Konkurs ! / Giveaway ! UltraISO

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Xoben z EZB Systems Support
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 10 licencji Lifetime
Rewelacyjnego Programu
UltraISO

b12d3a741f94585fmed.png

Zapraszam na oficjalną stronę programu :ok
  • https://www.ezbsystems.com

Dlaczego UltraISO ??
Ponieważ To Cudo !!
:yes master :yes master

UltraISO to posiadające bogatą
funkcjonalność,
proste w obsłudze i dostępne w polskiej wersji językowej
narzędzie do zarządzania obrazami ISO.

0c8bd6d715f3221cmed.png

Tworzenie obrazów dysków i płyt może mieć różne cele: stworzenie kopii zapasowej cennej dla nas płyty CD/DVD, uruchomienie zawartości płyty na komputerze pozbawionym napędu optycznego (np. popularnych tabletów czy netbooków, małych notebooków), oszczędzanie oryginalnej płyty, wyciszenie pracy peceta (obracająca się płyta w napędzie emituje pewien poziom hałasu) - powodów może być wiele. UltraISO pozwala na szybkie tworzenie obrazów dysków optycznych, partycji dysków twardych, folderów i plików, jak i praktycznie nieużywanych obecnie dyskietek.
a98fc2e77cfcb177med.png

Utworzony w programie, lub przygotowany wcześniej plik można łatwo zamontować w napędzie wirtualnym, będący programowym odpowiednikiem sprzętowego napędu CD/DVD, a dany obraz - identyczną pod względem zawartości kopią płyty czy innego dysku. Znajdujące się w obrazie pliki można łatwo podejrzeć i wyodrębnić interesujące nas dane. Program obsługuje najpopularniejsze formaty obrazów dysków, m.in. ISO, BIN, CUE, IMG, NRG, CCD, SUB, ISZ, MDF, MDS i posiada funkcję konwertowania pomiędzy wspomnianymi formatami, np. z pliku IMG do ISO. W dodatku jako jedno z nielicznych narzędzi potrafi skompilować do ISO plik IML, będący obrazem dla konsoli Sony PlayStation2.
30766e86df174113med.png

UltraISO oferuje ponadto funkcję nagrywania obrazów na płyty - jeśli więc przygotujemy wcześniej kopię jakiegoś nośnika, który później ulegnie uszkodzeniu lub zagubieniu, możemy go łatwo odtworzyć. Warto też skorzystać z narzędzia do tworzenia i sprawdzania sum kontrolnych MD5, będących gwarancją, iż obraz został utworzony lub nagrany prawidłowo pod względem zgodności z oryginałem. Przydatną funkcją jest także tworzenie bootowalnych dysków, czyli uruchamianych na komputerze poza systemem operacyjnym
f85ecdd31eef7ff0med.png

Interfejs programu jest prosty, a obsługa nie sprawia większych problemów. Wygląd aplikacji można dostosować, przesuwając paski narzędziowe i inne elementy okna głównego, a także skorzystać z prostych skórek, zmieniających lekko kolorystykę interfejsu. UltraISO obsługuje schematy dźwiękowe - stąd domyślnie po wskazaniu kursorem myszy na jakimś przycisku odtwarzany jest dźwięk.
4af259194e4f2147med.png

Więcej info
  • https://www.ezbsystems.com/ultraiso/
Pobieranie
  • https://www.ezbsystems.com/ultraiso/download.htm
Kup Teraz
  • https://www.ezbsystems.com/ultraiso/order.htm
info:programosy.pl

Dane wymagane przez firme to imie i adres e-mail

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać UltraISO
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 25.12.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Super Konkurs, super program do zarządzania obrazami iso. Łatwy i intuicyjny w obsłudze, czytelny no i po polsku. Dziękuję Angellomichel387 za możliwość wzięcia udziału w Konkursie.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Używałem UltraISO z jakiejś dawnej promocji.
Bardzo mi pasował, szczególnie do modyfikacji plików ISO.
Niestety, stary komputer odszedł do krainy wiecznych resetów
i zostałem bez swojego UltraISO.
Z tego powodu jestem zainteresowany udziałem w konkursie.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37247
Reakcje/Polubienia
33662
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Podziękowania dla organizatorów za wspaniały konkurs!
UltraISO to narzędzie pozwalające na tworzenie, rozpakowywanie, edytowanie, konwertowanie oraz wypalanie obrazów. Z pomocą programu możemy również tworzyć bootowalne pendrive'y itp.
Gdyby udało się wygrać miałbym wspaniały prezent na gwiazdkę.
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Ultra ISO jest programem obsługującym obrazy plików w wielu formatach.Jest w moim ojczystym języku i co istotne tworzy wirtualne napędy.Dzięki za możliwość wygrania tego softu
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Potężne narzędzie do wszelakiej pracy z obrazami włącznie z konwersją pomiędzy obrazami. Legendarny program który od zawsze rywalizował z PowerISO. W mojej ocenie tą rywalizację wygrywa bardziej rozbudowaną linią komend co mi osobiście bardzo pasuje. Mam skonfigurowanego Total Commandera który poprzez odpowiednio skonfigurowane paramery używa UltraISO bez fizycznego uruchamiania interfejsu programu. Niestety wersja testowa ma duże ograniczenia w postaci tworzonego obrazu. Wielkie dzięki za ten konkurs. Podziękowanie dla angellomichel387 za organizację konkursu oraz oraz dla firmy EZB Systems za licencje. Proszę mnie liczyć do konkursu.
:hi
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Podziękowania dla kolegi angellomichel387 za super konkurs :dziękuję
Mam bardzo starą wersję tego programu i co mogę powiedzieć. To super narzędzie do tworzenia, modyfikacji i nagrywania obrazów iso, posiada virtualny napęd w którym możemy obraz zamontować. Warto mieć go w komputerze :ok
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

UltraISO zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia nowych plików ISO, edytowania istniejących albo konwertowania obrazów. Program posiada dużo zaawansowanych funkcji, można też z jego pomocą zrobić bootowalną płytę. Obsługuje konwersję do ISO, BIN / CUE, alkohol, Nero, Xbox, i inne.
Posiada możliwość użycia do ośmiu wirtualnych napędów.

Dziękuję za konkurs! :england
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1069
Reakcje/Polubienia
39
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Ten program jest wart wzięcia udziału w konkursie. Coraz częściej laptopy ni mają napędów wiec praca na obrazach ISO jest konieczna. Z uwagi na wiele przydatnych funkcji chętnie wygram ten program.
Pozdrawiam sponsora i organizatora.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Thanks a lot for the giveaway. I need this nice software to be able to run any CD / DVD without optical drive and to create ISO image from different files and folders. The program helps me to create bootable CD/DVD. I used this app before and it is very good and easy to use
 
A

antinkuntin

Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

The drag and drop method has a simple interface that can be used with Ultraiso, works on virtually all Windows. Next to supported formats include ISO, ISO. Bin,. IMG,. CIF,. NRG,. MDS,. CCD,. BWI,. ISZ,. DMG,. DAA,. UIF,. HFS.

Thanks for the giveaway.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Dzięki za konkurs. Od lat korzystam z tego programu tworząc i wypalając obrazy na pendrive. Bardzo skuteczny w działaniu, w języku polskim, ergonomiczny program. Życzę Wszystkim powodzenia :)
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Używam na codzień jakiejś leciwej wersji z czasopisma i co prawda daje rade jak na moje potrzeba ,ale fajnie byłoby zapoznać się z nowszą wersją w szczególności jak jest możliwość wygrania. Program jest prosty w obsudze ,ma czytelny interfejs (na czałe szczęście klasyczny)i jest bogaty w funkcje czego chcieć więcej :)
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Moim nieskromnym zdaniem najlepszy program tego typu, miałem styczność z wieloma i na przestrzeni jakichś 10lat nic nie zdetronizowało UI! Bardzo chętnie stałbym się właścicielem tego programu.

Dzięki organizatorowi i producentowi za konkurs!
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Bardzo dobry program do wypalania płyt także botowalnych. Ponieważ mam już sporo płyt zniszczonych, a mam ich obrazy ISO, dlatego program ten bardzo by mi się przydał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry