Konkurs ! / Giveaway ! - WinRAR 5

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
bELGgdV.jpg


Dzięki uprzejmości Pani Agneli z ekipy WinRAR mam do rozdania 5 licencji na WinRAR 5!


WinRAR 5 to najnowsza wersja najpopularniejszego programu do zarządzania archiwami na komputerze. Program cieszy się dużo popularnością na całym świecie, także w Polsce. WinRAR obsługuje wiele różnych formatów w tym RAR czy też ZIP. Program można testować 40 dni, po tym czasie należy kupić licencję żeby móc korzystać z niego legalnie.


Zasady konkursu :
1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać jedną z licencji na WinRAR.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 07.02.2015
4. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 czerwca 2014 roku.
5. (OPCJONALNIE)Kliknij "Lubię to":


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Osoby którae otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random. //
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.

info
Licencje są dożywotnie na wersję 5.2x ale nie uprawniają do aktualizacji do nowszej wesji//
Licenses are lifetime for version 5.2x but not upgradable to future versions

Po zakończeniu konkursu zwycięzcy będą musieli podać następujące dane:
Registered to:
Name (first/last name):
Company: (optional)
Address:
ZIP City/State:
Country:
E-Mail:

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Według mnie program świetny do pakowania plików.Ma przejrzysty interfejs,różne opcje pakowania, tworzenie samorozpakowujących SFX.
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
This is a very interesting giveway, because winrar is one of the mandatory application every time I reinstall my computer
and every time they release a new version I always wanted to try it
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Świetny program do kompresji plików. Obecnie używam 7-zip, jednak chętnie zamieniłbym go na WinRAR 5, który w mojej opinii jest zdecydowanie lepszym programem :)
 
A

Anonymous

WinRAR to lider wśród "pakerów", który nie ma sobie równych - na swoim laptopie używam od lat i nigdy mnie nie zawiódł, dlatego piszę się na ten konkurs, bo chętnie wymieniłbym 7-zip na WinRAR na lapku żony :ok
ORGANIZATOR - dzięki za kolejny świetny konkurs :piwko
 

KnightPL

Wygadany
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
94
Reakcje/Polubienia
0
WinRAR to jeden z lepszych programów do kompresji, a używam teraz 7-zip, więc przydałby mi się taki program :) Chętnie bym wymienił w końcu 7-zip na winrara.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Witam,
Och-no! Takie cudo czyli No.1 z programów do kompresji-dekompresji czyli mówiąc po naszemu najlepszy pakowacz RAR i pozostałe-cudownie że jest taki konkurs-dziekujemy! Niech Wam w polu i zagrodzie za to się darzy :)..Pzdr!
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Bardzo dobry program do konwersji i otwierania plików.Świetnie sprawuję się jako archiwizator spakowanych plików.Startowałem już kilka razy w konkursach na ten program,ale nigdy nie miałem szczęścia.Może jednak tym razem się uda.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Za młodzika był tylko WR w wersji shareware, niby 30dniowa wersja była używana przez kilka ładnych lat. Obecnie odszedłem w stronę darmowego 7zipa, jednakże chętnie bym powrócił do korzeni i poużywał trochę oryginalnego softu, nie tylko SW :D
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dziękuje za konkurs
i napiszę tak
wiadomo że każdy ma u siebie winRAR a po 40 dniach zapomina o..... a jest to program bardzo potrzebny i nie wyobrażam sobie pracy na kompie bez niego więc mam nadzieje że wygram i będzie mi dane mieć wersje full l... :klawik.
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Od lat korzystam z wersji testowych. Możliwość zdobycia pełnej wersji to dla mnie gratka.
Dziękuję za konkurs.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Najlepszy program do kompresji i archiwizacji plików. Byłoby miło wygrać ten program.
Dzięki za konkurs! :ok
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Korzystam z promocyjnej wersji PowerArchivera i w sumie dla moich potrzeb zupełnie wystarcza, ale fajnie byłoby mieć Winrara, ponoć jest najlepszy.
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Z komercyjnych najlepszy archiwizer, brałem udział w kilku konkursach o niego lecz szczęście nie dopisało, może teraz się uda. Za konkurs wielkie dzięki :ok :hi
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Chciałbym wygrać ten program z uwagi na to, że jest niezawodny, intuicyjny oraz szybki. Legenda wśród programów archiwizujących :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry