Konkurs ! / Giveaway ! - Total Commander

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Witam!
Tym razem do wygrania dobrze znany Total Commander!
Do wygrania są 3 licencje. Bardzo serdecznie dziękuję autorowi programu Panu Christian Ghisler za licencje przeznaczone na konkurs.



images



Total Commander to profesjonalne narzędzie służące do zarządzania plikami. Program posiada ogromne możliwości które dodatkowo można rozszerzyć dzięki licznym wtyczkom. Total Commander ma za zadanie zastąpić domyślny Eksplorator Windows, który nie jest zbyt wygodny w obsłudze. Program ten jest uznawany za najlepszy menedżer plików pod system Windows.

Moją recenzję o Total Commander można zobaczyć tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Total Commander(Użytkownik powinien posiadać minimum 5 postów) .
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 11.01.2013

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Total Commander (You should have a minimum of 5 posts).
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 11.01.2013



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez random.org
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Witam,
nie było mnie na forum pare dni i tu taki konkurs. Ja do zarządzania używam total commandera, w wersji darmowej, ale szczerze mówiąc denerwuje mnie już to klikanie na początku program, dlatego nie pogardziłbym wersją premium.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Niesamowite możliwości, skróty klawiszowe, które na początku sprawiają niemało komplikacji... ale gdy już się do niego przyzwyczaimy, to okna Windowsa długo nie zobaczymy. Używałem go jakiś czas temu, ale sumienie ruszyło, bo... sami wiecie, po tych darmowych dniach należy się pozbyć programu z dysku... To jeden z tych programów must have! Życzę zatem powodzenia wszystkim biorącym udział w tym konkursie... sobie również :)
 

Kubala95

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
0
Najlepszy menedżer plików, programista włożył w niego ogrom pracy i słusznie żąda wysokiej opłaty. Konkursy z licencjami zdarzają się niestety niezwykle rzadko i fajnie że się akurat coś trafiło. Pozdrawiam.
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Chyba nie trzeba opowiadać o zaletach tego programu , jest po prostu numerem jeden w swojej kategorii i grzechem byłoby opuścić taką okazję wygrania licencji na ten program . Gratuluje autorowi konkursu , należy się pochwała.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Super menadżer plików i... mimo testowania różnistych "zamienników" niestety tylko ten program spełnia wszystko w jednym czyli nie umiem się przekonać i marzę by stać się pełnoprawnym posiadaczem licencji na TC. Nie ma wersji darmowej jak tu już napisano po 40 dniach należy program usunąć a dalsze klikanie w cyferki jest łamaniem postanowień licki czyli pozostaje zakup (słabiutko z kasą) albo szansa w tym wspaniałym konkursie-dzięki ! Wszystkim wygranej i Wesołych Świąt.Pzdr!
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Najlepszy manager plików, a chciałbym go wygrać, dlatego że bardzo ułatwia operacje na plikach i katalogach, do zastosowania ma wiele różnych wtyczek które rozszerzają znacznie możliwości Total Commander. I dlatego że bardzo często robię coś w plikach i katalogach a ten program znacznie ułatwiłby mi pracę. Dziękuję za zorganizowanie konkursu. :yahoo
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Doskonały program do zarządzania plikami. Wygodny, stabilny, szybki, z całą masą wtyczek, dożywotnia licencja - po prostu najlepszy z najlepszych! :ok
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
"Najlepszy manager plików, legendarny menadżer plików, program legenda", oj można by tak całą noc wymieniać i przesady by w tym nie było. Dla mnie, to najlepsza nakładka na Windows.

Count me in please :)

grzesiek1920 dziękuję za zorganizowanie kolejnego fajnego konkursu :ok
 

Aguarius

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
198
Reakcje/Polubienia
0
Program ten w 100% jest najlepszym menedżerem plików pod system Windows. Swego czasu próbowałem go zastąpić wieloma zamiennikami (przeważnie darmowymi) ale bez skutecznie, bo każdy miał jakiś mankament. Tego programu nie da się niczym zastąpić i dlatego chciałbym go wygrać by mieć możliwość posługiwania się nim w codziennej pracy z plikami na komputerze.
 
A

Anonymous

Widzę że zaszalałeś Grzesiu.
No więc tak nie będę się tak bardzo rozpisywał.
Ale odkąd zacząłem grać w różne konkursy, ciągle polowałem na ten program i nigdy mi się nie udało go zdobyć. Tak więc z wielką przyjemnością biorę udział w konkursie. Jeśli chodzi o odpowiedź, na twoje pytanie. Ciężko jest jedno znacznie napisać, dlaczego ten program chciałbym wygrać ten program, ponieważ owy program jest jednym z moich podstawowych programów, nie wyobrażam sobie bez niego Funkcjonować. Dlatego z chęcią wezmę udział w konkursie, choć znając moje szczęście, na pewno mi się nie poszczęści. Ale jak to się mówi, bez ryzyka nie ma zabawy.
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Świetny manager plików! Jeden z najlepszych i naprawdę warto go mieć! Zgłaszam oczywiście udział!
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
Nie wiem czy jest to najlepszy ale z pewnoscia jeden z najlepszych menedzerow plikow. Ten program to legenda i dobra reputacja autora ktory od lat go rozwija utrzymujac na wysokim poziomie. Gdyby byl darmowy prawdopodobnie wiekszosc swiadomych dobrego oprogramowania windosowcow by go instalowala. :)
 

lpaste

Świeżak
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Każdy nieco bardziej zaawansowany użytkownik komputera powinien mięć taką pozycję w swoich instalkach, szczególnie jeśli chce z niej korzystać dłużej niż przez okres testowy. Prawdopodobnie najlepszy program tego typu.
 
Do góry