Konkurs ! / Giveaway ! - VoodooShield

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
VoodooShield.png


Do wygrania 10 trzyletnich licencji na VoodooShield!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

VoodooShield
How it Works
VoodooShield™ uses a new approach to blocking viruses and malware. Please watch this short 3-minute video to see just how easy it is to use.
Traditional antivirus software attempts to block the 15,000+ new viruses a day. We realized that antivirus companies cannot possibly keep up with all of new viruses, so we chose to take a different approach. VoodooShield™ blocks EVERYTHING except the software you train it to allow.
Installing and training VooodooShield™ is simple and only takes a few minutes. You will then be able to enjoy a virus-free and malware-free web browsing experience!


Advanced Options and Settings

You will notice that if you right click on the VoodooShieldTM Icon, a menu will appear that contains advanced options and settings.

1. The Hide Option will place the VoodooShieldTM icon in the System Tray. Once in the system tray, you can right click on the VoodooShieldTM icon and choose the Show Option to restore the icon to your desktop.

2. The Train Me Option is a special learning mode where you can train VoodooShield™ which programs should be allowed. During training, VoodooShield™ does not protect your computer, but is usually only required for the first 30 minutes of using VoodooShield™. Once you are finished training VoodooShield™, simply left click Train Me once again to turn VoodooShield™ ON.

3. The Move Me Option will allow you to move the VoodooShieldTM Desktop Icon around your screen. When the VoodooShieldTM Desktop Icon is in the perfect location, you can right click on the Move Me Option again to lock the icon into place.

4. The Help Option will take you directly to our website for help, in the event that you experience a problem.

5. The Register Option will allow you to start or update your VoodooShieldTM subscription..

KUDktd0.jpg


Zasady konkursu :
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać VoodooShield.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 14.09.2013.


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win VoodooShield.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 14.09.2013.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random. //
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18372
Reakcje/Polubienia
38941
Miasto
Gdzieś w Polsce
Grzesiek jesteś rewelacyjny, kolejny konkurs... :ok

Piszę się na program, trzy lata ochrony nie w kij dmuchał. Sam VoodooShield to innowacyjny program, dobry jako dodatkowa ochrona systemu przed wszelakiej maści paskudztwem. Opierający się na białej liście czyli uruchamia się tylko to co ma naszą zgodę, oczywiście poza listą z tym co konieczne.

Dzięki za konkurs :yes master :yes master :yes master
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
VoodooShield - program typu anti-exe ma bardzo dużą skuteczność, a przy tym zapewniający komfort pracy przy minimalnym zużyciu ilości zasobów. :ok Zgłaszam udział w konkursie.

grzesiek1920 - dzięki za następny bardzo dobry konkurs. :england

pozdrawiam
 
A

Anonymous

Właśnie noszę się z zamiarem kupna nowego laptopa (jak mówi moja córka "stało mu się bum")...Powoli kompletuję oprogramowanie do zainstalowania i myślę, że ten program doskonale uchroni mój system przez paskudami :) Trzyletnia licencja też robi swoje. Z chęcią zgłaszam swój udział :D
Pozdrawiam
 
A

Anonymous

Kolejny blokerek anti-exe,mniej skomplikowany od ERP i nie tak skuteczny jak AppGuard ( uboższa lista restrykcji) ale ponieważ od 3 lat nie używam AV to przyda się jako dodatkowa ochrona do jakiegoś piasku czy HIPS-a.
Grzesiu-dopisz mnie do listy.
Dziękuję :ok !
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Dzięki za kolejny konkurs i ciekawy program , który chroni kompa w sposób nowoczesny i niekonwencjonalny i do tego 3 klata ochrony , programy typu anti-exe zdobywają coraz większą popularność ze względu na bardzo dużą skuteczność a zatem proszę i mnie liczyć w walce o ten ciekawy amerykański produkt :klawik.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks.
VoodooShield is a new child on the security front and my usage till now shows that it looks promising. It provides a must second layer of security, hence I'm in for the giveaway.
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Chcę wygrać VoodooShield ponieważ chcę wzmocnić ochronę systemu przed wirusami.
 

vinay84

Świeżak
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
0
:dziękuję Voodooshield is take a different approach to secure us.

Very Nice Application

Count me in.
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Dziękuje Grzesiek za konkurs.Chętnie przystępuję do konkursu, gdyż zamierzam wzmocnić ochronę mojego komputera przed "dziadostwem" a 3 lata ochrony to już jest coś.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Konkurs zakończony - 10 licencji i 10 uczestników więc każdy uczestnik otrzymuje licencję.
 
A

Anonymous

Karwasz twarz...to teraz jestem : totalnie wylaszczony :klawik. mam licki na wszystkie istniejące HIPS-y :wariat :yahoo
Wielkie Dzięki Grzesiu zwany Wielkim Organizatorem :dziękuję !
 
Status
Zamknięty.
Do góry