Konkurs ! / Giveaway ! - Total Commander

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Również do wygrania jedna licencja na Total Commander!

images



Total Commander to profesjonalne narzędzie służące do zarządzania plikami. Program posiada ogromne możliwości które dodatkowo można rozszerzyć dzięki licznym wtyczkom. Total Commander ma za zadanie zastąpić domyślny Eksplorator Windows, który nie jest zbyt wygodny w obsłudze. Program ten jest uznawany za najlepszy menedżer plików pod system Windows.

Moją recenzję o Total Commander można zobaczyć tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Total Commander.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 27.08.2013

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Total Commander.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 27.08.2013



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez random.org
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dzięki za konkurs ;) TC to program dzięki któremu łatwiej nam zapanować nad naszymi plikami. Kopiowanie, wyszukiwanie, zmiana nazw plików czy kompresowanie stają się dzięki TC dużo łatwiejsze. Oczywiście wymieniłem tylko ułamek tego co potrafi zdziałać TC. Dodatkową zaletą programu jest jego licencja. Dzięki niej nie musimy co roku odnawiać (kupować) licencji aby cieszyć się najnowszą wersją programu.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Wielkie dzięki za konkurs!
TC to mój wymarzony ..... klient FTP! :ok
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Super program do zarządzania plikami w komputerze, szybki dostęp do dysków, kopiowanie,przenoszenie plików i wiele innych zaawansowanych funkcji.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Nie za często się zdarza okazja, aby wygrać ten program legenda. Porządek w kompie to podstawa, a ten program może to ułatwić.

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału! :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Wychowałem się na Norton Commanderze. Ikonka z czapką była jedną z ulubionych.
Później całą filozofię przejął Total Commander, na który przelałem całą swą miłość.
Konkurs super. Dzięki Grzesiek. Życzę wszystkim powodzenia, chociaż to ja chciałbym być zwycięzcą.
Pozdrawiam.
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Co tu dużo pisać, program klasyka, i zapewne marzenie każdego. Jest podstawą pakietu Total Commander Ultima Prime który jest prawdziwym i prawie samowystarczalnym kombajnem. Jak najbardziej zgłaszam chęć udziału.
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
Wymarzony manager plików, nie skłamię jak napiszę, że najlepszy na rynku :ok i zarazem .... najgorszy klient FTP (niestety tofana) plik z hasłami nieszyfrowany i kupa złośliwego oprogramowania w Internecie wykradającego plik konfiguracyjny TC! :ireful
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Podziękowania dla organizatora konkursu grzesiek1920
Program -marzenie każdego użytkownika komputera :scratch ,super alternatywa dla klasycznego eksploratora Windows , pomaga zapanować nad dużą ilością plików/oj dużo ich mam/ , można sobie go dokładnie skonfigurować według siebie,szybkość w działaniu , program który stał się legendą !!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Fantastyczny kombajn do zarządzania plikami , muszę przyznać że nigdy nie używałem tego typu programów zatem biorę udział w konkursie . Dodam tylko bo może nie wszyscy o tym wiedzą że jest to program autorstwa szwajcarskiego programisty Christiana Ghislera i działa jak przysłowiowy szwajcarski zegarek :klawik.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Chciałbym wygrać ponieważ uważam TC za najlepszy manager plików, bardzo konfigurowalny i w dodatku z dostępną dużą ilością pluginów. :piwko
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Total Commander dzięki wtyczkom może zastąpić wiele innych programów. Są wtyczki dzięki którym możemy edytować zdjęcia, nagrywać płyty z muzyką i danymi, nawet pisać programy. Jest to nie tylko typowy menadżer plików ale potężne narzędzie bez którego nie wyobrażam sobie pracy z komputerem. Dzięki TC mogę rozpakować prawie każdy instalator, podejrzeć zasoby bibliotek systemowych i aplikacji nie instalując dodatkowych programów. Trafiony prezent na zakończenie wakacji.
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Chcę wygrać bo Total Commander to Omega narzędzia służącego do zarządzania plikami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry