Konkurs ! - Malwarebytes Anti-Malware Premium

ORGANIZAT0R 26 Wrzesień 2014

Thread Status:
Not open for further replies.
View Users: View Users
  1. ORGANIZAT0R Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

Otrzymane Polubienia:
    127

Do rozdania mam 5 rocznych licencji na Malwarebytes Anti-Malware Premium. Składam serdeczne podziękowania pani Cecile Nguyen za możliwość organizacji tego konkursu.

Zasady konkursu :
    1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes Anti-Malware
    Premium.
    2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
    3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 04.10.2014.

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców

2. matroska Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    0
    This is an application that is very I hope I can have, the free version is pretty good but does not have realtime protection features, I really want to experience this feature, because when I was browsing the internet the threat of malware is increasing every day

3. daniel

daniel Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Bardzo skuteczny i niedoceniany program AV , lekki i przyjazny ;)

4. senior38

senior38 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    22
    Mam w tej chwili ten program ale chciałbym sprawić córce prezent w postaci tego programu, dlatego startuję w konkursie.Dziękuję za konkurs.

5. alberto

alberto Bardzo aktywny Ekspert

Otrzymane Polubienia:
    18
    Dziękuję za konkurs!
    Chętnie wezmę udział,bo jest o co powalczyć. Świetny program do ochrony komputera.

6. Elvis_JXL Bardzo aktywny Ekspert

Otrzymane Polubienia:
    25
    Używam tego programu jako skaner na żądanie i spisuje się bardzo dobrze, nie ma konfliktu z innymi programami zabezpieczającymi ale przydałaby mi się wersja premium, która daje większe możliwości i może działać jako ochrona w czasie rzeczywistym. Szkoda, że już nie ma licek lifetime ale dobre i roczne. :ok

7. pss

pss Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    22
    Przecież zawsze lepiej mieć pełną wersję od skanerka na "widzimisię".
    Powodzenia życzę wszystkim! hmm, ale sobie również :yhy
    Dzięki za kolejne konkursidło :ok

8. graf

graf Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Ponieważ konkurs nie został jeszcze rozstrzygnięty, także i ja do niego dołączę. :)

Ewentualna wygrana posłuży nie mi ale komuś komu bym program sprezentował jako dodatkową ochronę. Bardziej zaawansowanym wystarczy AppGuard :szydera ale nie wszyscy są tak odważni. Program MBAM to nie tylko placebo ale dla tych którzy nie radzą sobie z innymi metodami zabezpieczeń, wręcz konieczność. :jezyk
    Czasami więc lepiej komuś taki program podarować, niż ciągle zastanawiać się gdy dzwoni o co mu tam chodzi z tymi "dymkami" i "okienkami". Nie wyeliminuje to zupełnie różnych pytań, jednak z pewnością je ograniczy.

9. ORGANIZAT0R Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

Otrzymane Polubienia:
    127
    Udało mi się uzyskać 2 dodatkowe licencje więc losowanie nie będzie potrzebne

Ładuję...