KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Marcin Kleczynski
CEO and Co-Founder of Malwarebytes
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 10 licencji lifetime
Znakomitego Programu
Malwarebytes 3 Premium

eb63bfe3e6fae7d8med.png

Zapraszam na oficjalną stronę programu :ok :ok :ok
nowosc.gif


Dlaczego Malwarebytes 3 Premium ??
Ponieważ Jest Najlepsze !!
:ok :ok :yes master :yes master

MALWAREBYTES 3 :Teraz jeszcze silniejszy i bardziej inteligentny
Oprogramowanie antywirusowe staje się zbędne

Cztery warstwy technologii zwalczających złośliwe oprogramowanie.
Bardziej inteligentne wykrywanie zagrożeń Wyspecjalizowana ochrona przed
oprogramowaniem ransomware To rozwiązanie, którego szukasz.

5ab2165468d9f2fbmed.png

4-krotnie silniejsze i 4-krotnie szybsze
Nasi inżynierowie sprawili, że najlepsze w historii rozwiązanie chroniące przed zagrożeniami stało się jeszcze lepsze. Teraz Malwarebytes 3 obejmuje cztery moduły zwalczające złośliwe oprogramowanie:
Anti-Malware
Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i programami szpiegującymi
Ochrona przed złośliwymi stronami internetowymi
Ochrona przed rootkitami
Do swojej dyspozycji otrzymujesz wszystkie najlepsze technologie Malwarebytes odpowiedzialne za ochronę systemów oraz wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, dostępne w postaci pojedynczego pakietu. Przestań płacić za stare, niezdarne oprogramowanie antywirusowe.

9f96453750e0b699med.png

5d2c5d20c35c51d8med.png

Ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami
Nasze rozwiązanie w czasie rzeczywistym wykrywa i usuwa zagrożenia za pomocą zaawansowanych narzędzi chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i rootkitami. Program automatycznie skanuje system w poszukiwaniu najnowszych i najniebezpieczniejszych zagrożeń, zapewniając ochronę, o której nie musisz nawet myśleć.
Ochrona programów przed ich użyciem przeciwko użytkownikowi

Malwarebytes 3 zabezpiecza przeglądarkę i inne programy za pomocą czterech warstw ochrony, które blokują ataki wykorzystujące luki w zabezpieczeniach i infekują komputer.
Szybsze i bardziej inteligentne skanowanie
Niezwykle wydajny tryb szybkiego skanowania wyszukuje tylko aktualnie aktywne zagrożenia. Pomimo szybszej analizy wciąż otrzymujesz pożądane wyniki. Skanowanie możesz uruchomić w tle, choćby w czasie ładowania ulubionej gry. Cały proces zostanie ukończony, zanim zdołasz przygotować się do rozgrywki.

88cdd7a75a4a28d7med.png

Ochrona plików przed zablokowaniem i przechwyceniem dla okupu
Malwarebytes 3.0 blokuje znane i nieznane oprogramowanie ransomware za pomocą zastrzeżonej technologii nowej generacji, która w sposób proaktywny zabezpiecza pliki. Dzięki temu zapewnia potężną i kompleksową ochronę blokującą oprogramowanie ransomware — a nie tylko proste rozwiązanie deszyfrujące. Już teraz możesz chronić swoje dane przed jutrzejszymi atakami.
Ochrona przed fałszywymi i zainfekowanymi stronami internetowymi
Program wykrywa oraz blokuje fałszywe strony internetowe i złośliwe odnośniki. Takie rozwiązanie pozwala chronić przed pobieraniem złośliwego oprogramowania, próbami hakowania i zainfekowanymi reklamami. Obawiasz się, że zawędrujesz w „złe rejony” Internetu? Teraz już nie musisz.

6aa18b8b15ac8e1amed.png

b703dc7b0e5edb27med.png

Więcej info
Pobieranie
Kup Teraz
b4f682c3a4fe0b34med.png

a411818b9f115f7egen.png


Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes 3 Premium
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 23.10.2018


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Malwarebytes 3 to najlepszy program do wykrywania zagrożeń jaki miałem przyjemność używać/testować. Zarówno w darmowej wersji (w postaci skanera) jak i płatnej (testowej na 30dni) działa rewelacyjnie. Można bez problemu robić białe listy zarówno katalogów, IP jakie powinien program przepuszczać, a także na jakie zagrożenia ma nie reagować (tak prozaicznie mało istotna funkcja przydaje się np w moim przypadku do obsługi (oprogramowania) kontrolera RAID - domyślnie jest on blokowany ze względu na korzystanie z przestarzałej technologi java). Program rewelacyjny, polecam każdemu
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
biore udział w konkursie na ten soft poniewarz jest to wspaniały program zabezpieczający nasz system przed różnymi wirusami jakie mogą sie dostac do naszych komputera.
jest to soft dosc dobrze znany i kazdy zna jego walory i zalety.
dzieki za konkurs oraz mozliwosc wygrania go .
 
E

elefante

Malwarebytes Anti-Malware 3 to jeden z najlepszych i ważniejszych programów do ochrony systemu. Jest lekki, szybki i co najważniejsze skuteczny w swoim działaniu. Dzięki częstym dostępnym aktualizacjom jest w stanie wykryć i przechwycić realne zagrożenia płynące nie tylko z internetu, ale również pamięci usb. Warto wygrać Malwarebytes Anti-Malware 3.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Nie jestem w stanie stwierdzić jak skuteczny jest Malwarebytes jako klasyczny program anti-malware.
(w porównaniu z konkurencyjnymi pakietami)
Za to wiem, że jest to bardzo dobre narzędzie do blokowania stron www zawierającymi szkodliwe komponenty.
I to jest główny powód, dla którego chciałbym go wygrać.
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
Malwarebytes is an excellent companion security products which is superb in protecting the PC from the recent sophisticated threats which are still unknown in the dark for the traditional antiviruses. I want my PC to be all-round protected from unknown nasty threats.
thanks for an excellent giveaway.
Good luck to all :)
 

ERPI

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
2
Malwarebytes to bardzo dobry program ochronystron WWW .Szybki i skuteczny w skanowaniu.Utrzymuje system w odpowiednim stani
e.Przydała by się PEŁNA WERSJA.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jack39

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Doskonały program ratujący przed stronami z zagrożeniami.Pozwala spokojnie używać komputera bez obaw . Wersja czasowa premium pozwoliła pokazać co potrafi chroniąc czasowo użytkownika.Wersja pełna z pewnością pozwoliłaby pracować na komputerze w sieci w najwyższym standardzie ochrony.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Z opinii i rankingów wynika że program trzyma się w czołówce i z tego powodu warto (!) skorzystać z pracy co organizator naszykował.Warto również przekonać się jak to w realu działa w porównaniu do np: Zemana ? Dzięki za fajny soft- i powodzenia sobie i Wszystkim .
 

ashwingeek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2017
Posty
5
Reakcje/Polubienia
12
Thanks for the contest angellomichel387. Malwarebytes is the best when it comes to real-time security. The application's anti-ransomware in particular is my favorite feature.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
NIE BIORĘ UDZIAŁU W KONKURSIE
Kilka latek temu udało mi się wygrać licke lifteime ,teraz nazywaja sie premium.Powiem tylko tyle ze jestem z tego programu bardzo zadowolony.Warto spróbowa szczęścia i wystartowac w konkursie. :)
 

michelx

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Właśnie skończyła mi się licencja na inny program antywirusowy. Chcę wypróbować malwarebytesa bo korzystałem z niego dawno temu a podobno jest dobry w te klocki :zaciesz .
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Produkt jest połączeniem bardzo nowoczesnej technologii Malwarebytes, w tym oprogramowania antywirusowego, anty-exploitowego, anty-ransomware, ochrony WWW i innych.Pomimo wszystkich dodatkowych technologii, Malwarebytes twierdzi, że skanowanie systemu jest teraz od 3 do 4 razy szybsze. Interfejs jest prosty i znajomy. Pulpit wyświetla aktualny stan, możesz uruchomić skanowanie jednym kliknięciem, a przez większość czasu nie masz w ogóle nic do roboty.
Doświadczeni użytkownicy znajdą również szereg opcji, przełączników i ustawień, które pomogą jeszcze lepiej wykorzystać ten program.
Możesz np. skonfigurować 6 osobnych technologii m/i (DEP, anti-heapspraying, ASLR, ), osiem metod ochrony pamięci, pięć zachowania aplikacji, pięć technologii Java i indywidualnie zdefiniować typy aplikacji, w których będą używane ( przeglądarki, Office, czytniki PDF, odtwarzacze multimedialne itp).
Używam tego programu w wersji darmowej, a przyzwyczajenie oraz zaufanie do niego stanowi impuls by brać udział w tym konkursie.
 
Ostatnia edycja:

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Niezaprzeczalnym atutem tego programu są 4 poziomy ochrony, przez co wyprzedza znacząco tradycyjne antywiry (szczególnie te darmowe). Ochrona stron WWW, ochrona przed ransomware i rootkitami. Miałem okazję nieraz korzystać z tego programu jako skanera na żądanie i zawsze byłem z niego zadowolony. A do tego jeszcze licencja lifetime jest dodatkową zachętą by zawalczyć o ten program.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Malwarebytes Anti-Malware to odkąd pamiętam jeden z najlepszych i ważniejszych programów, który uzupełnia się wg. mnie idealnie z Esetem tworząc skuteczną ochroną systemu. Miałem już wersje premium i z chęcią ponownie będę siniej cieszyć na którymś z moich komputerów :)

Dzięki za konkurs :hi
 
Do góry