musisz nawet myśleć.
Ochrona programów przed ich użyciem przeciwko użytkownikowi

Malwarebytes 3 zabezpiecza przeglądarkę i inne programy za pomocą czterech warstw ochrony, które blokują ataki wykorzystujące luki w zabezpieczeniach i infekują komputer.
Szybsze i bardziej inteligentne skanowanie
Niezwykle wydajny tryb szybkiego skanowania wyszukuje tylko aktualnie aktywne zagrożenia. Pomimo szybszej analizy wciąż otrzymujesz pożądane wyniki. Skanowanie możesz uruchomić w tle, choćby w czasie ładowania ulubionej gry. Cały proces zostanie ukończony, zanim zdołasz przygotować się do rozgrywki.


Ochrona plików przed zablokowaniem i przechwyceniem dla okupu
Malwarebytes 3.0 blokuje znane i nieznane oprogramowanie ransomware za pomocą zastrzeżonej technologii nowej generacji, która w sposób proaktywny zabezpiecza pliki. Dzięki temu zapewnia potężną i kompleksową ochronę blokującą oprogramowanie ransomware — a nie tylko proste rozwiązanie deszyfrujące. Już teraz możesz chronić swoje dane przed jutrzejszymi atakami.
Ochrona przed fałszywymi i zainfekowanymi stronami internetowymi
Program wykrywa oraz blokuje fałszywe strony internetowe i złośliwe odnośniki. Takie rozwiązanie pozwala chronić przed pobieraniem złośliwego oprogramowania, próbami hakowania i zainfekowanymi reklamami. Obawiasz się, że zawędrujesz w „złe rejony” Internetu? Teraz już nie musisz.Więcej info
Pobieranie
Kup TerazZasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes 3 Premium
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 23.10.2018


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Polubienia
49
#2
Malwarebytes 3 to najlepszy program do wykrywania zagrożeń jaki miałem przyjemność używać/testować. Zarówno w darmowej wersji (w postaci skanera) jak i płatnej (testowej na 30dni) działa rewelacyjnie. Można bez problemu robić białe listy zarówno katalogów, IP jakie powinien program przepuszczać, a także na jakie zagrożenia ma nie reagować (tak prozaicznie mało istotna funkcja przydaje się np w moim przypadku do obsługi (oprogramowania) kontrolera RAID - domyślnie jest on blokowany ze względu na korzystanie z przestarzałej technologi java). Program rewelacyjny, polecam każdemu
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
186
Polubienia
30
#3
biore udział w konkursie na ten soft poniewarz jest to wspaniały program zabezpieczający nasz system przed różnymi wirusami jakie mogą sie dostac do naszych komputera.
jest to soft dosc dobrze znany i kazdy zna jego walory i zalety.
dzieki za konkurs oraz mozliwosc wygrania go .
 
E

elefante

#4
Malwarebytes Anti-Malware 3 to jeden z najlepszych i ważniejszych programów do ochrony systemu. Jest lekki, szybki i co najważniejsze skuteczny w swoim działaniu. Dzięki częstym dostępnym aktualizacjom jest w stanie wykryć i przechwycić realne zagrożenia płynące nie tylko z internetu, ale również pamięci usb. Warto wygrać Malwarebytes Anti-Malware 3.
 
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Polubienia
9
#5
Nie jestem w stanie stwierdzić jak skuteczny jest Malwarebytes jako klasyczny program anti-malware.
(w porównaniu z konkurencyjnymi pakietami)
Za to wiem, że jest to bardzo dobre narzędzie do blokowania stron www zawierającymi szkodliwe komponenty.
I to jest główny powód, dla którego chciałbym go wygrać.
 
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
25
Polubienia
12
#6
Malwarebytes is an excellent companion security products which is superb in protecting the PC from the recent sophisticated threats which are still unknown in the dark for the traditional antiviruses. I want my PC to be all-round protected from unknown nasty threats.
thanks for an excellent giveaway.
Good luck to all :)
 

ERPI

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Marzec 2013
Posty
6
Polubienia
0
#7
Malwarebytes to bardzo dobry program ochronystron WWW .Szybki i skuteczny w skanowaniu.Utrzymuje system w odpowiednim stani
e.Przydała by się PEŁNA WERSJA.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jack39

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
3
Polubienia
1
#8
Doskonały program ratujący przed stronami z zagrożeniami.Pozwala spokojnie używać komputera bez obaw . Wersja czasowa premium pozwoliła pokazać co potrafi chroniąc czasowo użytkownika.Wersja pełna z pewnością pozwoliłaby pracować na komputerze w sieci w najwyższym standardzie ochrony.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
151
Polubienia
111
#9
Z opinii i rankingów wynika że program trzyma się w czołówce i z tego powodu warto (!) skorzystać z pracy co organizator naszykował.Warto również przekonać się jak to w realu działa w porównaniu do np: Zemana ? Dzięki za fajny soft- i powodzenia sobie i Wszystkim .
 

ashwingeek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2017
Posty
4
Polubienia
11
#10
Thanks for the contest angellomichel387. Malwarebytes is the best when it comes to real-time security. The application's anti-ransomware in particular is my favorite feature.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1088
Polubienia
42
#11
NIE BIORĘ UDZIAŁU W KONKURSIE
Kilka latek temu udało mi się wygrać licke lifteime ,teraz nazywaja sie premium.Powiem tylko tyle ze jestem z tego programu bardzo zadowolony.Warto spróbowa szczęścia i wystartowac w konkursie. :)
 

michelx

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
8
Polubienia
0
#12
Właśnie skończyła mi się licencja na inny program antywirusowy. Chcę wypróbować malwarebytesa bo korzystałem z niego dawno temu a podobno jest dobry w te klocki :zaciesz .
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
170
Polubienia
24
#13
Produkt jest połączeniem bardzo nowoczesnej technologii Malwarebytes, w tym oprogramowania antywirusowego, anty-exploitowego, anty-ransomware, ochrony WWW i innych.Pomimo wszystkich dodatkowych technologii, Malwarebytes twierdzi, że skanowanie systemu jest teraz od 3 do 4 razy szybsze. Interfejs jest prosty i znajomy. Pulpit wyświetla aktualny stan, możesz uruchomić skanowanie jednym kliknięciem, a przez większość czasu nie masz w ogóle nic do roboty.
Doświadczeni użytkownicy znajdą również szereg opcji, przełączników i ustawień, które pomogą jeszcze lepiej wykorzystać ten program.
Możesz np. skonfigurować 6 osobnych technologii m/i (DEP, anti-heapspraying, ASLR, ), osiem metod ochrony pamięci, pięć zachowania aplikacji, pięć technologii Java i indywidualnie zdefiniować typy aplikacji, w których będą używane ( przeglądarki, Office, czytniki PDF, odtwarzacze multimedialne itp).
Używam tego programu w wersji darmowej, a przyzwyczajenie oraz zaufanie do niego stanowi impuls by brać udział w tym konkursie.
 
Ostatnia edycja:

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
523
Polubienia
174
#14
Niezaprzeczalnym atutem tego programu są 4 poziomy ochrony, przez co wyprzedza znacząco tradycyjne antywiry (szczególnie te darmowe). Ochrona stron WWW, ochrona przed ransomware i rootkitami. Miałem okazję nieraz korzystać z tego programu jako skanera na żądanie i zawsze byłem z niego zadowolony. A do tego jeszcze licencja lifetime jest dodatkową zachętą by zawalczyć o ten program.
 
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
87
Polubienia
10
#15
Malwarebytes Anti-Malware to odkąd pamiętam jeden z najlepszych i ważniejszych programów, który uzupełnia się wg. mnie idealnie z Esetem tworząc skuteczną ochroną systemu. Miałem już wersje premium i z chęcią ponownie będę siniej cieszyć na którymś z moich komputerów :)

Dzięki za konkurs :hi