KONKURS na PzD - UnHackMe 8

Status
Zamknięty.

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
VmYFInZ.gif

pomoże zawsze! Usuwa wirusy, niewidoczne dla programów antywirusowych!





http://greatis.com/unhackme/index.html
proszę nie kodować linku


PDmygns.png
0qVHt9n.png
gM4yEkF.png


UnHackMe jest to przydatna aplikacja do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Program służy do wykrywania rootkitów, malware, Trojanów oraz innych wirusów. UnHackMe usuwa z systemu wszelkie niebezpieczne pliki, z którymi nie radzą sobie inne programy antywirusowe.

Program UnHackMe umożliwia też wyszukiwanie złośliwego oprogramowania przed uruchomieniem systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu łatwiej i lepiej zlikwiduje napotkane wirusy itp. Za pomocą tej aplikacji możemy również wykryte błędy przesłać do centrum wsparcia, który następnie pomoże nam w usunięciu wszelkich zagrożeń. Aplikacja usuwa następujące rodzaje rootkitów: Rustock, Haxdoor, Hacktool, Elite Keylogger itd.

Program UnHackMe dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

info:instalki.pl

6 kwietnia 2016 roku wyszła nowa wersja 8. Co nowego w wersji 8.0.0.500:

1. Nowy: katalog przydatnych darmowych programów!
2. Wykrywanie GWX (reklama Windows 10) po uruchomieniu UnHackMe i usuwanie GWX z pomocą GWX Stopper.
3. Leczy YEABESTS.CC, guanjia.qq.com, WinTaske-EXE, TrustedSurf.com, SULPNAR virus, QQPCNetFlow, QKSee, SEARCHESTOYESBND virus.
4. Naprawiono błędy.



Pobierz najnowszą wersję
http://greatis.com/unhackme/download.htm
proszę nie kodować linku

Link do strony zakupu
http://greatis.com/unhackme/buy.htm
proszę nie kodować linku



Pan Dmitry Sokolov z Greatis Software uprzejmie dostarczył do losowania w konkursie na naszym forum 5 licencji lifetime program UnHackMe 8 !! !! !!


Zasady konkursu:

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać UnHackMe 8.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 03.05.2016.
4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu.



Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej.

W przypadku braku odzewu ze strony wygrywającego w ciągu 48 godzin od ogłoszenia wyniku nagrodę otrzyma następna osoba z listy Random.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.


Życzę wszystkim powodzenia :)
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
First thanks for the draw is very good protection against the malware program, if I win a license will be great because I have children and it is always good to have more than the PC protection thank you.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
dzięki za konkurs na programik chcę wygrac ten soft poniewarz jest on pewnym zabezpieczeniem przed róznymi wirusami z którymi antywirus nie radzi sobie z ich usuwaniem ,a poniewarz mam w domu młode pokolenie a z nimi to róznie bywa więc warto miec jeszcze jedno dodatkowe zabezpieczenie systemu przed róznego rodzaju wirusami.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway Askanag. Unhackme detect and remove any types of malicious software. It helps scanning of installed programs for "Potentially Unwanted Programs. Also it scans browser add ons. In addition, easy to use and fast
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Świetny dodatek do wykurzenia szkodników z którymi nie poradziły sobie inne zabezpieczenia w naszym komputerze.Program ma już swoją renomę i skuteczność na wysokim poziomie co sprawia że warto go posiadać a skoro jest taka okazja to dzięki organizatorom za taki fajny konkurs-Pzdr!
 

Changkya

Świeżak
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
UnHackMe is a very good security software that could help us to detect malicious and unwated software in order to keep our machine safe.

Thanks for the awesome giveaway!
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
Myślę że ten program możne być bardzo przydatny.
Urzekła mnie możliwość wyszukiwanie złośliwego oprogramowania przed uruchomieniem systemu operacyjnego.
Biorę udział w konkursie.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Często mam problemy po zainstalowanych bez mojej wiedzy toolbarach i innych śmieciach. Często gęsto antywirus tego po prostu nie widzi. Z chęcią więc przygarnąłbym wyżej wymieniony sofcick :)
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Od miesiąca mam pięknego laptopa z kilkoma programami ale niestety bez zabezpieczenia antywirusowego. Poprzednio był to WebRoot, a teraz czekam nie wiadomo na co (może na zjazd PZD i tam ktoś mnie przekona ..... znowu do WebRoota :facepalm ). Przejrzałem linki do programu UnHackMe i widzę, że jest to solidny program o sporych możliwościach. Myślę że byłby fajnym zabezpieczeniem na okres przejściowy i chętnie poczekam do 3go maja. Biorę udział w konkursie, za który dziękuję panu Dmitry Sokolov z Greatis Software oraz koledze Askanag za jego organizację.
 
S

sterchin

Thanks a lot for the giveaway Askanag.
Excellent program to be used in tandem with anti-virus program.
It safely protects your computer against all types of threats, as it is versatile, it includes:
Anti - Rootkit (correction from Google redirects).
Anti - Malware, Anti - Trojan, Anti - Bot.
Anti - Adware, Anti - Spy.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Nie będę ściemniał, zależy mi tylko na RescueCD, świetny soft, usuwający bez problemu większość zbędnego syfu.

Sama aplikacja świetna, jednakże przydatna głownie dla "partyzantów" nie posiadających elementarnej wiedzy o bezpieczeństwie. Właśnie dzięki takim osobom (czyli większości znajomych i rodzinie :D) chciałbym stać się posiadaczem ww licencji!

Dzięki wielkie za zacny konkurs!
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thank you Askanag for this very good program. I have read that its efficiency against any type of malware is good so I want to test its full functionality during a long period of time thus I want to win a lifetime license for this kind of software. Many thanks,
:piwko
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Askanag znakomity konkurs :ok
Zgłaszam swój udział, mam ochotę potestować ten program, gdyż dotychczas nie miałem sposobności jego użytkowania, ponadto licka lifetime - szacun. Liczę na dobrą wykrywalność i skuteczność w usuwaniu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń internetowych :)
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
109
Reakcje/Polubienia
44
UnHackMe jest to przydatna aplikacja , może wirusów będę mieć mniej , albo wcale zgładzam się do konkursu.
Dzięki.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.
UnHackMe is going to help me save from bad guys such as trojan, malwares, spywares on my XP machine, as I cannot update it to a later OS and there are no updates. Therefore, I can rely on UnHackMe to protect me.

I'm happy that Mr. Dmitry Sokolov from Greatis Software is providing lifetime license as giveaway.

Thanks again and count me in.
 
Status
Zamknięty.
Do góry