Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

Rozstrzygnięty KONKURS na NOWY ROK 2018 - SecureAPlus Premium

andyxa 28 Grudzień 2017

View Users: View Users
  1. andyxa

andyxa Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    573

strona programu

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

Do wygrania 10 trzyletnich licencji Premium ,będzie duża ilość startujących może licencji będzie więcej !
    Dziękuję Panu John Paul z SecureAge Technology za podarowanie licencji konkursowych.

info:instalki.pl

screeny

Free v Premium

Zasady konkursu
    1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić SecureAPlus Premium ?
    2.Jaki posiadasz program antywirusowy i dlaczego chcesz SecureAPlus Premium ?
    2.Komentarz w języku ojczystym
    3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
    4.Zakończenie konkursu 08.01.2018

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
    i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW

The winners will need to create a SecureAPlus Account and give us the email they used to create the account. They also need to make sure the account is activated (after creating an account an email will be sent to them with a URL they need to click or visit).

Last edited by a moderator: 28 Grudzień 2017
    www, alinek, scot and 12 others like this.
  2. Viktor Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    32
    1. Posiadam już program antywirusowy SecureAPlus, z którego korzystam. Jestem z niego bardzo zadowolony. Skoro jest to sprawdzony, dobry produkt, to po co zmieniać konia w trakcie biegu? SecureAPlus jest dobrym programem, zdarzyło mu się kilkukrotnie wykryć podejrzane działania i pliki.

2. Dlatego, że program sprawdziłem osobiście, chcę dalej korzystać z SecureAPlus Premium.
    Wcześniej używałem Nortona i Eseta32 a (dawnymi czasy) MksVira. Nie były to złe programy, ale to co wyróżnia SecureAPlus to łatwość użytkowania, przystępność i włączenie tak zwanego trzeźwego osądu użytkownika podczas użytkowania dzięki możliwości podjęcia samodzielnej oceny zagrożenia na podstawie kilku wyników skanowań. Co istotne nie jest to typowy antywirusowy "spowalniacz" komputera. Po instalacji nie zauważyłem spadku wydajności komputera, wentylatorki nie pracują do hałasu. Porządny program.

Last edited: 28 Grudzień 2017
  3. Zeno

Zeno Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    608
    Dzięki @andyxa za konkurs.
    Na wieść o nim mój laptop bardzo się ucieszył. Już radośnie wyciąga łapki i zaprasza do dołączenia do zespołu. Trochę z przypadku i wskutek odejścia na bezterminowy urlop na żądanie naszej Atomic Blond (Zemany AntiLogger) na portierni stoi u nas Hulk Hogan (Bitdefender TS). No ale zestawienie: Hulk Hogan i Charlize Theron burzy naszą estetykę. Bardziej nasze oko i jak mniemam oko nowych gości cieszyłaby para Aragorn (Vigo Mortensen - Secure APlus) i wspomniana Theron. Aragorn nie musiałby stale rezydować, wystarczyłoby żeby od czasu do czasu przespacerował się na żądanie po holu w towarzystwie swojej drużyny złożonej z 12 małych Hobbitów (silników AV) i powitał nowych gości. Oczywiście będzie mógł korzystać ze ściągi w postaci swojej listy gości mile widzianych tzw. "white list". Bardzo podoba nam się, że przy jej układaniu nie ufa nikomu, żadnym certyfikatom od Sarumana (...) czy Saurona (...). Atomic Blond oczywiście będzie wdzięcznie non stop spacerować po portierni, bo lubimy patrzeć na zgrabny kobiecy chód i wdzięczne kołysanie biodrami. Wszystkiemu z ukrycia będzie się przyglądał czujnym okiem Jason Statham (AppGuard), jak tylko przestanie być gościem honorowym innego forumowego konkursu i dołączy do naszej radosnej kompanii. Trzyletni kontrakt wydaje nam się jak najbardziej do przyjęcia. Już widzimy świetlaną przyszłość naszej małej korporacji.... :)

hocik, tregs_beales and memnon like this.
  4. Securitas

Securitas Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    11
    Używałem SecureAPlus i byłem bardzo zadowolony.Używam Kasperskiego ale po ostatnich ,,rewelacjach'' o tym że wujek Putin używa tego programu do szpiegowania straciłem zaufanie do Kaspra.

5. kubik67

kubik67 Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    47
    Я хочу использовать SecureAPlus Premium потому, что имел опыт использования данного анивирусного приложения и он мне показался досаточно функциональным с большим количествомнастроек "под себя".

В настоящщий момент я использую анивирусную программу AVG Internet Security и хочу дополнительно использовать SecureAPlus Premium совместно с основным антивирусом потому, что он совместим с другими антивирусами и предоставляет дополнительный уровень безопасности использующий белый список приложений с облачной проверкой и антивирус ClamAV для защиты компьютера от известных и неизвестных угроз. В отличие от традиционных антивирусов, SecureAPlus блокирует любые новые и неизвестные вредоносные программы при их первой попытке запуска, даже если они пытаются избежать обнаружения. Используется 12 антивирусных движков - Ahnlab, AVG, Avira, BitDefender, ClamWin, Emsisoft, ESET, McAfee, Microsoft Security Essentials, QuickHeal, Sophos, TotalDefense.

6. Don Pedro

Don Pedro Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    65
    Korzystam już z darmowej wersji programu i chciałbym poszerzyć jego możliwości o funkcje premium. Cenię sobie cyberbezpieczeństwo ponad zwykłe bezpieczeństwo, ponieważ przy kradzieży portfela z pieniędzmi muszę mieć bezpośredni kontakt ze złodziejem - dlatego się pilnuję. Przy kradzieży cyfrowego portfela nie muszę mieć bezpośredniego kontaktu ze złodziejem aby mnie okradł - i to jest w tym wszystkim najgorsze ( np. piję sobie kawę przed komputerem w domu i w tym samym czasie ktoś nieautoryzowany okrada moje cyfrowe konto bankowe ). Dlatego wysoko sobie cenię cyfrowe bezpieczeństwo i oprócz programu ESET Internet Security posiadam również skaner na żądanie ( Malwarebytes Anti-Malware Free ) oraz SecureAPlus Free. Ogromnym plusem programu jest biała lista zaufanych programów, lekkość dla zasobów komputera, kompatybilność z innym oprogramowaniem zabezpieczającym oraz wiele silników skanowania.

7. tofana

tofana Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    155
    Dziękuję andyxa za konkurs.
    Do tej pory nie słyszałam o tym programie, ale przeczytawszy o nim mam ochotę zainstalować SecureAPlus Premium na moim komputerze.
    Używałam różnych programów, do moich ulubionych należały Bitdefender, Eset, a ostatnio Webroot. Cenię sobie lekkość dla systemu, więc interesuje mnie program cloud-based.

8. Orion Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    97
    Obecnie używam Kaspersky Free w kombinacji z systemowym firewallem i chętnie bym zapewnił dodatkowy poziom ochrony za pomocą SecureAPlus Premium ze względu na jego lekkość (praca w chmurze), możliwość uzycia nawet 12 silników antywirusowych i do tego funkcja "białej listy". Dodatkowym argumentem by spróbować szczęścia w konkursie jest licencja na 3 lata....

9. LGG

LGG Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    13
    Nie mam żadnego programu antywirusowego.Jest okazja wzięcia udziału w konkursie dobrego programu i licencja jest na trzy lata, dlatego korzystam z okazji i biorę udział w konkursie.
    Dziękuje i pozdrawiam

10. jerzy601

jerzy601 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    19
    obecnie uzywam Eset NOD32 ale za trzy miesiące konczy się licencja i juz muszę mysleć o zainstalowaniu coś innego aby zabezpieczyć system.
    słyszałem i czytałem wiele dobrego o tym programie i chętnie jak wygram to tym programem zabezpiecze swój komp.
    pozatym jest to program lekki i kompatybilny z innymi programami zabezpieczającymi system a dla mnie to jest ważne.
    dzieki za konkurs i mozliwosc wygrania go .

11. stefek Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    2
    Obecnie używam McAfee Live Safe ,ale jestem zainteresowany tym programem ze względu na Żonę ,która
    obecnie w swoim starym laptopie nie posiada żadnego programu zabezpieczającego z powodu spowalniania
    systemu,słyszałem iż jest to lekki i skuteczny co dla mnie bardzo ważne .Podziękowania za konkurs

12. mariuszszczup Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    3
    Witam- SecureAPlus Premium jak jest w opisie konkursowym ma same zalety choć jest mi nie znanym antywirusem chciałbym skorzystać z tego konkursu, być może miałbym okazję oprócz zalet poznać jego wady. Obecnie korzystam z Kasperskiego. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w nowym 2018 roku.

13. kaskader1968

kaskader1968 Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    2
    Obecnie na laptopie używam darmowego AVG , chętnie przejdę na SecureAPlus Premium , dlatego zgłaszam swój udział w konkursie.

14. dinosaur07

dinosaur07 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    50
    Thanks a lot for the giveaway, andyxa.
    I would like to win a license for SecureAPlus Premium as i have heard many good news about it. The cloud engine seems to be very good and powerful and in addition the software provides the users with ransomware protection and has whitelisting capabilities for allowing to run only the trusted processes this way protecting our PCs from all sort of new & unknown malware. I`m currently using Emsisoft AntiMalware and this software will be a good companion to it. I also created an account on their website as requested.
    Best of luck at all the participants,

15. dedal Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    0
    Dziękuję za konkurs. SecureAPlus jest mi programem znanym. Posiadałem kiedyś licencję na ten program, sprawdzał się bez zarzutu. Zgłaszam się do konkursu, mając nadzieję, że będę miał kolejną możliwość korzystania z programu. Na chwilę obecną korzystam tylko z systemowego defendera.

Last edited: 7 Styczeń 2018
Ładuję...