Konkurs ! / Giveaway ! - WinRAR 4.2

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Kolejny konkurs. Tym razem do zdobycia 3 licencji na program WinRAR. Serdecznie dziękuje producentowi za możliwość zorganizowania konkursu!

Licencje są dożywotnie na wersję 4.2 beż możliwości aktualizacji do kolejnych wersji.

6995402logo.png


WinRAR to jeden z najpopularniejszych menadżerów archiwów. Pozwala on zarówna na kompresję plików jak i dekompresję spakowanych archiwów. Obsługuje większość dostępnych na rynku formatów (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z oraz 7-Zip). Do jego zalet na pewno należy dzielenie archiwum na woluminu o określonej wielkości, tworzenie samorozpakowującego się archiwum czy archiwum zabezpieczonego hasłem. Jest to program lekki, ma interfejs łatwy w obsłudze nawet dla początkującego użytkownika.

Obszerną recenzję wykonaną przeż użytkownika yuppy o programie WinRAR można znaleźć pod tym odnośnikiem:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu :
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać WinRAR (Użytkownik powinien posiadać minimum 10 postów).
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 10.03.2013.


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win WinRAR (You should have a minimum of 10 posts).
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 10.03.2013.


Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random. //
The person who receives a license, will be drawn by random portal.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Znany i uznany klasyk wśród menedżerów archiwów.
Warto go mieć do swojego użytku.
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
B. dobry, jeśli nie najlepszy program do kompresji i archiwizacji danych. Mimo upływu lat od pierwszego jego wydania, Winrar nadal trzyma poziom i ciągle należy do klasyki programów archiwizujących. Must have. Wydajny, niezawodny, wygodnych w obsłudze i niestety płatny. Chciałbym wygrać 1 licencję.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Najlepszy program do kompresji i archiwizacji danych bo też najbardziej popularny i co za tym idzie-przyzwyczajenie powoduje ze każdy inny paker już tak nie "leży" :)Podpinam się do grona chętnych na No.1- WinRAR .Dzięki grzesiek1920-Pzdr!
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Moim zdaniem jeden z najlepszych programów do kompresji plików. Zbiera same dobre opinie. Dlatego sam chciałbym poznać ten program bliżej.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Dzięki wielkie za konkurs Grzegorz!
Również pozwolę sobie skorzystać z okazji i wziąć udział w konkursie. Prawdą jest, że posiadam zakupioną licencję na owy program, ale nie sądzę, żebym musiał czuć się wykluczony w związku z powyższym. Obiecałem wszak swojej siostrze, że jeśli takowa okazja się przytrafi, wezmę udział i w razie wygranej licencja imienna będzie przypisana właśnie na nią. Dlatego też uważam za sensowny mój komentarz ;) Programu przedstawiać nie trzeba, równego sobie nie ma i nikt raczej nie wmówi mi, że jest inaczej - to moja osobista opinia :)
Powodzenia dla współuczestników!
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
Najpopularniejszy, wysoko ceniony przez użytkowników a co najważniejsze stale rozwijany menadżer archiwów.

Wygrać jedną z licencji na WinRARa jest nie lada szczęściem.

Dzięki za konkurs grzesiek1920 :dziękuję
 
A

Anonymous

WinRar - to jeden z najbardziej znanych i cenionych programów do kompresji i dekompresji danych. Można śmiało twierdzić, że jest to klasyk gatunku, tego typu oprogramowania. Serdeczne podziękowania organizatorowi, za konkurs. :yahoo
 

Leszek

Świeżak
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Próbowałem wygrać dwa razy może za trzecim się poszczęści .:)
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
No cóż, jest to klasyk, który swoim stażem dorównuje Total Commanderowi. Pamiętają go najlepiej i korzystają z niego komputerowe dinozaury. Jest to chyba najbardziej znany i ceniony archiwizer na całym świecie. Biorę oczywiście udział ;)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki za konkurs.
Chciałbym wygrać licencję na ten program bo to jeden z lepszych tego typu programów, jeśli nie najlepszy (oczywiście według mnie). Wiem są inne może nawet lepsze, jednak WinRAR to już legenda. Ponadto ma przyjemny interfejs i jest wygodny w używaniu, a do tego ciągle rozwijany.
 

husky10

Wygadany
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
73
Reakcje/Polubienia
1
Kolejny fantastyczny konkurs zorganizowany przez grzesiek1920. Dziś do wygrania program WinRar, który od zarania towarzyszy mi w przygodzie z komputerem. Fajnie byłoby zostać laureatem konkursu, jednakże życzę powodzenia wszystkim uczestnikom. :yahoo
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Moim zdaniem mimo upływu lat jest to "numer jeden" wśród archiwizerów - bijący na głowę inne. Byłbym bardzo szczęśliwy mając farta w losowaniu i gdyby jedna z tych licek trafiła do mnie....
 

dad2er

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Luty 2013
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
I am using Winzip Standard version for tree mounts but I not satisfied because
this software is not support all function. Winrar is the best file compression software .
Thanks.
Regards.
 

radj

Świeżak
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Cały czas używam wersję 3.8 Winrara i spisuje się znakomicie, uzyskaną zresztą niegdyś z tego portalu.
Winrar to dla mnie synonim pakera plików, używam od początku używania Windowsa.
Trudno mi coś więcej dodać, wad przez te ponad 10 lat nie znalazłem :).
Czas sprawdzić nowszą wersję.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry