Konkurs ! / Giveaway ! - PowerISO 5.7

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Konkurs dla uzytkowników PZD

Do wygrania są 4 licencje do programu PowerISO 5.7

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Licencje na kunkurs przeznaczył Producent programu PowerISO.

Chciałbym podziękować producentowi PowerISO za możliwość zorganizowania konkursu.
I would like to thank PowerISO Team for the opportunity to organize a contest.


Opis programu i i tutoriale / Description of the program and tuorial

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady:
  • Proszę napisać komentarz dlaczego chcesz wygrać licencje do programu PowerISO.
    (Komentarze głupie, bezsensowne będą natychmiast usuwane a osoby spamujące forum będą dyskwalifikowane z wzięcia udziału w konkursie).
  • Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
  • Konkurs otwarty jest dla użytkowników, którzy mają co najmniej 20 postów
  • Zakończenie konkursu odbędzie się dnia: 14.09.2013 r. o godzinie 12:00
  • Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org
  • Zwycięzcy będą mieli 24 godziny, aby wysłać mi e-mail potrzebny do wygenerowania licencji przez producenta PowerISO
  • Powodzenia !

Rules:
  • Please write a comment why would you like to win license PowerISO.
    (Every stupid post will be immediately deleted and the spamming person will be disqualified from giveaway).
  • Comments in Polish or English
  • The competition is open to users which have at least 20 posts
  • End of the contest will be held on: 14.09.2013 r. at 12:00 p.m.
  • The lucky will be selected randomly by – Random.org
  • Winners will have 24 hours to send me an email address needed to generate a license by the Manufacturer of PowerISO
  • Good Luck!
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs! :dziękuję

Jest to świetny program typu "wszystko w jednym" (posłużę się tu cytatem z opisu Andy'ego) "pozwala na otwieranie, wypakowywanie, nagrywanie, tworzenie, edytowanie, szyfrowanie, dzielenie i konwertowanie plików ISO a ponadto umożliwia montowanie obrazów ISO jako wirtualne napędy". Nic dodać, nic ująć. Sama esencja.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1078
Reakcje/Polubienia
41
Używam go od dawna w wersji 3.5 (ostatnia free). w moim przypadku bardzo przydatny do emulowania napędów oraz edycji obrazów iso. (np. dodawanie plików)
 
A

Anonymous

Witam.
Chciałbym wygrać PowerISO, gdyż jest to bardzo interesujące narzędzie do kompleksowej obróbki (tworzenie, konwertowanie,edycja, etc.) obrazów ISO. Ważna cechą tego programu jest wbudowana opcja montowania wirtualnych napędów, co czyni go jeszcze bardziej wszechstronnym i użytecznym.
Dziękuję z konkurs i możliwość wygrania tego świetnego programu.
Pozdrawiam.
:hi
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Program wart posiadania. Świetny do zarządzania obrazami ISO i wszelkiego rodzaju operacji na obrazach.
Dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks Andy for the giveaway.

PowerISO is one such tool which can handle any type of image file you throw to it- such as ISO, BIN/CUE, NRG, DAA, MDF / MDS and IMG. Given the different features I'm excited on the following features which are of my need and concerns, due to which I would like to have a license.

1. multiple image format/file support. [1]
2. create ISO files from windows [2]
3. Rip Audio CDs [3]
4. EDIT ISO file without losing any information----most important. [2]
5. Has a built-in virtual drive to mount images virtually. [4]
6. Image conversion many to ISO format. [5]
7. Make, edit Bootable ISO image files [6]
8. Windows right-click shell integration.
9. FAT32 & NTFS-both support.
10. Works on 64-bit OS.
11. Light on system resources-CPU+RAM.

From above I have mentioned numbers in square bracket[]. This is done to indicate the additional number of softwares that are required if there is no PowerISO. For me it saves 6 more additional soft-wares. What else I could ask for.

Appreciate if you could count me in this giveaway.

Thanks,
Grr
 

mkrzys

Wygadany
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Na rynku jest kilka innych programów do zarządzania obrazami CD/DVD/BR np. UlraISO , WinISO.
PowerISO nie jest szczególnie wybijającym się narzędziem wśród nich. Ale ma jedną cechę , dla kórej chciałbym posiadać PowerISO, to obsługa swojego natywnego formatu plików daa.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
:ok :dziękuję Zgłaszam się również do konkursu - soft jest naprawde dobry i powinien go kazdy miec u siebie w kompiku ma sporo przydatnych funkcji
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Andy, dziękuję za konkurs. Zgłaszam chęć posiadania PowerISO, ponieważ swojego czasu używałem go nagminnie i jest to z pewnością jeden z lepszych programów tego typu. Obecnie brakuje mi czegoś do zarządzania (edytowania) obrazów iso, w czym konkursowy program sprawuje się rewelacyjnie.

Powodzenia współuczestnikom konkursu!
 
A

Anonymous

Wiem, że wygrałem w konkursie UltraISO, ale jak pisałem wcześniej ten program poszedł na komputer stacjonarny. Muszę (niestety) kupić nowego laptopa, a PowerISO też bardzo się na nim przyda. Stworzyć obraz jakiejś płytki i bez konieczności męczenia napędu w lapku zagrać w grę lub obejrzeć film. Także zgłaszam już swoją kandydaturę :) Może znów się uda. Dziękuję i pozdrawiam
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Chcę wygrać PowerISO, ponieważ jest to bardzo dobre narzędzie do edycji obrazów płyt, świetnie sprawdza się także jako wirtualny napęd do montowanie obrazów.
 

vinay84

Świeżak
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
0
:dziękuję I need PowerISO for Create ISO File &Burn ISO File.

Must Have Application

Count me in.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Dziekiza konkurs :piwko Chciałbym wygrać PowerISO ponieważ można w nim otwierać dyski stworzone przez VMWare, co często ułatwiło by mi pracę. Dodatkowo można nim tworzyć bootowalne płyty, a czasem zdarza mi się wrzucić coś na płytkę z systemem. Powodzenia wszystkim uczestnikom tego konkursu :friends
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Chociaż już coraz mniej używam płyt CD/DVD to czasami taki program jest mi potrzebny. Przystępuję do konkursu.
 
Do góry