KONKURS na PzD - CintaNotes Lifetime PRO

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
rXquV6n.png


Program do robienia notatek, który jest zawsze pod ręką



CintaNotes to program do zarządzania notatkami (menadżer notatek) pod Microsoft Windows, przeznaczony dla każdego, kto dużo czyta i działa z różnymi tekstami. Spróbuj CintaNotes, i wkrótce trzeba będzie to trudno sobie wyobrazić, jak można się bez niej obejść.

http://cintanotes.com/
proszę nie kodować linku

Lekka i prosta w użyciu

sshot-L1.png


Masz dość skomplikowane, powolny i przeciążone programów do notatek? Poczuj różnicę: CintaNotes prosta, lekka i bardzo szybka.

Skopiować tekst z dowolnej aplikacji

features_clipping-588x383.jpg


Wystarczy zaznaczyć interesujący tekst i naciśnij klawisz skrótu! To działa nie tylko w przeglądarkach, ale i we wszystkich aplikacjach, które potrafią skopiować tekst do schowka - a jest to zdecydowana większość!

Potężny system tagów

features_tags.png


Użyj tagów i pod tagi dla przywrócenia porządku wśród notatek i wyszukiwanie w nim do tego, aby natychmiast znaleźć odpowiednią. CintaNotes pozwala szukać nie tylko przez tagi, ale i w dowolnym zjednoczenia, odejmowanie, lub skrzyżowania!

Wyszukiwania podczas pisania

features_search.png


Szukać w CintaNotes to takie proste: po prostu zacznij pisać! Na liście pozostaną tylko te notatki, które zawierają wydrukowany zdanie. Obsługiwane są również bardziej zaawansowane opcje wyszukiwania, na przykład: wyszukiwanie tytułów, lub pod adresami stron, skąd notatki zostały skopiowane.

Synchronizowanie notatek

features_simplenote_sync1.png


Ważne jest, aby mieć dostęp do notatek wszędzie tam, gdzie pracujesz. Program może synchronizować notatki przez wszelkie usługi synchronizacji plików (np. Dropbox lub Google Drive). A synchronizacja z Simplenote daje dostęp do notatek i na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Pracuj bezpośrednio z pendrive

CintaNotes ma wersji przenośnej, która nie wymaga instalacji. Możesz ją nagrać na pendrive i uruchamiać program bezpośrednio stamtąd. W ten sposób twoje notatki będą zawsze z wami!



Pobierz najnowszą wersję
http://cintanotes.com/download/
proszę nie kodować linku

Specjalna oferta dla użytkowników Pzd rabat 70% na zakup CintaNotes Lifetime PRO
kupon rabatowy (kupon będzie obowiązywać do końca miesiąca)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Link do strony zakupu od razu z zastosowanym kuponem
http://cintanotes.com/order-lifetime?coupon=programyzadarmo70
proszę nie kodować linku



Pan Alex Jenter, CintaNotes author uprzejmie dostarczył do losowania w konkursie na naszym forum 10 licencji program CintaNotes Lifetime PRO !! !! !!

Zasady konkursu:

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać CintaNotes Lifetime PRO.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 21.02.2016.
4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej i podanie swoich danych na PW do mnie.
imię i nazwisko
e-mail

W przypadku braku odzewu ze strony wygrywającego w ciągu 48 godzin od ogłoszenia wyniku nagrodę otrzyma następna osoba z listy Random.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Życzę wszystkim powodzenia :)
 

Andi

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
Piękna sprawa ten notes. Pobrałem wersję Portable i przetestowałem, po czym stwierdziłem, że takiego programu właśnie szukałem- po skopiowaniu tekstu ze strony internetowej od razu mam zapisaną stronę z której to skopiowałem.
Jest po polsku(!)
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
bardzo fajny notes który bardzo by mi się przydał szukałem cos takiego ,a tu niespodzianka jest konkurs na taki dobry notes ,mam nadzieje ze uda mi się wygrać co sprawiło by mi duzą radosc.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Bardzo fajny sofcik. Przydałby się również mojemu synowi do robienia prasówek na wos.
Dlatego chętnie wezmę udział w Konkursie :dziękuję
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
What I like about the Pro versionb is the capability that allows you to make parent tag and sub tags under each parent tag as compared to the basic freeware version, you will be able to insert individual tags only. Cintanotes supports importing notes from other notebooks, xml files etc. From ‘File’ menu, you can import notes just by locating the target file from where the notes will be imported. The Hot Key (kind of shortcut) and clipper features are great. Powerful and fast searching is great! Keep backups of your notes using the ‘Backup’ option in ‘File’ menu. The app automatically keeps backups in hourly, daily and weekly basis. Backup frequency is customizable to your liking. Lifetime license provides priority technical support and unlimited updates. Works offline too!!! Count me in!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Przyłączam się do konkursu, programik pozwoliłby mi uporządkować moje myśli :dziwak
Dzięki Askanag Podziękowania i pozdrowienia dla producenta programu :ok
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Potrzebuję zmian w moim życiu jakich dzięki temu programowi uda mi się wnieść. Bałagan w moim padle wymaga tego pomocnika do drastycznych zmian i koniecznych. :) Proszę mnie również liczyć w konkursie.
 

MSerif

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
3
First of all I would like to say thank you very much everybody for this awesome giveaway :dziękuję

CintaNotes is the best desktop note-taking software (in my opinion). Because it is simple, useful and developable. Color themes and tags are very helpful. Password Protection is another favorite feature of the software.
 
A

Anonymous

It is so light and so easy and do nice to use it, my system don't evenknow that it's running, and because of that l would love to have it, and many thanks to all the involved giveaway parties.
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I want to have a license key this application, because with this application citing information that I consider important to be easier than copy and paste and with Lifetime key I do not have to worry about this application can not be used in the latest Windows operating system
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12827
Reakcje/Polubienia
43173
Witam .
Używam CintaNotesPro z promocji i bardzo sobie chwalę ten program , program szybki do robienia notatek,
jak dla mnie super notatnik w którym można trzymać zapiski i na dodatek można zainstalować
na pamięci USB zabezpieczyć hasłem i nosić go zawsze przy sobie, dla tego biorę udział w konkursie .
Dzięki za konkurs .
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you.

It will help in many ways in your day today usage and the portable version is like an icing on the cake.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs na ten wyjątkowo ciekawy program.
Programik daje różne możliwości robienia notatek, przeglądanie i wyszukiwanie itp.
Dodatkowym plusem jest wersja przenośna.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.
I have tried Cintanotes before, and liked it.
I'm starting to study back again and Cintanotes will be of great help to make notes and them sync on all devices.Moreover, I can also print notes to HTML for easy viewing on desktop.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Wyróbowałem ten program i jest on naprawdę bardzo praktycznym zbieraczem notatek. Program jest leciutki. Notatki można pogrupować dzięki tagom. Notatki opatrzone są tytułem oraz adresem strony, z której pochodzą. Ma wersję portable dzięki czemu notatki mogą być zawsze z nami. Wersja pro ma m.in. synchronizację między urządzeniami, export do HTMLa, możliwość tworzenia podrodzajów notatek i hierarchicznych tagów, przenoszenia notatki do aplikacji i dodatkową ochronę hasłem. Gromadzę bardzo dużo notatek przy mojej pracy, które, niestety, czasami gdzie się w międzyczasie gubią, więc taki program jest mi bardzo przydatny i chętnie zgłaszam się do konkursu.
Dziękuję za konkurs.
 
Do góry