KonkursPZD Konkurs - jv16 PowerTools

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
logo_blue_small_100.png

Dzięki uprzejmości Macecraft Software
któremu serdecznie dziękuję za licencje. Do wygrania jest 5 licencji LIFETIME jv16 PowerTools


homepage
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


jv16 PowerTools daje użytkownikowi kompleksową kontrolę nad komputerem. Aplikacja posiada moduły służące do monitorowania, czyszczenia i kontrolowania rejestru, połączenia z Internetem oraz plików systemowych.

Program potrafi masowo zmieniać nazwy plików oraz nadawać im atrybuty. Kolejna interesująca funkcja to wyszukiwanie zdublowanych plików oraz szyfrowanie ich za pomocą metod: Rijndeal, Skipjack, Twofish, Blowfish, Square.

Dzięki jv16 PowerTools mamy kontrolę nad aplikacjami uruchamianymi razem ze startem systemu, możemy usuwać uszkodzone wpisy z rejestru oraz odinstalowywać programy. Przy zarządzania połączeniem internetowym mamy dostęp do zdalnego zarządzania komputerem, wysyłania wiadomości oraz wyłączania i resetowania komputera. źródło instalki

2018-05-10_105251.png


MAIN TOOLS

CLEAN AND SPEEDUP MY COMPUTER

The Clean and SpeedUp My Computer tool allows you to run the History Cleaner and File Cleaner simultaneously, displaying their results in a single results window.
Other tools such as the Startup Optimizer, Registry Compactor and Windows AntiSpy can be activated at once while using the Clean and SpeedUp My Computer tool, depending on your preferences.

SPEED UP MY COMPUTER’S STARTUP
Enabling the Startup Optimizer makes Windows start faster. Using the Startup Optimizer does not remove anything from your computer.
While the Startup Optimizer is enabled, all the software still start with your computer and no software is uninstalled.

UNINSTALL SOFTWARE AND LEFTOVERS
Windows’ Add/Remove Programs tool depends on new software registering itself upon installation. Since the operating system does not require this registration, the internal list may not list all the installed software.
The Software Uninstaller tool checks your system for installed programs traces and lists everything for you to decide on what to add or remove.

NEW TOOLS
CHECK FOR VULNERABLE SOFTWARE

Software that contain security vulnerabilities put your computer at great risk, as they can allow other malicious software or users to take control of your computer, which may lead to loss of important files or identity theft.
The Check For Vulnerable Software tool scans your computer to look for installed software as well as left-over traces of old software containing known security vulnerabilities.

WINDOWS ANTISPY
Windows AntiSpy allows you to disable Windows features that might have implications on your privacy. The tool is designed specifically for Windows 10 but many of its features are also available with other versions of Windows, make their use more private.
In addition to privacy relating features, it also allows you to improve the user interface of Windows by adding or removing specific features as well as apply performance related tweaks.

STARTUP TIMER
Startup Timer measures the time your computer takes to start up.
This tool also measures the impact that all of your automatically starting software have on the system startup to allow you to see exactly what is causing your computer to start slowly.

PICTURES ANTISPY
Pictures AntiSpy allows you to remove private metadata from your picture files.
Using this tool you can safely remove private data such as camera model name, GPS location and time and date when the picture was taken and more relating private data from the digital photos for which you do not wish to store this information.

CONTROL WHICH PROGRAMS START AUTOMATICALLY

IMMUNIZE MY COMPUTER

REGISTRY CLEANER

FILE RECOVERY

WIPE FILES

SPLIT FILES

HISTORY CLEANER

FILE CLEANER

PRIVACY TOOLS

Zasady konkursu
1. Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić jv16 PowerTools
2. Komentarz w języku ojczystym
3. W konkursie mogą brać użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu, mający

minimum 20 postów
4. Zakończenie konkursu 2018 - 10 - 15
ps
wymagane dane
Imię, nazwisko, adres email


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW
 
Ostatnia edycja:

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
wspaniały program do optymalizacji systemu. Bardzo dobrze skanuje komputer w celu wyszukiwania pozostałosci po odinstalowanych programach.
ponad to czysci system z plików tymczasowych jak i rejestr. Soft jest dobrze znany na rynku i ceniony.
miałem roczną licencje na ten program i byłem z tego softu zadowolony ale licencja sie skonczyła ,chetnie do tego programu bym wrócil .
dzięki za konkurs i mozliwosc wygrania go jesli dopisze mi szczęscie.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
Mój ulubiony program do optymalizacji komputera .Używam od wersji 2009 i nigdy mnie nie zawiódł.Jak jest okazja żeby przejść na nowszą wersje to nic tylko trzeba spróbować szczęście.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Najlepszy program do czyszczenia PC i nie tylko !.Szybki, estetyczny i nie obciąża systemu.Chciałbym go zdobyć.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Kilka lat temu miałem już styczność z tym programem i z chęcią bym zapoznał się z jego możliwościami "na dziś". Soft mający dobrą opinię przyda się na każdym komputerze i dlatego z chęcią wezmę udział w losowaniu.

Wielkie dzięki za konkurs i nagrody :england
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Bardzo dobry pakiet do optymalizacji i czyszczenia window.Bardzo chciał bym wygrać ten program jeśli by się poszczęściło.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Dość sprawnie i pozytywnie pozwala na odchudzanie systemu z zbędnego "śmieciowego balastu" o ile robimy to na bezpiecznych ustawieniach.Dodatkowe poziomy optymalne wymagają już przeglądania co i jak, bo tu "małpka" nie jest wskazana ale tak jest zawsze jak chcemy wycisnąć coś więcej z programu a ten na to też pozwala i to jest również to co czyni ten program godnym uwagi i warto o niego "zagrać" w fajnym konkursie-dzięki za organizację i za ten soft.Pzdr
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Program z bogatą historią do zarządzania systemem .Zależy mi na sofcie bezpiecznym w użytkowaniu ,robiący dobrą robotę w systemie a myślę iż takim programem jest dlatego będzie mi miło jak trafi i do mnie
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za organizacje konkursu. Pamiętam Jv16 PowerTools z dawnych lat. Był świetnym narzędziem dla świadomych użytkowników. Ostatnio jednak trochę jakby zapomniany. Przynajmniej przeze mnie. Chętnie sprawdziłbym nową wersję, dlatego biorę udział w konkursie.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Jv16 PowerTools program legenda, używałem go kiedyś w wersji z jakiegoś czasopisma komputerowego. Bardzo dużo przydatnych narzędzi do czyszczenia systemu z niechcianych plików, czyszczenia rejestru i optymalizacji komputera. Startuję w konkursie na ten program, już któryś raz i może w końcu uda się zdobyć legalną pełną wersję lifetime. Dziękuję bardzo za zorganizowanie konkursu.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Program legenda . Jeden z najlepszych programów do zarządzania systemem . Posiadam starszą wersję tego programu , który niestety nie współpracuje z moim systemem. Z przyjemnością biorę udział w konkursie o wersję lifetime.Dziękuję za konkurs :dziękuę
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Dziękuję za konkurs.Program z opisu widać,że służy do optymalizacji systemu.W tej chwili używam Kerisch Doktor,ale chciałbym spróbować skuteczność JV-16,a nuż okaże się lepszy.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. jv16 PowerTools is a collection of useful tools that help to optimize my system, fix registry errors, file and history cleaner, and completely uninstall software with no leftovers. The computer will start faster than before
 

deathsmear

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2017
Posty
23
Reakcje/Polubienia
98
Miasto
Egypt
Great Thanks for Event.
Jv16 PowerTools is a great collection to make pc faster , not only clean but also protect against unwanted apps.
 
Do góry