Konkurs ! / Giveaway ! - NoVirusThanks EXE Radar Pro

artoor 18 Kwiecień 2013

View Users: View Users
  1. artoor

artoor Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    0

Dzięki uprzejmości Pana Andreasa - twórcy NoVirusThanks EXE Radar Pro
    mamy do rozdania 5 licencji (lifetime) na ten rewelacyjny program.

Do zapoznania się z opisem zapraszam

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

.

Zasady konkursu:
    1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać NoVirusThanks EXE Radar Pro.
    2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
    3.W konkursie mogą brać udział Administratorzy, Moderatorzy, VIP oraz Zasłużeni.
    4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 28.04.2013.

Competition rules:
    1. Write a meaningful comment why you want to win NoVirusThanks EXE Radar Pro.
    2. Comment in Polish or English.
    3. The competition is open to Administrators, Moderators, VIP and Meritorious
    4. Completion of the contest will be held on 28.04.2013.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Zwycięzców wyłoni portal random.org
    Winners will be drawn by random.org portal

Życzę powodzenia!
    I wish you good luck!

2. pkolasa Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    0
    Chciałbym wygrać program NoVirusThanks EXE Radar Pro, gdyż brakuje mi porządnego programu mogącego w razie potrzeby blokować uruchamiane pliki .exe, co według mojego doświadczenia skutecznie chroni system. Niestety, jak dotąd jest bardzo niewiele rozwiązań pozwalających pracować bez dodatkowych ograniczeń utrudniających życie (czym na pewno jest taki moduł w Windows 7 - Kontrola rodzicielska), a jednocześnie realizować tego typu blokadę. Stąd, bardzo chętnie stałbym się właścicielem licencji na powyższy program.

Bardzo interesujący konkurs, :dziękuę dla autora!

3. Krótko i na temat : nie miałem jeszcze przyjemności obcowania z tym zacnym softem a ponieważ od dawna zrezygnowałem z używania AV a NVTERP zbiera świetne recenzje dlatego program ten byłby dla mnie idealnym rozwiązaniem do ochrony maszynki.
    Dziękuję :ok !

4. Securitas

Securitas Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    3
    Od dawna mam wielką ochotę na ten program, z relacji znajomych oraz z tetstów wynika że jest to rewelacyjne zabezpieczenie komputera przed wszlkiego rodzaju cholerstwem jakie może się przypałętać do naszego kompa.
    Z racji tego że na kompie mam bardzo dużo ważnych dokumentów mógłbym spokojnie zająć się pracą mając jako zabezpieczenie NoVirusThanks EXE Radar Pro.

5. Tadek59

Tadek59 Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

Otrzymane Polubienia:
    15
    Dzięki za konkurs na fajny i potrzebny soft . Program ciekawy i troszkę mniej popularny ale wyróżnia się na tle innych tego typu programów , jest to rodzaj specjalnej tarczy , która chroni przed szkodliwymi procesami w nowoczesny i skuteczny sposób . Dawno nic nie wygrałem a zatem trzeba dać szansę szczęściu a może :dziwak

6. Dobry ,lekki oraz skuteczny sofcik, dla tego marzy mi się wygrana w konkursie :wariat
    wielkie dzięki za konkurs i szanse na lice :piwko

7. Bizon

Bizon Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    6
    Jako, że kombinuję z przejściem z pakietu IS na coś innego, więc byłby to fajny element do zbudowania sensownego zestawu do ochrony kompa.

8. tedii

tedii Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Zabezpieczenie stosunkowo mało popularne u nas ale z dobrymi recenzjami na obcojęzycznych forach. Lekkie bez sygnatur w sam raz na mojego kompa. Przy 5 licencjach jest szansa, że uda się wylosować i sprawdzić jak się sprawuje.

9. HrabiaDracula

HrabiaDracula Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Program lekki i skuteczny na dodatek zbiera bardzo dobre recenzje. Sofcik stanowiłby doskonałą dodatkową ochronę dla mojego kompa. Dzięki Artur za konkurs.

10. ORGANIZAT0R Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

Otrzymane Polubienia:
    127
    Również i ja spróbuję szczęścia w tym konkursie. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym programie. artoor należą Ci sie podziękowania za świetną recenzję i organizację konkursu.

11. vonz Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Dobrego nigdy za wiele.Opinie o tym programie są pozytywne.Porównywalny z AppGuardem.
    Jak się nie używa pakietów IS to trzeba budować swoje zestawy.Dlatego chcę wziąć udział w konkursie.
    A nóż widelec
    Dzięki za konkurs :hippie artoor

12. senior38

senior38 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    22
    Program godny uwagi.Sledzi pliki exe i to jego dobra strona,więc przydałby się w kolekcji moich programów.

13. Bardzo prosty, niestwarzający problemów, a zarazem skuteczny program. Dodajemy co tam nam pasuje do WhiteList, przestawiamy na Lockdown i można się bawić :wariat Lickę chcę wygrać bo program bardzo podobny w działaniu do AG. A AG coś ostatnio zatrzymał się w rozwoju, natomiast Radar Pro ładnie się rozwija. I jeśli zajdzie taka potrzeba zmienię AG na ERP :hippie
    Dzięki za konkurs :yes master

14. Likwis

Likwis Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    2
    Witam,

Drogą wstępu dzięki za konkurs. Chciałbym wygrać licencję na ten program, ponieważ widać nowoczesne podejście do ochrony , a nie typowe bazowanie na sygnaturach jak to w większości jest . Od dawna nie używam żadnego antywirusa , pakietu IS. Ten program idealnie by się wkomponował w mój zestaw. Pozdrawiam :ok

15. FARMER

FARMER Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    1
    Na wstępie chciałbym podziękować za zorganizowanie konkursu. Dlaczego biorę udział ? Po pierwsze żeby była większa konkurencja :wariat . A tak na poważnie ostatnimi czasami nie używałem żadnego antywirusa . Pora to zmienić a z tego co widzę NoVirusThanks EXE Radar Pro zbiera same pochlebne recenzje i by był doskonałym uzupełnieniem ochrony mojego lapka . Proszę mnie liczyć w konkursie o tak zacny soft :ok

Ładuję...