KonkursPZD Konkurs - Mikołaj na pzd / WebSite X5 Evolution 17

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
img_evo_01.png






Do wygrania tym razem 4 licencje WebSite X5 Evolution
licencję na konkurs otrzymałem za pośrednictwem Pani Julii z Incomedia, której bardzo dziękuję.

homepage
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


porównanie wersji
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaletą WebSite X5 Evolution jest to, że nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych:
wystarczy umiejętność posługiwania się myszą! Sam zbuduj swoją witrynę, blog lub sklep internetowy.

Co niezwykłego jest w programie Evolution?

Nieograniczona liczba witryn i stron na PC, urządzenia mobilne
Sklep internetowy
Zintegrowany blog
500 modyfikowalnych wzorców
900 000 darmowych obrazów
Optymalizacja SEO i statystyki
Prywatność i bezpieczeństwo
FTP do publikowania online
1 licencja na 2 komputery
1 rok DARMOWEGO hostingu i domeny
Pomoc w Help Center
Update Protection na 12 miesięcy

Stworzyliśmy Evolution, by dać Ci pełnowartościowe, ale łatwe w użyciu narzędzie. Dlatego, niezależnie od swoich umiejętności technicznych, możesz zbudować własną, fantastyczną witrynę w sposób, jaki Ty uznasz za najlepszy. Shape & Play! W wizualnym kreatorze pracuje się łatwo. Żeby stworzyć witrynę od nowa albo zmodyfikować istniejącą, wystarczy przeciągać i upuszczać obiekty. Nawet najbardziej zaawansowane funkcje są dla każdego zrozumiałe: strony produktów i zarządzanie sklepem internetowym, blogi i narzędzia do kreowania swojego wizerunku online. A bez opłat miesięcznych można się poczuć wolnym.
Co powiesz na szybkie i łatwe zbudowanie witryny lub sklepu internetowego bez napisania choćby jednej linii kodu? Wybierz WebSite X5 Evolution.

screeny
yBx27HF.png


xE3VVNd.png


d7hM0HD.png


hHCRfTS.png




Zasady konkursu
1. Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić WebSite X5 Evolution
2. Komentarz w języku ojczystym
3. W konkursie mogą brać użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 2018 - 12 - 05

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
I began building my own websites 15 years ago, after teaching myself HTML coding for a year. It was a pain in the #@!!! for several reasons. Plus, updating was always slow and timely.
This great software(WebSite X5 evolution) is famous for making the builder able to get a website built quick and right for submission to search engines, and to please the visitors/readers.

Many thanks to the forum moderators(andyxa) for offering this opportunity.
 
Ostatnia edycja:

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1417
Mam wersję 13, ale jak widzę 17 to cała epoka. Możliwość budowy sklep internetowego to rewelacja. Także Mikołaju nasz jedną z 4 paczuszek liczę, że mi dasz :) AndyXA - THX!
 

tedi

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
2
Poprzednio się nie udało wygrać a strona czeka na nową wersję, której nie ma czym zrobić... może tym razem
 
E

eufrasiox

quiero hacer
mi propia pagina web
no tengo conocimientos
de como hacerlo
asi que con este programa
creo que sera facil.
gracias por el regalo.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Website x5 is the most complete and easy to use website building software for making professional websites. It includes many templates for making it easier to create websites and the new version 17 includes many new and useful features like-
specifying that Galleries, maps, or any other content should always take up the full width of the browser window etc. I would like to use the improved and new version 17.Thanks for the giveaway
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1417
Właśnie przystąpiłem do przebudowy strony na starszej wersji. idealnie byłoby skończyć w nowym narzędziu :) na nowym szablonie i modułem eshop. Dzięki Andyxa
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13024
Reakcje/Polubienia
43966
W ostatnim konkursie nie udało się wygrać Website X5 , to może tym razem szczęście dopisze !!
Może w końcu uda mi się zmontować własną stronkę :),ale do tego potrzebny mi jest program Website X5
i dla tego biorę udział w konkursie !!
Dzięki andyxa za zorganizowanie konkursu ;)
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dziś zakończenie,
nie będzie dużo pracy dla Mikołaja :myśli2:zaciesz
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Dziękuję za konkurs do tego programu.W poprzednim konkursie nie miałem szczęścia,może w tym się uśmiechnie,zamierzam utworzyć stronę internetową a ten program nadaje się do tego i jest bardzo prosty w użytkowaniu,więc biorę udział w konkursie.
 

tregs_beales

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
251
Reakcje/Polubienia
634
Thanks to andyxa & Incomedia for this giveaway.
Website x5 version 17 come with dynamic new engine with CSS grid. Drag & Drop builder, the Templates, and the Objects included in the software, with blog features and SEO optimization. It includes beautiful 3D backgrounds Parallax effects & design. So I would like to win.
 

m111p111

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Dobry program do tworzenia stron. Oby Mikołaj był łaskawy.
 
Do góry