Konkurs ! / Giveaway ! - Mirillis Action!

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Tak jak wcześniej obiecałem startuje kolejny konkurs. Dzięki uprzejmości producenta programu mam dla Was 3 licencje na Mirillis Action!


Mirillis-Action-1.8.0.0-Records-in-HD+-Serial.jpg


Mirilllis Action! to program do nagrywania pulpitu. Na rynku są programy, które oferują nagrywanie pulpitu, są i takie dzięki, którym nagramy nasze poczynania w grach. To co czyni Action! wyjątkowym jest to że oferuje on nagrywanie zarówno w grach jaki i pulpitu, czy nawet robienie screenshotów! Co to ceny to jest śmiesznie niska (100 zł do użytku domowego czy 150 zł do użytku komercyjnego) w porównaniu do cen swoich konkurentów (jeśli jakiś ma).

Obszerną recenzję użytkownika yuppy można znaleźć tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu :
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Mirillis Action! (Użytkownik powinien posiadać minimum 10 postów).
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 10.03.2013.


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Mirillis Action! (You should have a minimum of 10 posts).
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 10.03.2013.


Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random. //
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Super program do nagrywania wszystkiego co widać i słychać na kompie! Przydałby mi się, bo jako użytkownik Splasha Pro Ex jestem pod wrażeniem produktów tego polskiego producenta. :mistrzunio
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Na Frapsa kasy brak, na tego Mistrza też, no może "szczęściu" trzeba dopomóc-dobra, wchodzę w ten konkurs z nadzieją- a sam program- jest wyjefajny! Pozdrawiam załogę..
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
W pierwszej kolejności dziękuję Grzegorzowi za zorganizowanie konkursu. Zgłaszam swój udział, ponieważ czasem istnieje konieczność zarejestrowania poczynań wykonywanych w systemie. Czytając recenzję (swoją drogą dzięki yuppy) stwierdzam, że program jest bardzo dobry w swojej klasie. Dodatkowo opierając się na doświadczeniu związanym z innym produktem Mirillis - Splash Pro Ex, jestem przekonany, że Action to krótko mówiąc strzał w dziesiątkę.
Życzę powodzenia wszystkim współuczestnikom konkursu.
 

dad2er

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Luty 2013
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
I am hardcore gamer.I'm game review and sharing hints. My opinion is the best games and desktop recorder software.
Thanks.
Regards.
 
A

Anonymous

Mirillis Action!, to jeden z najlepszych (jak nie najlepszych) programów do nagrywania obrazu z pulpitu i gier.W dodatku podczas nagrywania nie obciąża tak bardzo komputera, jak fraps lub inne programy do nagrywania pulpitu.Ma bardzo stylowy, jak i zarazem prosty w obsłudze interfejs.Program posiada również możliwość przesłania filmiku na youtube, czy facebooka.Życze powodzenia innym uczestnikom konkursu.
:francuz
 
A

Anonymous

Używałem tego softa i byłem pod wrażeniem,testowałem też Ashampo Snap 6,Fraps,Camtasia studio,CyberCam,Hypercam i uważam że Mirillis Action jest z nich najlepszy do przechwytywania pulpitu.Jest on łatwy w obsłudze,bardzo czytelny,lekki dla systemu podczas pracy z nim.
Powodzenia dla innych i dzięki za konkursik.
Pozdrawiam :)
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Ten program bardzo mi się podoba. Wykorzystałbym go także do nagrywania prezentacji i różnego rodzaju instrukcji do programów. Mam nadzieję że szczęście mi dopisze :)
 
V

vhick

This is a great program that will help me record some of my tutorials, troubleshooting, and submitting ticket to the support if I have a problem doing my task on my work.

Thanks for the giveaway!
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
Jak wszystkie programy producenta Mirillis, Action to program z górnej półki. Ma ładne i zarazem proste i intuicyjne menu. Bardzo przydatny program, który zamierzam używać do zgrywania pulpitu.
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Długo zastanawiałem się czy opłaca mi się brać udziału w tym konkursie. Postanowił, przejść obok programu od firmy Mirillis nie mogę. Opisywać wszystkie możliwości programu Action! ja nie będę, to bardzo dobrze zrobił nasz kolega yuppy.
Dlatego, chętnie wezmę udział w konkursie.
 

vinay84

Świeżak
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
0
Great Software Helpful for recording my Games Actions.

Thank You For Giveaway

Count me in.
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Po dłuższym przetestowaniu tego programu mogę stwierdzić, że w porównaniu do Ashampoo Snap 6, Mirillis Action! wypada niesamowicie. Niezależnie od obciążenia systemu nagrania są płynne, dzięki między innymi akceleracji GPU, nie ma zacięć jak w AS6. Chcę go wygrać właśnie ze względu na płynność nagrywania a także mnogość przydatnych funkcji.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Moi przedmówcy już go "wychwalili" - nie pozostaje mi nic innego jak tylko dodać, że ten program jest powodem do dumy dla każdego Polaka - bo dobry, ciągle udoskonalany - trzyma wysoki poziom /rewelacyjna dbałość i wykonanie/, i jest "Nasz - rodzimy" /choć "twórcy" raczej się z tym specjalnie nie obnoszą/.
Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia w konkursie - i mam cichą nadzieję, że trafię do "szczęśliwej trójcy" ... :nea
grzesiek1920 - podziękowania za kolejny ekstra-konkursik. :dziękuję
 
Do góry