Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

KonkursPZD KONKURS pzd - Ashampoo Uninstaller 8

andyxa 28 Listopad 2018

View Users: View Users
 1. andyxa

  andyxa Bardzo aktywny Fąfel

  Dołączył:
  29 Grudzień 2011
  Posty:
  2,111
  Otrzymane Polubienia:
  920
  [​IMG]
  Do wygrania 5 licencji Ashampoo Uninstaller 8 , licencje otrzymałem od Pani Angeli z Ashampoo,bardzo dziękuję.

  strona domowa

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link  Kompletne usuwanie niechcianych programów, pasków narzędzi i wtyczek - dla szybszego, nie obciążonego i bezpieczniejszego PC!
  Ashampoo UnInstaller 8 to rozwiązanie do instalacji, testowania i, w razie potrzeb, usuwania aplikacji bez jakichkolwiek pozostałości. Kontrolujesz wszystko na swoim PC! Eliminuj pozostałości aplikacji po usuniętych programach, wtyczki przeglądarek i paski narzędziowe jednym kliknięciem! Program bezpiecznie monitoruje każdą instalację i pozwala na kompletne usunięcie, włączając w to pliki tymczasowe, wszystkich elementów do stanu jak przed instalacją dzięki logowaniu i technologii Głębokiego Oczyszczania! Wbudowana funkcja zrzutu porównuje pliki przed i po zmianach identyfikując zmiany dokonane przez program.

  Najważniejsze cechy
  Profilowanie aplikacji dla idealnego czyszczenia nawet bez dzienników instalacji
  Kompletne usuwanie wrażliwych danych podczas odinstalowywania
  Usuwanie nawet najbardziej skomplikowanych i zagnieżdżonych instalatorów
  Automatyczne skanowanie i usuwanie pozostałości po domyślnych narzędziach odinstalowywania
  Historia odinstalowywanych aplikacji
  Pełne wsparcia dla Opery
  Uaktualnione moduły oraz narzędzia
  Szybkie usuwanie przez opcję przeciągnij i upuść dla ikon programów
  Usprawniona technologia Głębokiego Czyszczenia
  Więcej informacji o instalacjach programu
  Szybszy i stabilniejszy niż kiedykolwiek wcześniej
  Łatwiejsza obsługa w każdym calu
  Sterowniki podpisane przez Microsoft
  Wielozadaniowe menu podręczne
  Bez litości: usuwaj nawet zablokowane pliki
  Szybszy dostęp do funkcji
  Nowe podkategorie dla Windows Apps
  Usprawniona praca z ulepszonymi oknami dialogowymi
  Pełna kompatybilność z Ashampoo UnInstaller 7

  Nie tylko dla specjalistów, ale dla każdego!
  Nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemu z wykorzystaniem Ashampoo UnInstaller 8. Dzięki przeprojektowanemu interfejsowi, każda funkcja jest dostępne jednym kliknięciem, bez konieczności szukania ich w menu. Korzystaj z programu bez obaw o jakiekolwiek pozostałości! Dowiedz się co tak naprawdę znajduje się na Twoim PC po instalacji i pozbądź się niechcianych plików. To idealny wybór dla początkujących, jak i zaawansowanych!

  Cztery fazy doskonałego odinstalowywania
  Ashampoo UnInstaller 8 łączy cztery różne techniki do eliminacji pozostałości po instalacji programu do ostatniego bajta. Pliki dziennika stworzone przez UnInstaller 8 podczas instalacji zawierają praktycznie każdą możliwą zmianę jak pliki czy Rejestr. Skrypty usuwające program pozwalają na automatyzację zadań. Jeśli dedykowany profil jest dostępny, zostanie przetworzony. Wreszcie, system jest dogłębnie skanowany po procedurze odinstalowywania, aby wykryć i usunąć wszystkie pozostałości w plikach i wpisach Rejestru!

  Profilowanie programu dla usuwania programów nawet bez dzienników instalacji
  Do teraz, kompletne odinstalowywanie nienadzorowanych aplikacji było utrudnione zarówno pod względem plików, jak i wpisów Rejestru. Ashampoo UnInstaller 8 pozwala na profilowanie wielu popularnych aplikacji dla całkowitego usuwania ich bez używania dzienników. To szczególnie przydatne dla skomplikowanych instalatorów i, w połączeniu z Głębokim Oczyszczaniem, gwarantuje idealne czyszczenie do ostatniego bajta!

  Ochrona aktualnych zabezpieczeń
  Ashampoo UnInstaller 8 chroni instalacje w systemie i nieustannie monitoruje Twój PC zapewniając jego lekkość i poprawność działania. Nawet jeśli usuniesz aplikację z poziomu Windows, UnInstaller wykona głębokie skanowanie zapewniając, że nic nie zostało po programie. W większości sytuacji, UnInstaller jest w stanie nawet wykryć proces początku i końca instalacji, aby zautomatyzować proces!

  Pytaliście o to, otrzymujecie: bezpieczne i kompletne kasowanie danych
  Liczni użytkownicy programu UnInstaller pytali nas o moduł bezproblemowego, bezpiecznego i nieodwracalnego usuwania wrażliwych danych w plikach. Kasowanie Danych to właśnie to rozwiązanie, które w dodatku zapewnia wojskowej-klasy precyzję! Nadpisując istniejące pliki wielokrotnie, nawet specjalnymi narzędziami można być pewnym braku możliwości odzyskania danych usuniętych tym narzędziem!

  Krok dalej niż usuwanie plików - kasowanie danych!
  Wiele plików jest usuwana podczas procesu odinstalowywania, włączając w to wrażliwe instalacje, jak profile użytkownika, metody płatności czy hasła, które powinny być usunięte dokładnie. Ashampoo UnInstaller 8 zawiera wojskowej-klasy technologię czyszczenia w celu zapewnienia prywatności. Daje to pewność w kwestii nieodwracalnego usuwania plików wbudowanymi narzędziami!

  Nieporównywalna łatwość użycia
  Podczas gdy inne programy do odinstalowywania męczą skomplikowanymi menu i oknami, Ashampoo UnInstaller 8 sprawia, że wszystko jest łatwiej dostępne. Przeciągnij dowolny skrót aplikacji do programu, aby rozpocząć usuwanie programu lub ręcznie przeglądaj kategorie, ewentualnie przejrzyj ostatnio odinstalowane aplikacje i kliknij jeden przycisk by posprzątać po ich narzędziach!

  Dla czystego i szybkiego PC bez niechcianych programów, pasków narzędziowych czy wtyczek i aplikacji Windows!
  Ashampoo UnInstaller 8 rośnie w siłę w stosunku do poprzednika! Nowe usuwanie aplikacji w oparciu o profile pozwalają na całkowite usunięcie niemonitorowanych lub powiązanych instalacji oraz usunąć powiązane z systemem procedury wywoływane przy takich instalacjach. Nowa funkcja przeciągnięcia i usunięcia pozwala na natychmiastowe odinstalowywanie aplikacji, a zintegrowana technologia kasowania, usuwa wrażliwe dane. Wszystkie narzędzia zostały uaktualnione i wspierają przeglądarkę Opera! Odkryj nowy interfejs i więcej szczegółów oraz przyspiesz pracę pozbywając się nieużywanych lub niechcianych aplikacji raz na zawsze!

  Odinstaluj bez pozostałości
  Windows usuwa tylko to, co jest określone w plikach dezinstalatora - a to bardzo niewiele! Pozostałości plików, wpisów Rejestru czy indywidualnych odnośników pozostałych po dezinstalacji. Właśnie to często powoduje błędy systemu lub spowolnienia. Dzięki zaawansowanym opcjom wyszukiwania i mechanizmom czyszczenia, Ashampoo UnInstaller 7 lokalizuje i eliminuje pozostałości do ostatniego wpisu!

  Szybsze i bezpieczniejsze przeglądanie
  Niebezpieczne, niechciane i szkodliwe wtyczki są obecne w milionach przeglądarek. Od irytujących pasków wyszukiwania po teoretycznie użyteczne wtyczki i przechwytywanie stron, Ashampoo UnInstaller 8 odnajdzie je wszystkie! Przeglądaj wszystkie rozszerzenia i zarządzaj nawet ukrytymi w przeglądarce, przeglądając i usuwając je.

  Przejmij kontrolę nad aplikacjami Windows
  Każda instalacja w systemie Windows posiada różne aplikacje domyślne, które są ukryte i często niemożliwe do usunięcia. Przejmij kontrolę nad Windows dzięki Ashampoo UnInstaller 8 i usuń prawdziwie niechciane programy!

  Instalacja nadzorowana dzięki głębokiemu czyszczeniu
  Ashampoo UnInstaller 8 tworzy dzienniki jako pełna dokumentacja instalacji i gwarantuje usunięcie programu bez żadnych pozostałości. Nic nie ukryje się przed monitorem instalacji. Instalacje niemonitorowane także mogą być efektywnie usuwane, dzięki sprytnemu mechanizmowi detekcji. Algorytmy głębokiej analizy pozwalają na usunięcie niechcianych plików i wpisów, które mogą zostać po usunięciu aplikacji.

  Skaner Twojego PC
  Zrzuty systemu pozwalają na łatwe porównywanie nawet najbardziej skomplikowane instalacje. Porównując dwa zrzuty (przed i po instalacji), program wykrywa nawet najmniejsze zmiany na Twoim komputerze. Jeśli chcesz wiedzieć, czy wpisy Rejestru zostały stworzone czy skopiowane później, takie informacje znajdziesz w podsumowaniu, dzięki czemu nie ukryje się przed Tobą żaden nawet najbardziej zagnieżdżony instalator. Fani poprzednich wersji będą zadowoleni, że można łączyć dwa zrzuty i tworzyć bardziej złożone dzienniki instalacji!

  Żadnych więcej problemów z instalacjami
  Nowoczesne oprogramowanie na którym można polegać, gdy przychodzi do usunięcia programów posiadających zagnieżdżone instalatory, gdzie inne programy mogą zawieść. Ashampoo UnInstaller 8 nigdy nie zawiedzie! Nawet najbardziej skomplikowane instalacje mogą być cofnięte krok po kroku. Ty decydujesz, co chcesz zostawić!

  Odinstalowywanie programów bez pozostałości
  Ashampoo UnInstaller 8 zapisuje dzienniki instalacji każdego programu i zapewnia jego późniejsze usunięcie bez pozostałości. Instalacje nie nadzorowane wcześniej także mogą być poprawnie usunięte dzięki sprytnym mechanizmom detekcji. Teraz pozbędziesz się starych i niechcianych programów!

  screeny

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Zasady konkursu
  1. Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Ashampoo Uninstaller 8
  2. Komentarz w języku ojczystym
  3. W konkursie mogą brać użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
  4. Zakończenie konkursu 2018 - 12 - 10


  Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
  i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW


  Powodzenia
   
 2. Mohammad.poorya

  Mohammad.poorya Nowy użytkownik

  Dołączył:
  19 Wrzesień 2018
  Posty:
  2
  Otrzymane Polubienia:
  20

  Ashampoo Uninstaller 8

  Lighter & Cleaner PC
  Safer & Faster Browsing
  No Leftover Files
   
 3. Leszek55 Bardzo aktywny

  Dołączył:
  9 Sierpień 2010
  Posty:
  137
  Otrzymane Polubienia:
  78
  Korzystałem z RevoUninstaller Pro, czas dać szansę czemuś nowemu i okazja by sprawdzić czy program Ashampoo Uninstaller 8 będzie dokładniejszy w usuwaniu programów z komputera.Przy okazji dodatkowe funkcje w tym programie też są warte uwagi gdyż pozwalają na utrzymanie w komputerze "głębokiego porządku" co przy dość intensywnym byciu beta-testerem jest nieodzownym narzędziem.Dzięki za konkurs.
   
 4. Orion Bardzo aktywny Zasłużony

  Dołączył:
  9 Sierpień 2010
  Posty:
  518
  Otrzymane Polubienia:
  136
  Lokalizacja:
  somewhere in cyberspace....
  Dotąd korzystałem z Revo Uninstaller Pro ale wszystko co dobre kiedyś się kończy (licencja się skończyła). Zainteresował mnie ten program ze względu nie tylko na funkcje deinstalacyjne, ale również wiele dodatkowych funkcji wspomagających konserwację.
  Dzięki za konkurs
   
 5. tarekma7 Bardzo aktywny

  Dołączył:
  22 Kwiecień 2016
  Posty:
  138
  Otrzymane Polubienia:
  123
  Thanks a lot for the giveaway. Ashampoo Uninstaller 8 includes military-grade cleaning technology to ensure privacy. Ina ddition, it is fast, reliable and easy to use. It removes applications even without installation logs. The built-in PC scanner uses system screenshots which allow easy comparison of even the most complex installations, in this way the program detects even the smallest changes on your computer. .
   
 6. krisluck60 Nowy użytkownik

  Dołączył:
  23 Luty 2016
  Posty:
  3
  Otrzymane Polubienia:
  0
  Witam używam obecnie ashampoo uninstaller 77.00.10 chciałbym tą 8 dużo nowości
   
 7. kubik67

  kubik67 Świeżak

  Dołączył:
  27 Czerwiec 2016
  Posty:
  32
  Otrzymane Polubienia:
  68
  Я хочу получить Ashampoo Uninstaller 8 для безопасного удаления приложений и очистке следов присутствия приложений. Данная программа имеет хороший, расширенный функционал и удобный интерфейс. Кроме того, программа удаляет даже сложные программы, которые не удаляются обычным способом.
   
 8. lugger Bardzo aktywny Zasłużony

  Dołączył:
  20 Wrzesień 2010
  Posty:
  329
  Otrzymane Polubienia:
  154
  Mam starszą wersję, którą chętnie zastąpię najnowszą. Niedoceniany, ale bardzo dobry soft ze stajni Ashampoo.
   
 9. Overlord

  Overlord Wygadany

  Dołączył:
  28 Listopad 2017
  Posty:
  87
  Otrzymane Polubienia:
  129
  Dziękuję za organizacje konkursu.
  Obecnie korzystam z Revo w wersji 3. Uważam że Ashampoo Uninstaller 8 to lepsza i bardziej użyteczna aplikacja. AU 8 oferuje więcej opcji i możliwości, dlatego też postanowiłem wystartować w konkursie.
   
 10. Rycho

  Rycho Bardzo aktywny Zasłużony

  Dołączył:
  14 Grudzień 2011
  Posty:
  235
  Otrzymane Polubienia:
  31
  Korzystałem z wcześniejszych wersji tego programu. Moim zdaniem posiada spore możliwości i jest prosty w obsłudze. Ponieważ dość często testuję różne programy, które po testach odinstalowuję, to Ashampoo Uninstaller 8 ułatwił by mi wykonywanie tych czynności.

  Dziękuję także za organizacje tego konkursu!
   
 11. dhruv2193

  dhruv2193 Wygadany

  Dołączył:
  5 Styczeń 2017
  Posty:
  55
  Otrzymane Polubienia:
  71
  Ashampoo unisntaller 8 introduces the auto clean up feature which removes all the residual files left after default uninstall from windows add or remove feature. It also includes useful cleaning tools which make it a top pick in uninstallers category. Thanks for the giveaway
   
 12. andyxa

  andyxa Bardzo aktywny Fąfel

  Dołączył:
  29 Grudzień 2011
  Posty:
  2,111
  Otrzymane Polubienia:
  920
  Dziś zakończenie.
   
  dinosaur07 lubi to.
 13. dinosaur07

  dinosaur07 Wygadany

  Dołączył:
  29 Marzec 2016
  Posty:
  79
  Otrzymane Polubienia:
  116
  Thanks a lot for the giveaway @andyxa
  Ashampoo Uninstaller 8 seems to be one of the best from this series, with good results in eliminating the remnants of various uninstalled software. I also like its lightness and fast performance so count me in for the draw. Best of luck at all.

  :dancing
   
 14. kxmyt Nowy użytkownik

  Dołączył:
  24 Sierpień 2017
  Posty:
  0
  Otrzymane Polubienia:
  0
  I have used Ashampoo Uninstaller for many years, I am eager to update the latest version. thank you.
   
 15. andyxa

  andyxa Bardzo aktywny Fąfel

  Dołączył:
  29 Grudzień 2011
  Posty:
  2,111
  Otrzymane Polubienia:
  920
  dinosaur07 lubi to.
Ładuję...
Similar Threads - KONKURS pzd Ashampoo Forum Date
Ashampoo Photo commander 14 - konkurs na PZD Konkursy ! / Giveaways ! 14 Listopad 2015
Konkurs na PZD Ashampoo Music Studio 6 Konkursy ! / Giveaways ! 16 Czerwiec 2015
Ashampoo Music Studio 6 - konkurs na PZD Konkursy ! / Giveaways ! 29 Kwiecień 2015
Ashampoo Snap 8 - konkurs na PZD Konkursy ! / Giveaways ! 29 Kwiecień 2015
Ashampoo Zip Pro - Konkurs na PZD Konkursy ! / Giveaways ! 3 Marzec 2015

Udostępnij Tą Stronę