Konkurs ! - NoVirusThanks EXE Radar Pro

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Dzięki uprzejmości Pana Andreasa mam dla Was 5 dożywotnich licencji na NoVirusThanks EXE Radar Pro

------------------------------------------------------------------------------------------

NoVirusThanks EXE Radar Pro to program typu anti-executable, którego zadaniem jest ochrona systemu Windows przed niezamierzonym wykonaniem pliku/procesu próbującego uruchomić się w systemie.
Za pomocą tej aplikacji, użytkownik ma możliwość dodania procesów do białej, lub czarnej listy, jak również jednorazowo zezwolić na wykonanie programu, zablokować go, lub zablokować i usunąć podczas próby uruchomienia.
Niewątpliwymi zaletami programu jest bezpieczeństwo jakie stwarza podczas korzystania z Internetu.

------------------------------------------------------------------------------------------

Opis programu wykonany przez Artura:
opisy-programow-wykonane-przez-forumowiczow-f46/novirusthanks-exe-radar-pro-opis-t13429.html


------------------------------------------------------------------------------------------
Szczegółowe informacje o programie znajdziecie pod tym odnośnikiem:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz program NoVirusThanks EXE Radar Pro.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 stycznia 2014 roku.
4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 05.07.2014.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random. //
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.

------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs i artoorowi za opis programu!
good-luck42.jpg
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
Ja również piszę się na NoVirusThanks EXE Radar Pro. Jest to ciekawa alternatywa ochrony systemu i na pewno warto ten program zainstalować.


Dzięki za kolejny konkurs :yes master
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Bardzo ciekawy program. Nigdy nie miałem do czynienia z tego typu softami, dlatego chciałbym spróbować szczęścia i wygrać NoVirusThanks EXE Radar Pro.
 
A

Anonymous

Sprawa jest prosta: mam go na swoim laptopie a przydałby się też dla żonki, więc zgłaszam się do udziału w konkursie :ok
 

skeleton

Świeżak
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
39
Reakcje/Polubienia
0
NoVirusThanks EXE Radar Pro stanowiłby znakomity dodatek do tradycyjnego antywirusa
którego obecnie używam.

Dlatego również zgłaszam się do udziału.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Ja również jestem zainteresowany. Trzeba chronić swoje dane a NoVirusThanks EXE Radar Pro i antywirus i można spać spokojnie
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Przyłączam się do konkursu : )
Czytałem o nim wiele dobrego i chętnie zainstalowałbym NoVirusThanks EXE Radar Pro na drugim blaszaku ; )
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Lubię takie konkursy, a jest to też przyznacie dobra forma reklamy.
Program jak najbardziej nadaje się do dodatkowej formy ochrony komputera i wiem z tego forum o nim już tyle, że skłonny jestem go zainstalować zaraz po tym jak go wygram.

Dzięki za ten konkurs - Pozdrawiam prosto z Doncaster :suuper
 
A

Anonymous

Programik ponoć bardzo ciekawy , i do tego skuteczny :) dzięki za konkurs :) oczywiście biorę w nim udział :) :piwko
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Bardzo dobry soft.Jest skuteczny, a przy tym mało zasobożerny. Przydałby mi się na mojego lapka.
Dlatego biorę udział w konkursie.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Na jeden z komputerów mam zakupionego AppGuarda. Potrzebuję tego typu program również na drugi komp. Licka dożywotnia więc można szaleć. :jezyk
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Ciekawe rozwiązanie z którym nie miałem jeszcze do czynienia, więc z chęcią bym się zapoznał bliżej z pracą tego programu.

Fajnie, że stale są nowe konkursy - dzięki :piwko
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Wystartuję w konkursie na ten program, bo z opisu wynika, że jest on skuteczna ochroną, która nie obciąża zbytnio komputera.
Dziękuję za konkurs!
 
Status
Zamknięty.
Do góry