Konkurs ! / Giveaway ! - Total Commander 8.5

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
images


Pan Christian Ghisler zaoferował użytkownikom PZD 3 licencje na Total Commander. Soft z najwyższej półki;)


Total Commander to profesjonalne narzędzie służące do zarządzania plikami. Program posiada ogromne możliwości które dodatkowo można rozszerzyć dzięki licznym wtyczkom. Total Commander ma za zadanie zastąpić domyślny Eksplorator Windows, który nie jest zbyt wygodny w obsłudze. Program ten jest uznawany za najlepszy menedżer plików pod system Windows.



Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Total Commander.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 19.04.2013

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Total Commander.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 19.04.2013



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez random.org
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
No pięknie a ja wczoraj dostałem licencję na TC którą kupiłem a tu taki konkurs. No cóż. Trudno.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Od zawsze chciałem posiadać licencję na ten program, po tym konkursie to "marzenie" może się spełnić. :) Obecnie używam darmowego zamiennika Total Commandera, jednak to nie to samo. Kolejny świetny konkurs na tym forum, dzięki. :dziękuję
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Chętnie wezmę udział w konkursie z jednego powodu nigdy do tej pory nie używałem tego typu programów . Total Commander to jak mówią kultowy menedżer plików i jest bardzo pomocny w codziennej pracy z komputerem.

Dzięki za kolejny konkurs i świetny program do wygrania :klawik.
 

KnightPL

Wygadany
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
94
Reakcje/Polubienia
0
Chcę wziąć udział w tym konkursie, ponieważ często używam tego typu programy. Czasami potrzebuję jako menadżera plików, ale chyba częściej jako dobry "wysyłacz" plików na ftp. W porządku też jest nadawanie atrybutów. Tak, więc taki program jak najbardziej mi się przyda :)
Dzięki za konkurs :p
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
używam tego programu od wielu lat - wersji darmowej, jest świetny i w zasadzie nie korzystam z windows explorera , chciałbym wygrać ten soft by mieć pełną wersję bez wyskakujących cyferek do wciskania.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Może wreszcie dzięki temu programowi (o ile zostanę jednym z trzech szczęśliwców) zapanuję nad tym bałaganem który mam na kilku dyskach. Kilka razy korzystałem z niego w wersji testowej ale to nie to samo co pełna wersja.

Jakby co to piszę się na ten program w tej społecznej kolejce. :)
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Biorę z chęcią udział, bo, jak już wcześniej pisałam, jest to mój ulubiony menadżer plików i klient FTP!

Dzięki za konkurs i aż 3 licencje! ;)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Też się skuszę, bo program wart powalczenia. Funkcji, które posiada jest tak wiele, że scharakteryzuję TC jednym zdaniem: wielofunkcyjna maszyna do plików :mistrzunio - ot co .
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Proszę wziąć mnie pod uwagę przy losowaniu! :)
Program pierwsza klasa, nieodzowny w komputerze.

Dziękuję za konkurs!
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
This application is very long there and is still growing to this day, I would not be surprised if this giveaway would be very much demand, and all participants were also very much hope to be one of the three most fortunate people can use this powerful application
indeed a very nice giveaway :ok
 
A

Anonymous

Od lat używam wersji shareware - wiem, że to nielegalne ale nie wyobrażam sobie korzystania z komputera bez TC.
Total Commander upraszcza wielce codziennych czynności, dlatego zgłaszam swój udział w konkursie.
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Nr 1 wśród menadżerów, niestety nie posiadam go w swojej kolekcji choć używałem wersji testowej. Mam nadzieję że szczęście dopisze, konkurs jak zwykle 1klasa :ok :hi
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Prawo do udziału ma każdy, więc i ja skorzystam. Osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem kupionej swojego czasu wersji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprezentować go komuś :) Słowami nie da się wyrazić wielofunkcyjności owego managera, więc nawet nie będę próbował. Jedno jest pewne - jest to pierwszy program który instaluje zaraz po reinstalce systemu ;)

Dzięki za konkurs!
 
Status
Zamknięty.
Do góry