KonkursPZD Konkurs - Mikołaj na pzd / WebSite X5 Professional 17

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
img_pro_01.png






Do wygrania tym razem 2 licencje WebSite X5 Professional
licencję na konkurs otrzymałem za pośrednictwem Pani Julii z Incomedia, której bardzo dziękuję.

homepage
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


porównanie wersji
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Najlepszy kreator stron internetowych do budowania profesjonalnych witryn oraz sklepów internetowych.

Co niezwykłego jest w programie Professional?

Nieograniczona liczba witryn i stron na PC, urządzenia mobilne
Rozbudowany sklep internetowy
Blog, recenzje i kanał RSS
Aplikacja mobilna WebSite X5 Manager
Aplikacja mobilna FeedReady
Strefa chroniona hasłem
Integracja z bazami danych
Zaawansowana optymalizacja SEO dla wyszukiwarek internetowych
Prywatność i bezpieczeństwo
FTP do publikowania online
1 licencja na 2 komputery
1 rok DARMOWEGO hostingu i domeny
Pomoc w Help Center
Update Protection na 12 miesięcy

Użytkownicy biznesowi uwielbiają go. Bo jest profesjonalny.
Professional to najlepsze narzędzie, które pomoże rozpocząć i rozwinąć aktywność w Internecie. Starannie zaprojektowane witryny dopasowane do każdego rodzaju działalności, zaawansowane narzędzia do sprzedaży produktów fizycznych i zarządzania sklepem - wszystko w jednym miejscu, a na telefon dostępne aplikacje WebSite X5 Manager oraz FeedReady. Zaledwie w kilka minut można stworzyć witrynę, strony z katalogiem produktów i profesjonalny sklep internetowy. Zarówno małe jak i wielkie firmy dokonały już wyboru, bo ten program na wiele zastosowań i jest bardzo elastyczny. To profesjonalne narzędzie
Szukasz najlepszego sposobu na posiadanie profesjonalnej witryny lub sklepu? Wybierz WebSite X5 Professional. 1 licencja pozwala pracować na dwóch komputerach i bez ograniczeń tworzyć witryny. Żadnych dodatkowych opłat i bezterminowe korzystanie.

screeny
zp77QWJ.png


7aWrpiO.png


TJtxtzD.png


xGIiGFB.png


Zasady konkursu
1. Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić WebSite X5 Professional
2. Komentarz w języku ojczystym
3. W konkursie mogą brać użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu, mający

minimum 20 postów
4. Zakończenie konkursu 2018 - 12 - 06

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW


Powodzenia
 
Ostatnia edycja:

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
Dziękuję bardzo za konkurs.
Używałem już wersji Evolution ale w wersji 12. Było to może ze dawa lata temu. Służył mi ok. pół roku. Był dobry, ale niestety ja musiałem zrezygnować. Teraz chciałbym poznać możliwości wyższej wersji "WebSite X5 Professional 17". Może znowu otworzę nową witrynę dzięki tej "17", a ponadto w tym - 1 rok darmowego hostingu i domeny. Nic lepszego nie może się trafić. Tą wersję chciałbym mieć dla siebie.!!
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
I began building my own websites 15 years ago, after teaching myself HTML coding for a year. It was a pain in the #@!!! for several reasons. Plus, updating was always slow and timely.
This great software(WebSite X5 Professional 17) is famous for making the builder able to get a website built quick and right for submission to search engines, and to please the visitors/readers.

Many thanks to the forum moderators(andyxa) for offering this opportunity.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Website x5 is the most complete and easy to use website building software for making professional websites. It includes many templates for making it easier to create websites and the new version 17 includes many new and useful features like-
specifying that Galleries, maps, or any other content should always take up the full width of the browser window etc. Thanks for the giveaway
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Nie wiem czy mi szczęście dopisze ale chętnie przesiądę się na Professional. Licencję, którą mam w tej chwili przekazałbym komuś potrzebującemu o ile istnieje taka możliwość. Pozdrawiam
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway @andyxa
WebsiteX5 Professional
is indeed the best software from Incomedia, being in fact all we need to deploy a website from scratch. I like the fact that they provide us everything to build our own websites, including the expensive hosting support. The professional version allows adding to the website created various paying systems making the activity more convenient.
I would like to be counted in for this draw.

:piwek
 
E

eufrasiox

Nunca ha creado un sitio web
con WebsiteX5 Professional parece facil
me gustaria hacer mi propia pagina web
con esta herramienta se puede.
muchas gracias andyxa
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Biorę udział w tym konkursie, ponieważ obecnie pracuję nad dużym projektem i stanąłem w miejscu, ponieważ testowa wersja programu nie pozwala na rozbudowywanie dużych projektów. Miłym gestem byłoby wygrać licencję na program, abym mógł kontynuować swój projekt.

Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!

PS. W poprzednim konkursie nie poszczęściło mi się w losowaniu - może tym razem będę miał więcej szczęścia.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

WebSite X5 Professional is fully loaded with wide variety of customizable features, so that you don’t have to look elsewhere while designing or updating your website.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. This is the best website creator for building professional websites and online stores . It has many good features; unlimited number of websites and pages on PC, mobile devices, extensive online store, FTP security for online publishing. In addition, it supports 1 year of FREE hosting and domain
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Właśnie przystąpiłem do przebudowy strony na starszej wersji. idealnie byłoby skończyć w nowym narzędziu :) na nowym szablonie i modułem eshop. Dzięki Andyxa.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12825
Reakcje/Polubienia
43171
W ostatnim konkursie nie udało się wygrać Website X5 , to może tym razem szczęście dopisze !!
Może w końcu uda mi się zmontować własną stronkę ,ale do tego potrzebny mi jest program Website X5
i dla tego biorę udział w konkursie !!
Dzięki andyxa za zorganizowanie konkursu!!
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway !
WebSite X5 Professional 17 aimed at allowing beginners to create professional website without any knowledge of HTML. It uses a drag-and-drop interface to create pages and features like blogs and online stores can be added. It is also possible to create password protected members areas. There are also many new features included in this new release. With these specific features, I would like to win this product and have a trial on it.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Dzięki za konkurs
Biorę udział w konkursie, aby wygrać licencję dla mojego znajomego, dla którego ostatnio projektowałem stronę internetową właśnie w tym programie. Po przedstawieniu możliwości programu był zaskoczony, że w tak łatwy i szybki sposób można tworzyć profesjonalne strony internetowe. Dlatego też na pewno ucieszył by się z takiego prezentu.
Pozdrawiam
 

tregs_beales

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
251
Reakcje/Polubienia
634
Thanks to andyxa & Incomedia for this giveaway.
Website x5 version 17 come with dynamic new engine with CSS grid. Drag & Drop builder, the Templates, and the Objects included in the software, with blog features and SEO optimization. It includes beautiful 3D backgrounds Parallax effects & design. Professional version give a lot more benefits. So I would like to win.
 
Do góry