Konkurs !!! PureVPN /roczek/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Do wygrania jest 5 rocznych licencji PureVPN, licencje na konkurs otrzymałem
od Ali Mansoor z PureVPN ,za które bardzo dziękuję.


407256-purevpn.jpg


Dlaczego PureVPN
Ponieważ PureVPN prowadzi samodzielne zarządzane sieci VPN, który znajduje się obecnie ponad 500 serwerów w 141 krajach
i obiecuje najszybszej możliwej prędkości. Ponieważ właścicielem naszą sieć, nie ma osoby trzecie zaangażowane
i NO dzienniki swoich działań.

Kompatybilny z ponad 20 urządzeń

PureVPN jest kompatybilny z konsolami, SmartTV, Roku, Amazon , Chromecast, routery, laptopów, komputerów stacjonarnych
i urządzeń inteligentnych między innymi.

500+ Serwery w 141 krajach

PureVPN posiada serwery w 141 krajach. Tak więc, bez względu na to, gdzie jesteś i gdzie podróżować do,
PureVPN połączy Cię do ulubionej zawartości.

Nieograniczony transfer danych

Pobierz, przeglądać, strumień lub akcji, użytkownicy PureVPN mogą robić, co chcą, ile chcą, ponieważ nie ma przepustowość lub dane limitu.

Dzielonego tunelowania

Użytkowników PureVPN może wybrać, które dane wysłać za pośrednictwem sieci VPN i które wysłać przez ich dostawcę usług internetowych,
aby cieszyć się najlepsze z obu światów.

więcej info
https://www.purevpn.com/
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić PureVPN
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu.
4. Zakończenie konkursu 8.12.2015 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Nagrodzeni będą zobowiązani do podania swoich danych
imię,
adres email
Powodzenia


Termin aktywacji , tydzień od otrzymania klucza !
 
A

Anonymous

W PureVPN podoba mi się najbardziej spora ilość serwerów do wyboru oraz możliwość jednoczesnego korzystania z usługi na 5 urządzeniach dlatego zgłaszam swój udział w konkursie.
 
A

Anonymous

Na wstępie :dziękuję tak andyxa jak i Ali Mansoor


Dobry VPN ze sporą liczbą serwerów :klawik. a że dużo korzystam z tego typu udogodnień więc tym bardziej się zapiszę na program .
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Podziękowania dla andyxa i sponsora licencji.
Kluczową zaletą tego VPN jest nielimitowany transfer, a także ilość krajów z serwerami z których mozna skorzystać.
Dlatego próbuję szczęścia w tym konkursie
 

Vaclav

Wygadany
Dołączył
28 Luty 2012
Posty
67
Reakcje/Polubienia
5
Jakiś czas temu skończyła mi się licencja na cyberghost,chciałbym spróbować alternatywy.
Biorę udział :szef
 

jawy1962

Wygadany
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
74
Reakcje/Polubienia
5
Używałem CyberGhost i FSecure. Tego VPN-a jeszcze nie próbowałem. Opis PureVPN wygląda zachęcająco.
Chętnie zapoznam się z jego możliwościami i porównam z konkurencją.

Dzięki za zoeganizowanie konkursu.
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
Od dłuższego czasu pozostaję bez VPN, gdyż skończyła mi się licencja na CyberGhost. Warto byłoby przetestować coś innego. Z tego co widzę ilość dostępnych krajów robi wrażenie.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Mi również skończyła się licka na CyberGhost-a więc chętnie wypróbowałbym inny VPN bo VPN-a mieć trza :D. Proszę o dołączanie mnie do konkursu a organizatorowi dziękuję za włożony trud :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za zorganizowanie konkursu.VPN na pokładzie musi być.Ten serwis posiada obecnie ponad 500 serwerów w 141 krajach.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Miałem okazje go testować przez krótki okres i wiem, że jest najlepszy , najszybszy z największą ilością serwerów lecz obecnie nie staćmnie na jego zakup, więc może uda się wygrać w konkursie.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Małe info
Konkurs kończy się za tydzień,ale sponsor,jest rozczarowany ilością wpisów
:facepalm

rozmawiałem z nim ,proszę
Nie sprzedajemy żadnych informacji do policji. to byłoby po prostu zły interes

nie przechowujemy żadnych dzienników, które identyfikują, co dana osoba robi. Nie sprzedajemy absolutnie żadnych informacji o klientach. Ponieważ nie mamy dzienniki, nie dzielimy je z policji albo. ponieważ nie mamy nic do akcji!
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Zgłaszam chęć wygrania licencji na Pure VPN, mam nadzieję, że jest równie dobry jak Cyberghost, którego nie mam szczęścia zdobyć.
Dziękuję za konkurs! :ok
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Od czasu do czasu mam potrzebę skorzystania z usług jakie daje PureVPN
W tej chwili nie mam żadnego tego typu programu, dlatego chętnie wezmę udział w konkursie
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Bardzo potrzebny mi jest ten program. Ma dużą ilość serwerów. Zaliczany do czołówki programów VPN.
Obecnie nie mam żadnego programu VPN. Dlatego zgłaszam sie do konkursu.
 
Do góry