Konkurs - IsoBuster Pro

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
IsoBuster-Pro.jpg
Do wygrania jest 3 klucze

Program służy do odzyskiwania danych z uszkodzonych płyt CD/DVD/Blu-ray, dysków twardych oraz pamięci USB.Program może wykonać kopie uszkodzonego nośnika optycznego np do obrazu płyty w formacie iso . Program obsługuje bardzo wiele formatów oto one

Pełna lista funkcji:

- Odzyskiwanie danych ze wszystkich możliwych CD, DVD i Blu-ray (BD i HD DVD)
(CD-i, VCD, SVCD, SACD, CD-ROM, CD-ROM XA, CD-R, CD-RW, CD-MRW, DVD-ROM, DVCD, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD + R, DVD + RW, DVD + MRW, DVD + R Dual Layer, DVD-R Dual Layer, DVD + RW Dual Layer, DVD + VR, DVD + VRW, DVD-VR, DVD-VRW, DVD-VM, DVD -VFR, BD-ROM, BD-R, BD-R DL, BD-RE, BD-RE DL, BD-R SRM, BD-R RRM, BD-R SRM + POW, BD-R SRM-POW, BDAV , BDMV HD DVD-ROM, HD DVD-R, HD DVD-R DL, HD DVD-RW, HD DVD-RW DL, HD DVD-RAM, HD DVD-Video)

- Odzyskiwanie danych z dysków twardych, pamięci USB, kart pamięci (MMC, SD , Micro SD, Mini SD, xD, GSM, CF, SDHC, SDSC, SDXC, SDIO)

- Skanowanie w poszukiwaniu utraconych plików UDF.

- Skanowanie w poszukiwaniu utraconych ISO9660.

- Skanowanie systemu plików IFO / BUP / VOB.

- Skanowanie w poszukiwaniu utraconych plików i folderów EXT.

- Skanowanie w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych plików i folderów w systemie NTFS/FAT.

- Wbudowany czytnik HFS wspieranie HFS i HFS +.

- Umiejętność tworzenia zarządzanych plików graficznych (.IBP /.IBQ).

- Wsparcie HP SimpleSave.

- Tworzenie plików graficznych (* i * .ibq .ibp, *. ISO, * .bin, * tao).

- Tworzenie sum kontrolnych plików (* md5).

- Tworzenie plików arkusza cue (* .cue).

- Przekształcenie wszystkich obsługiwanych.

- Przekształcenie wszystkich obsługiwanych plików graficznych do plików ISO / tao / bin / cue / IBP / ibq.

- Wsparcie dla parametrów linii poleceń.

obsłufuje też takie formaty jak system HFS i FAT na CD.

!! Click to see photos !!


Soft uruchamia się automatycznie zaraz po zakończeniu instalacji.

2png_wqsqwwh.png


1png_wqsqwwr.png


Program po uruchumieniu sprawdza zamontowaną wersje i w miarę potrzeb ja zaktualizuje do najnowszej wersji.

3png_wqsqwww.png


4png_wqsqwws.png


5png_wqsqwwq.png


Interfejs programu jest w języku polskim i jest bardzo prosty i intuicyjny nawet dla użytkownika który pierwszy raz widzi program.

24png_wqsqwsq.png


25png_wqsqwae.png


26png_wqsqwas.png


27png_wqsqwqp.png


28png_wqsqwqh.png


29png_wqsqwqe.png


30png_wqsqwqa.png


31png_wqsqspp.png


Program ma wbudowany edytor umożliwiający podgląd i modyfikację dowolnego sektora skanowanego nośnika i wycięcie odpowiedniego materiału by naprawić uszkodzone dane.

8png_wqsqspw.png


6png_wqsqspq.png


Po zakończeniu skanowania dostajemy informacje o stanie i wyniku skanowania danego nośnika danych

10png_wqsqshr.png


Podobnie się ma to np do płyt cd - dvd - Blu-ray lub obrazów np iso tych płyt

11png_wqsqsrx.png


12png_wqsqsrw.png


W każdym momencie skanu możemy zastopować skan lub sesje i powrócić do niej kiedy chcemy co jest świetnym rozwiązaniem

14png_wqsqsrq.png


Po zakończeniu skanowania dostajemy listę plików które mogą być odzyskane ewentualnie w przypadku wykrycia uszkodzeń nośnika przez program . Potem już tylko zostaje edycja np obrazu iso i zastąpienie wadliwych plików tymi z odzysku i zapisanie ich .
Dodatkowo istnieje możliwość sprawdzenia czytelność powierzchni nośnika i w jakim jest stanie - co jest bardzo przydatnym rozwiązaniem .

19png_wqsqsxn.png


20png_wqsqsxa.png


Podobnie jest z dyskami FAT

21png_wqsqsnr.png


22png_wqsqsnq.png


Po testach śmiało mogę powiedzieć że jest to bardzo wyjątkowy program i bardzo przydatne narzędzie .Program oceniam na 5/5
61336847301433d0f5ef17715dec3f99.gif
i śmiało mu daje rekomendacje , jako bardzo dobry soft z sporą ilość funkcji , zastosowań , prostotę użycia i język Polski .


1png_wqsqwep.png


------------------------------------------------------------------------------------------

Szczegółowe informacje o programie znajdziecie pod tym odnośnikiem:

https://www.isobuster.com/

Zakup oprogramowania :

http://www.isobuster.com/bn.php

Pomoc techniczna :

http://www.isobuster.com/support.php



------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady konkursu :

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać IsoBuster .

2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.

3. W komentarzu zamieść linki do polubionych stron firmy i link do komentarza na tych stronach - FB - Google+ - Twitter . Można polubić np jedna stronę a można wszystkie trzy - wybór należy do was.

4. Wszyscy uczestnicy muszą polubić IsoBuster na FB stronie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
lub stronie IsoBuster Google+:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
lub Twitter i zostawić komentarz + link do strony internetowej IsoBuster.

5.Tylko ludzie, którzy spełnili warunek w punkcie 3. mogą startować w konkursie .

7. Krótko mówiąc tylko pozytywna ocena jest decydująca by startować

8. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 31.08.2015.

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random. //
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.



- All participants need to either like IsoBuster's FB page
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
or IsoBuster's Google+ page:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
or Twitter a comment and link to the IsoBuster website.

- Only keys should be given to people who have done either of the three.
- A short, positive, review is appreciated
------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Wygrałem kiedyś ten program w konkursie ale to było to pięć lat temu, niestety licencja nie jest lifetime. IsoBuster to taka ostatnia deska ratunku dla płyt CD/DVD. Osobiście kilka razy korzystałem z tego programu w chwilach w których inne programy tego typu nie dawały rady z odzyskaniem danych np. BurnAware (tak tak BurnAware też ma taką opcję). Mam dużo wspomnień zapisanych na płytach CD,DVD i nie wszystko zdążyłem skopiować na dyski czy do chmury, to oczywiście moja wina i moje nie do paczenie. Jak zwykle, dobrze jest do puki nic się nie stanie. IsoBuster uratował mi niepublikowane kawałki które dostałem na CD-ROM-ie od znanego swego czasu rapera. Oczywiście kawałki wyszły potem na płycie tłoczonej ale ten CD-ROM miał dla mnie wymiar sentymentalny. Tak czy inaczej IsoBuster jest drogi ale wart swojej ceny a jeśli posiada się zbiory na CD,DVD czy Blu-ray może okazać się nie zastąpiony.
Dzięki sheriffie za konkurs. Podziękowania dla firmy Smart Projects za licencje na konkurs


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ps.
gdyby było za mało to proszę dać znać na PM to postaram się uzupełnić
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Ad - 1.
Od czasów Win 95, Win 98, Millenium, wielkiego XP-ka i 7-ki -co jakiś czas sięgałem po ten program by ratować dane z różnych nośników. Przeciętna średnia odzyskiwania była dużo wyższa niż za pomocą konkurencyjnych czy darmowych programów.Nie jest to program "codziennego użytku", jednak wielce użyteczny w nagłych przypadkach. Moi znajomi niezbyt go polecali, jednak przyzwyczajenie pozostało i pewnie jeszcze nie jeden raz okaże się potrzebny. W związku z powyższym - biorę udział jeśli ... mnie sheriff nie wywali.
Nie cierpię od zawsze odnośników do portali społecznościowych na potrzeby konkursów. Lubię rodzinne zdjęcia na portalach, a nie "nowinki", które donoszą np. o nowym typie wirusa, co zmieniono w wyglądzie programu czy, że może dodano język Zulusów do menu.
Ad. - 2. Nice giveaway - I hope win :hura
Ad. - 3. Linki dał organizator do strony i przyjmijmy teoretycznie, że nie mam konta na portalach społecznościowych, używam rąk do jedzenia /zamiast sztućców/i jeszcze może nie używam prądu i dezodorantów, by chronić środowisko naturalne. Dodatkowo pewnie jestem anarchistą - bo nie godzę się na zbyt wygórowane warunki konkursowe dostarczane przez nadgorliwych organizatorów /czy zawsze muszą to być Ci "nowo-zieloni"?/.
Wreszcie może być, że mnie "pokręciło" na obczyźnie i wróciłem "lizać rany" do kraju przodków i widząc kolegi wymogi zdecydowanie mi się pogorszyło, choć na programie mi zależy... :dziwak :wariat
Ad. - 4.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
#IsoBuster przez @IsoBuster /lubię to by spełnić jak powyżej/
Ad. - 5. Czuję, że spełniłem warunek jaki by on nie był :k......
Ad. - 7. Oceniam pozytywnie program IsoBuster Pro /i zachowuję reguły matematyczne kolegi organizatora - należy mu się - za nadgorliwość :
5.Tylko ludzie, którzy spełnili warunek w punkcie 3. mogą startować w konkursie .

7. Krótko mówiąc tylko pozytywna ocena jest decydująca by startować
:szydera
Ad. - 8. Tu popieram, choć nie spodziewam się pozytywnego efektu końcowego ze względu na wywrotowy /choć i dowcipny trochę/ charakter wpisu.
Konkurs super - tu naprawdę - szacunek, ale czy naprawdę trzeba zniechęcać? Ja wolę budować - stąd ta krytyka.
sheriff wybacz - nie mogłem się oprzeć, by z Tobą nie "popolemizować" .... :klawik.

Jeśli to lubicie - dajcie "lajka" ... :yahoo

Dam linkę :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35916
Reakcje/Polubienia
25005
Miasto
Trololololo
Dziwne że nie startuje więcej ludzi, ja swego czasu wygrałem ten program i jest rewelacyjny bo w wersji 3 nie tylko odzyskuje z cd czy dvd ale także z dysków twardych i innych nośników pamięci.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Chciałbym wygrać licencję na ten program gdyż mam dużą kolekcję płyt CD/ DVD i pomimo, że są utrzymane w dobrym stanie, to pojawiają się błędy odczytu ,przez co mogę utracić ważne dla mnie dane a IsoBuster jako bardzo skuteczny program pozwoli mi na odzysk tych danych z niemalże 100% pewnością. Dziękuję za ten konkurs.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Dlaczego chciałbym wygrać IsoBuster w wersji Professional? Bo Oxy zachęca :szydera
A tak na poważnie, to jest w tym trochę prawdy ;) Zapodałem na podaną przez Sheriff'a stronę dotyczącą programu i muszę przyznać, że skoro w tak małym programie drzemie tak potężny potencjał, warto się mu bliżej przyjrzeć. Owszem, w domu - ba! Znaczną część płyt z czasów świetności nagrywarek CD mam w piwnicy... nie powiem, bo jak znam życię, 95% z nich mógłbym już zutylizować, gorzej z tymi 5%, które mają wartość sentymentalną. To właśnie mnie skłoniło do przejrzenia ich dzisiaj po pracy - pogoda lipna - wiele nie stracę. Zobaczymy co tam na nich jest - o ile cokolwiek po tylu latach... W każdym bądź razie, tak zachwalany co to IsoBuster Pro potrafi skłaniam się do wzięcia udziału w konkursie - co niniejszym czynię podając link do polubionej strony producenta... mam nadzieję, że w przypadku moich 5% nie będę musiał korzystać z programu do odzyskiwania. Jeśli jednak tak się zdarzy, to mam nadzieję że będę już w posiadaniu rewelacyjnego narzędzia jakim jest IsoBuster Professional ;)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tym samym dziękuję Sheriff'owi za zorganizowaniu konkursu jak również SmartProjects za sponsorowanie nagrody :)
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
OXYGEN THIEF napisał:
Dziwne że nie startuje więcej ludzi, ja swego czasu wygrałem ten program i jest rewelacyjny bo w wersji 3 nie tylko odzyskuje z cd czy dvd ale także z dysków twardych i innych nośników pamięci.

W pełni się zgadzam z tobą OXY - bo soft jest z górnej pułki :piwko . No i chyba pierwszy konkurs z tym softem u nas na stronie , za co dziękuje firmie :ok że udało się zorganizować konkurs :dziękuję .
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5611
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
.
Sheriff-ie dzięki za konkurs. :ok
Spełniony warunek -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dlaczego chcę wygrać? Jeśli program rekomenduje sam Oxygen Thief, to mi absolutnie wystarcza.
Mam trochę krążków, niektóre z nich w stanie z lekka trafionym. Nie pamiętam co na nich jest. A jeśli będą jakieś dane, których odczyt może zależeć wyłącznie od programów takich jak np. ten konkursowy?
Tak więc startuję. Życzę wszystkim powodzenia. :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Chciałbym wygrać ten program jako, że specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych nośników "wszelakiej maści" i bardzo wielu formatów. Wielką zaletą Isobuster Pro jest to, że może on wykonać kopię uszkodzonego nośnika optycznego. Mam nadzieję, że nie będzie mi potrzebny, ale warto go mieć.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Like/Follow/Following G+

Dziękuję za konkurs! :dziękuję
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Podziękowania: dla Sheriff-a za organizację konkursu, a dla producenta IsoBuster za podarowanie aż 3 licencji na ten program.
Bardzo chciałbym wygrać jedną z nich, jako że nadal dość często stykam się z danymi zapisanymi na CD/DVD. Niekiedy trafiają się mocno wyeksploatowane lub niedbale traktowane płytki i naprawdę ciężko je odczytać, bywa to wręcz niewykonalne. IsoBuster mógłby zapewne w niektórych takich, zdawałoby się: beznadziejnych przypadkach, oddać mi nieocenione usługi. A skoro program potrafi także odzyskiwać dane i z nieoptycznych nośników, np. z USB i kart pamięci, to jeszcze lepiej.

Staję więc do walki o ten soft.

Linki wymagane, by uczynić zadość zasadom konkursu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Mam cały karton starych płyt CD i wiem, że w wielu przypadkach mam problem z odtworzeniem danych. Kilka HD też leży i czeka. Widzę że program IsoBuster (po tylu pozytywnych rekomendacjach) będzie najlepszym narzędziem od odzysku danych.Dziękuję za konkurs.
Wymagane linki;

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Ostatnie godziny konkursu .Po 24.00 dziś losowanie . Kto chce ma ostatnia szanse na zdobycie tego softu za darmo i zapisanie się do konkursu
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Notatka20_sprqqee.png


Nagrody zostały rozlosowane .Oto lista farciarzy co mieli szczęście w losowania . Gratuluje nagrody bo program jest bardzo dobry .

Ps

Wymagane dane by otrzymać nagrodę od firmy : Wymóg jest tylko jeden - wysłanie mi swego adresu email ,a ja go przekaże do producenta , a on wam wyśle klucze do programu .
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Gratulacje dla zwycięzców! :)
 
Do góry