KONKURS - jv16 PowerTools X

Status
Zamknięty.

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Macecraft Software
któremu serdecznie dziękuję za licencje. Do wygrania jest 10 licencji rocznych jv16 PowerTools X


jv16ptx_main_window_home.png

results_summary_jv16ptx.png


jv16 PowerTools jest bardzo rozbudowanym programem umożliwiającym przeprowadzanie wielu zaawansowanych operacji na rejestrze systemowym np. podgląd i usuwanie poszczególnych pozycji z: pełnej listy zainstalowanych w systemie programów, programów uruchamianych przy starcie systemu, programów z listy "dodaj/usuń programy" oraz "otwórz za pomocą".Ponadto jv16 PowerTools oferuje monitorowanie rejestru, zarządzanie typami plików, wyszukiwanie i usuwanie duplikatów plików, naprawę Menu Start, czyszczenie listy historii, tworzenie kopii bezpieczeństwa i wiele innych pożytecznych funkcji. Po wykupieniu praw przez Macecraft Software program jest co prawda płatny ale i rozbudowany wobec pierwowzoru.
Aplikacja umożliwia jednoczesne i automatyczne usuwanie wielu pozycji, bez potrzeby ingerencji użytkownika. Mechanizm ten doskonale sprawdza się w przypadku odinstalowywania niepotrzebnych komponentów dostarczanych wraz z nowymi komputerami. Wśród innych funkcji znajdziemy również wydajny silnik oczyszczania rejestru systemowego oraz możliwość wyszukiwania duplikatów.
żródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
info:dobreprogramy.pl

więcej info i strona programu
https://www.macecraft.com/jv16-powertools-x/

download
https://www.macecraft.com/download/


Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić jv16 PowerTools X
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu 25.06.2016 godz.22
Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW
ps
wymagane dane
Imię, nazwisko, adres email, adres e-mail tworzenia kopii zapasowych dla każdego
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Próbować zawsze można-może teraz :) Program -kombajn do utrzymania systemu w dobrej kondycji-czyszczenie rejestru i innych błędów naszej nie zawsze udanej działalności w systemie oraz innych śmieci czyli naprawa systemu-dwa tryby działania automat i dla zaawansowanych powinny zadowolić każdego :) w trybie eksperta wymaga naszej uwagi ale po to jest taka możliwość zaawansowanych działań naprawczych.Super program-super konkurs-Thx.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
program znany od dosc dawna ,jest to znakomity soft do utrzymania systemu w dobrej kondycji .
kedys go uzywałem i byłem z niego bardzo zadowolony ale skonczyła mi się licencja i musiałem przerzucic się na coś innego ale chętnie do niego wrócę jak uda mi się go wygrać bo program jest wart naszej uwagi .
-------------------------------------
w zwiąsku ze ten program wygrałem w innym konkursie rezygnuję z udziału w tym konkursie na ten program .
proszę mnie nie brać po uwagę.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Co prawda licencja roczna, to nie to samo, co licencja lifetime na jv16 PowerTools X PLATINUM VIP będąca nagrodą w niedawnym Twoim konkursie. Za to szanse 2 razy większe. :ok , a że szczęście nie dopisało i w myśl zasady "lepszy rydz niż nic"... :zaciesz
Dziękuję andyxa za konkurs i Macecraft Software za dostarczenie licencji. :dziękuję Program ma uznaną na rynku markę. Po reaktywacji programu pod rządami Macecraft Software zmienił się w prawdziwy kombajn do zarządzania komputerem z wieloma pożytecznymi funkcjami. Czyszczenie rejestru w tej chwili jest jedynie jednym z wielu walorów programu. Jeżeli program zachował dotychczasową skuteczność, to posiadanie go na komputerze potrafi w doskonały sposób na przejęcie pełnej nad nim kontroli, niezależnie od posiadanej wersji systemu.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Program w starszej wersji używałem na W XP gdzie sprawdzał się wyśmienicie.Chętnie bym go widział na W 10.Mam do niego zaufanie tj. na xp nigdy nie sprawił problemu a w kilku przypadkach znalazł przyczynę problemów.Była też okrojona bezpłatna wersja lite, chyba jej już niema a szkoda bo była użyteczna.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Nie udało się w poprzednim konkursie to może uda się w tym? Na wstępie dziękuję za ten konkurs . Nie będę się tu dużo rozpisywał bo organizator opisał zalety tego programu . Ja mam gdzieś wersję z Komputer Świat , ale ona już nie pasuje do mojej 10 . Co tu dużo mówić ale nie ma lepszego programu do zarządzania rejestrem niż jv16 PowerTools X. Zrobi on wszystko : naprawi rejestr , wyczyści go z nie potrzebnych wpisów do tego dochodzi defregmentacja rejestru. Jak tu nie brać udziału w konkursie ? Proszę mnie liczyć. Wszystkim życzę powodzenia w konkursie .

Z racji że już wygrałem licencję w innym konkursie i będę próbował kupić licencję dożywotnią rezygnuję z wygranej w tym konkursie . Proszę mnie nie liczy
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Nie udało się w poprzednim konkursie, to próbuję szczęścia w tym.
Używałem jv16 PowerTools przez wiele lat do porządkowania kompa. Zazwyczaj do naprawy rejestru lub czyszczenia go z niepotrzebnych wpisów. Nie używałem go nigdy do defragmentacji rejestru.Tak więc nie wypowiadam się, czy robi to skutecznie. Z racji tego, że soft robi to, co do niego należy, a przy tym jest w miarę bezpieczny, dlatego zgłaszam się do konkursu.
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
Want to try different windows software utilities to test which perform better.. have heard about it but didn't get key to give it a try for more time.
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
jv16 PowerTools X is famous for being able to speed up computer speed. I need this.

Thank you for the opportunity.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, andyxa. This software is an easy-to-use Windows optimization suite and registry cleaning toolkit containing many different tools which allow us to keep our computers running smoothly and error-free. :piwko
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway !
jv16 PowerTools is one of the oldest available software for cleaning up a system and making it run fast. I have used it in the past and hope to see it working as good as it was earlier.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
jv16 PowerTools X daje użytkownikowi kompleksową kontrolę nad komputerem, a przy tym bardzo dobry zestaw narzędzi do czyszczenia rejestru systemowego i usuwania z dysku niepotrzebnych plików. Nawet rok z tym programem to przyjemność. Proszę uwzględnić mnie w konkursie.
Andyxa, dzięki za konkurs
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dziś zakończenie, a chętnych niewielu :facepalm
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Chmmm... :scratch, a w dodatku przysiągłbym, że część uczestników cieszy się z wygranej od wczoraj... :klawik. (sorki za dygresję :zawsty ).
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Koniec zabawy.


Leszek55, Zeno, jan13, mavio, gdant, divinenews, dinosaur07, hakah, hocik

czekam na Pw / full name, email/ - czas max 48 godz.

jerzy601, FARMER - zrezygnowali.


ps

została 1 licka, kto 1 ten lepszy . PW z danymi .
 
Status
Zamknięty.
Do góry