Konkurs ! / Giveaway ! - UnHackMe

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Do wygrania 5 licencji na UnHackMe!

home-slide-bg1.jpg


------------------------------------------------------------------------------------------

UnHackMe - program do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania typu rootkity, malware, trojany itp. Program wykonuje skanowanie systemu w poszukiwaniu niebezpiecznych plików z którymi nie radzą sobie programy antywirusowe. Po odnalezieniu niebezpieczeństwa oczyszcza system z zagrożenia
Platformy: Windows 7 (32 bit), Windows 7 (64 bit), Windows 8, Windows Server, Windows Vista (32 bit), Windows Vista (64 bit), Windows XP.Instalka to 388 kb .Program instaluje się bez problemów , jego interfejs jest przejrzysty i czytelny.
źródło: programosy.pl

------------------------------------------------------------------------------------------

Strona programu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz program UnHackMe.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 stycznia 2014 roku.
4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 10.10.2014.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random. //
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.

------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Udziału w takim konkursie nie można ominąć. Próbowałem raz zdobyć licencję, ale bez powodzenia. Kto wie, może tym razem...
Program rewelacyjny - tak przynajmniej o nim mówią - sam jeszcze nie miałem tej przyjemności tego doświadczyć. Chętnie się się przekonam. Rzadko, ale jednak zdarza się, że trzeba się zmierzyć z toksycznym dziadostwem na komputerze, a nie zawsze pod ręką są ku temu dobre narzędzia. Dlatego biorę udział w tym konkursie.

Dziękuję za możliwość wygrania UnHackMe.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Biore udział! Dzięki za konkurs! :)
Przyda się program, który usunie niebezpieczne aplikacje, z usunięciem których nie dają rady inne programy. :ok
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Nie używałem tego programu, ale pozwoliłem sobie poczytać o nim w necie i powiem, że jest chwalony.
Dlatego z chęcią przygarnął bym lickę na ten sofcik.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Fajny programik, lekki i skuteczny, przydałby się :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Piszę się na ten program.
Dobry program do usuwania wszelkiego rodzaju niebezpiecznych plików.

Dziękuję za konkurs! :england
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Słyszałem dużo pozytywnych opinii na temat UnHackMe, dlatego myślę, że warto mieć ten program. Dzięki za kolejny konkurs :dziwak
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Program bardzo przydatny przy usuwaniu trudnych infekcji dzięki zewnętrznemu środowisku dostępnemu na dysku Warrior. Dzięki za konkurs! :piwko
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Świetny program do usuwania zagrożeń dlatego powinien znajdować się na moim komputerze.Dziękuję za konkurs.
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I always avoid installing a security app that will actually degrade the performance of my computer, but the application is extremely interesting because I can add another layer of security without compromising the performance of existing ones, I was hoping to luck
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Cześć Grzesiek.
Dawno nie brałem udziału w konkursach na PzD. Na naszym forum odbywa się najwięcej konkursów. Moim zdaniem, więcej niż na wszystkich forach i stronach, które mi są znane.
Sądząc z opisów program jest dobry i wydaje mi się zbędna na komputerze nie będzie.
Pozdrawiam.
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Program zapowiada się bardzo dobrze. Stanowić będzie dodatkowe zabezpieczenie dla systemu. Dziękuje za konkurs i pozdrawiam.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Dołączam do konkursu z czystej ciekawości. Programu nie znam zupełnie. Nigdy go nie miałem ani nie testowałem w wersji trial. Chcę po prostu zobaczyć jak się spisuje na tle konkurencji.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Mam u siebie jeden z komputerów na którym gości jeszcze stary Windows XP, który jak wiadomo niema już wsparcia ze strony Microsoftu. Taki program dla systemu w zasadzie nie chronionego bardzo by się przydał. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry