Konkurs ! / Giveaway ! - Splash PRO EX

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Rozpoczynam kolejny konkurs :jezyk
Mam dla Was 3 licencje na Splash PRO EX!

1nZjv.png



Splash Pro EX jest zaawansowanym odtwarzaczem multimedialnym. Program oprócz odtwarzania zarówno filmów jak i piosenek pozwala je również konwertować. Jak zapewniają twórcy programu konwertowanie odbywa się bardzo szybko, a także Splash Pro EX nie potrzebuje żadnych kodeków do odtwarzania filmów nawet w jakości HD.

Mój przegląd Splash Pro EX możecie zobaczyć tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu :
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Splash PRO EX (Użytkownik powinien posiadać minimum 5 postów).
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 01.02.2013.


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Splash PRO EX (You should have a minimum of 5 posts).
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 01.02.2013.


Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random. //
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

hyde

Świeżak
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
28
Reakcje/Polubienia
1
Bardzo chciałbym wygrać program Splash PRO EX . Wiele czytałem na temat jego możliwości, ale najciekawsze są jego funkcje polepszania obrazu i dźwięku. Z bardzo wielu dostępnych w necie aplikacji tego typu, ta propozycja wydaje się najlepsza, a poza tym nie wymaga instalki dodatkowych kodeków i jest w języku PL.
Bardzo dziękuję za zorganizowanie konkursu i liczę, że tym razem szczęście dopisze. :gracz
 

kkthx

Świeżak
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Testowałem wersje próbną i jest to jeden z najlepszych playerów Polskiej produkcji.
Bardzo przyjemny i nowoczesny wygląd, łatwe i przejrzyste menu i najważniejsze nie trzeba instalować dodatkowych kodeków.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Zalety- oczywiście wbudowane kodeki,szybki, mało pożera zasobów ,idealnie nadaje się do "poprawiania" jakości materiału filmowego tego SD jak i HD i całość Full-Wypas i warto go mieć..pozdrawiam i dzięki za konkurs !
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
Splash PRO EX bardzo dobra jakość i program do oglądania filmów w jakości HD. Niestety musiałem rozstać się z istniejącej mam licencji i ją pani wymienić na bardziej odpowiednią mi program. Cieszę się że u mnie pojawiła się dobra okazja wygrać ten program.
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Od lat korzystam z kodeków i z dołączonego do nich Media Player Classic. Chciałbym spróbować odtwarzacza, który już posiada wbudowane kodeki, dzięki czemu nie musiałbym się martwić czy mam tak a taki kodek. Ponadto podoba mi się funkcja konwertera plików wideo jak i wysyłanie filmów na Facebook czy YouTube.
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Największą zaletą Splash Pro EX jest wyświetlanie obrazu ze zwiększoną ilością detali i pełną paletą barw.
Wygrać taki program to super sprawa :ok
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki za konkurs.
Licencję na Splash PRO EX chciałbym wygrać z takiej przyczyny, że używam wersji darmowej tego programu i chciałbym mieć możliwość skorzystania z opcji jakie znajdują się w wersji PRO.
A dlaczego używam od jakiegoś czasu wersji Lite? Bo w tym odtwarzaczu mogę wygodnie oglądać filmy zapisane w formacie m2ts i nie zacinają się tak jak w innych odtwarzaczach gdy przewijam do przodu.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1071
Reakcje/Polubienia
40
Czekałem na ten konkurs od dawna. Splash wg mnie jest rewelacyjny - doskonały obraz, przydatne funkcje, niezły wygląd, szybkość działania - REWELACJA !!!
Polecam wszystkim użytkownikom.
 

karmi32

Wygadany
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
64
Reakcje/Polubienia
7
Startuję w konkursie bo... urzekła mnie funkcja Motion2. Testowałem ten program jakiś czas temu w wersji pro. Jakość klipów HD nie ma sobie równych w porównaniu z innymi playerkami. Na co dzień używam PotPlayera i jest to super odtwarzacz, ale gdybym trafił lickę to pliki w wysokich rozdzielczościach na pewno odtwarzał by Splash
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
Splash Pro Ex wspiera wielordzeniowe procesory, obsługuje sprzętową akcelerację dla odtwarzanego wideo, pozwala na płynną konwersję 1080i do 1080p oraz posiada funkcję EcoMode. W prosty sposób ogranicza zużycie energii w przenośnych komputerach. Oferuje także opcje usuwania przeplotu, synchronizacji dźwięku napisów, ustalania formatu wyświetlanego obrazu (4:3, 16:9, kinowy) i standardu odtwarzanego dźwięku (stereo, 5.1).
Liczę na szczęście w losowaniu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
LechP napisał:
Splash Pro Ex wspiera wielordzeniowe procesory, obsługuje sprzętową akcelerację dla odtwarzanego wideo, pozwala na płynną konwersję 1080i do 1080p oraz posiada funkcję EcoMode. W prosty sposób ogranicza zużycie energii w przenośnych komputerach. Oferuje także opcje usuwania przeplotu, synchronizacji dźwięku napisów, ustalania formatu wyświetlanego obrazu (4:3, 16:9, kinowy) i standardu odtwarzanego dźwięku (stereo, 5.1).
Liczę na szczęście w losowaniu.


podobno szczęście nie sprzyja tym co zżynają z dobrychprogramów...........
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Wiem tylko że to bardzo dobry odtwarzacz filmów w wysokiej jakości HD i współpracuje z systemem Widows XP który mam zainstalowany na swoim laptopie.
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
Program jest bardzo dobry i byl juz konkurs gdzie niestety zabraklo troche szczescia. Nie chcialbym sie powtarzac wymieniajac liste jego zalet. Jest to dobrej jakosci soft atrakcyjny graficznie i bardzo funkcjonalny, swietnie radzi sobie z materialami w jakosci HD, posiada tez technologie ktora wplywa na dobra jakosc obrazu. Dla mnie to jest to.
 
Do góry