KONKURS na PzD - Corel VideoStudio Pro X8

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Corel VideoStudio Pro X8
to zaawansowane oprogramowanie do edycji plików wideo


Bk8iEEV.jpg
cjj4v3u.jpg


Tym razem mam do rozdania tylko 1 licencję doskonały program Corel VideoStudio Pro X8 !! !! !!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
W programie znajdziemy różne wideo poradniki, wspomagające edycję filmu i wykonywanie wielu innych czynności w programie. Oferuje też szybkie dodawanie zdjęć, nagrania wideo i audio metodą przeciągania i upuszczania bezpośrednio na osi czasu oraz rozbudowaną edycję w trybie wielościeżkowym. Oprócz tego posiada zaawansowane efekty specjalne do tworzenia kadr i animacji poklatkowych o kinowej jakości.

Corel VideoStudio Pro posiada funkcję śledzenia ruchu obiektu, umożliwia śledzenie poruszających się obiektów. Dodaje tez grafikę oraz dowolny fragment tekstu do nagrania wideo. Ponadto program umożliwia tworzenie efektownych materiałów wideo przeznaczonych do odtwarzania na urządzeniach przenośnych oraz publikacji w Internecie lub na dyskach DVD i Blu-ray Disc.

Umożliwia edycję filmów zapisanych w formacie XAVCS (3840 x 2160), AVCHD 2.0, AVCHD 3D, AVCHD Progressive oraz AVCHD 3D/Progressive. Dodatkowe funkcje AVCHD pozwalają na dodanie menu nawigacyjnego, napisów i innych elementów. Ponadto materiały w formacie AVCHD można zapisywać na karcie SD w celu umożliwienia natychmiastowego podglądu na urządzeniach obsługujących te karty.

Na szczególną uwagę zasługuje edytor napisów, który pozwala na dodawanie napisów do ścieżki dźwiękowej. Nowa funkcja edytora napisów pomaga zaoszczędzić czas dzięki zastosowaniu nowej technologii wykrywania głosu, która błyskawicznie dopasowuje napisy do dialogów w materiale wideo. Warto też powiedzieć parę słów o możliwości dostosowania ruchu elementów graficznych, tytułów, obiektów i klipów wideo. To doskonały sposób na tworzenie dynamicznych materiałów wideo z profesjonalnymi efektami, takimi jak obraz w obrazie. Ponadto dostosowany obraz wideo można zapisać w bibliotece ścieżek, co pozwoli na szybki i łatwy dostęp przy kolejnym użyciu.

info:instalki.pl
Zasady konkursu :
1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać VideoStudio Pro X8.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 18.06.2015.
4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Życzę wszystkim powodzenia :)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Kiedyś na Windows Xp korzystałem ze starszej wersji tego programu. Chciałbym jeszcze w przyszłości popracować nad edycją filmów w tak wygodnej i prostej a zarazem zaawansowanej aplikacji. Robię dużo poradników i filmów i taki prezent na urodziny bardzo by mi się przydał.
 

paulbond

Świeżak
Dołączył
6 Grudnia 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Super Program do zaawansowanej edycji wideo. Bardzo lubię się bawić tego rodzaju programami, dają możliwość urozmaicenia swoich cyfrowych nagrań. Program dobrze zoptymalizowany pod względem procesorów wielordzeniowych co przyspiesza czas renderowania. Dużo ciekawych opcji typu: Audio Ducking do mieszania ścieżek audio, ciekawe klucze do maskowania obrazów, oraz wiele wbudowanych przejść i efektów spowoduje, że twój materiał wideo zostanie wyniesiony na wyższy poziom.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Zgłaszam się do konkursu. Interesują mnie właśnie wszelkie programy do montażu i obróbki wideo a także audio. Kilka lat temu kiedy próbowałem Corela w wersji chyba X4, program wydawał mi się skomplikowany a to tylko dlatego, że nie miałem wtedy żadnej wiedzy na temat montażu. Dzisiaj jest bardzo prosty i nawet nie przeszkadza to, że jest w wersji angielskiej. Nie jest może jakiś super zaawansowany, ale na domowe potrzeby wystarczy.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Korzystam z programu Cyberlink Power Director z promocji. Obróbką zjęć i filmów zajmuję się hobbystycznie,ale jak coś robię to chcę to robić dobrze. Z pomocą mógłby przyjść mi CorelStudio Pro X8 ze swoimi narzędziami i opcjami.

Dziękuję za konkurs!
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
przydał by mi się ten soft do zabawy z kamerą. Profesjonalna edycja nadała by moim filmom niepowtarzalny wygląd, które na mojej stronie prezentowały by się o wiele lepiej - chętnie wezmę udział w konkursie.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Witam!
Jakieś pół roku temu wszedłem w posiadanie kamery Sony i program do obróbki wideo bardzo by mi się przydał. Narazie korzystam z różnych triali, ale to trochę za dużo ograniczeń i za mało czasu żeby czegoś się porządnie nauczyć i coś sensownego zrobić. Po prostu to tylko wprawki. Wygrana zaoszczędziłaby mi parę stówek, bo tyle trzeba dać za tego rodzaju program. Pozdrawiam wszystkich współzawodników i po cichu liczę na szczęście. tedi13
 

KnightPL

Wygadany
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
94
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za konkurs,
chcę wziąć udział, gdyż często nagrywam różne rzeczy, więc taki program jak najbardziej by mi się przydał. Używam jakieś programy z promocji, lecz brakuje mi w nich paru opcji które widzę tutaj :)
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Aktualnie posiadam i używam do edycji plików video- Wondershare Filmora, ale Corel Video Studio ProX8 to klasa sama w sobie a z racji że jest to bardzo rozbudowany program i posiada funkcje- zaawansowane efekty specjalne do tworzenia animacji poklatkowych oraz parę innych funkcji których nie ma w darmowych programach do edycji video to bardzo przydałby mi się tak zaawansowany program. Dziękuję bardzo za ten konkurs. :ok
 

yaneck

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Maj 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
W tej chwili używam do montażu filmów programu z pakietu Nero, cóż mogę powiedzieć jest to droga przez mękę.
A dlaczego Corel Video Studio, swojego czasu uzywałem tego programu on chyba wtedy nazywał sie troszczkę inaczej (chyba Ulead videostudio) już wtedy był rewelacyjny później pierwsze wersje juz jako corel po prostu chciało się na takim sofcie pracować. Nie widzę godnego następcy tak łatwego i przyjemnego w obsłudze programu do edycji video.

COREL VIDEO STUDIO !!!! Tęsknię za Tobą!!
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Pozostało trochę czasu :szef Konkurs kończy się jutro :hi
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Ponieważ rozszerzyłem możliwości swojego Canonika o soft Magic Lantern (robiący z niego kamerkę filmową), myślę że Corel VideoStudio Pro X8 byłbym świetnym uzupełnieniem na końcowym etapie robienia filmów.Proszę uwzględnić mnie w konkursie. Dzięki za konkurs.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Od dłuższego czasu zajmuję się profesjonalną edycją filmów wideo, dlatego przydałby mi się taki profesjonalny program, jakim jest Corel VideoStudio Pro X8. Obecnie korzystam z darmowych rozwiązań i wersji trial innych programów, co nie jest dla mnie zbyt komfortowe. Słyszałem wiele pozytywnych opinii o Corel VideoStudio Pro X8 i chętnie bym sprawdził, czy rzeczywiście jest taki dobry jak o nim mówią. Naprawdę świetny konkurs, pozdrawiam ;)
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki Askanag za kolejny konkurs.
Corel to uznana marka na rynku, a ja ostatnio często zajmuję się edytowaniem swoich plików video i zdjęć,
więc z pewnością ten program bardzo by mi był przydatny.Wykorzystuje w pełni systemy 64 bitowe,akcelarację
sprzętową, jest prosty w obsłudze i intuicyjny,wszystko to tylko kilka kliknięc i mamy projekt.
Dodatkowym plusem jest możliwośc nagrywania tego co dzieje się na pulpicie oraz tworzenie video dla urządzeń mobilnych.
Dużo by to można było pisać o jego plusach.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Moim hobby jest fotografia i wideo, a co za tym idzie także obróbka surowego materiału. Corel VideoStudio Pro X8 to jeden z najlepszych programów do tworzenia i obróbki materiału wideo, z różnymi opcjami ulepszania, mający też cały pakiet z efektami specjalnymi, co pozwala nam się czuć prawie jak profi, a nasze dzieła są "prawie" doskonałe. ;) . I dlatego chcę, żeby ten program trafił do mnie.

Dzięki za konkurs!
 
Do góry