Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
01CKxCY.png


Do wygrania roczna licencja na Bitdefender Total Security!

Jest to licencja na 3 urządzenia.

Serdecznie dziękuję Pani Alinie z Bitdefender za dostarczenie licencji na konkurs.

Bitdefender Total Security
Bitdefender Total Security to zintegrowane rozwiązanie służące do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, backdoorami, złośliwym oprogramowaniem typu spyware, adware oraz atakami phisherów.
Bitdefender 2016 zadebiutował w połowie września, jednak dopiero teraz trafia na nasz rynek w polskiej wersji językowej. Reklamuje się jako nie tylko standardowy pakiet antywirusowy, ale też narzędzie, które w szczególnym stopniu chroni nas przed szkodnikami typu ransomware, czyli coraz skuteczniejszym złośliwym oprogramowaniem, „porywającym” nasze pliki, szyfrującym je i żądającym okupu za wydanie klucza pozwalającego na deszyfrację.
źródło: dobreprogramy.pl

Link do strony producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1.Napisz dlaczego chcesz wygrać Bitdefender Total Security.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed ogłoszeniem konkursu.
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 31.03.2017.



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random.org

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

TaliZorah

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Chciałbym wygrać licencje programu Bitdefender Total Security gdyż jest bardzo dobrze dopracowanym oprogramowaniem jest skuteczny, lekki , funkcjonalny ,szybki w działaniu z dobrą ochroną dobrze współpracujący z systemami.Prosty i przejrzysty.
01CKxCY.png


Do wygrania roczna licencja na Bitdefender Total Security!

Jest to licencja na 3 urządzenia.

Serdecznie dziękuję Pani Alinie z Bitdefender za dostarczenie licencji na konkurs.



Link do strony producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1.Napisz dlaczego chcesz wygrać Bitdefender Total Security.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed ogłoszeniem konkursu.
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 31.03.2017.



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random.org

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
01CKxCY.png


Do wygrania roczna licencja na Bitdefender Total Security!

Jest to licencja na 3 urządzenia.

Serdecznie dziękuję Pani Alinie z Bitdefender za dostarczenie licencji na konkurs.



Link do strony producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1.Napisz dlaczego chcesz wygrać Bitdefender Total Security.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed ogłoszeniem konkursu.
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 31.03.2017.



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random.org

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 
A

antinkuntin

The first feature that attracted attention was "Autopilot".
This feature changes the settings according to that computer usage.
For example, when you open a game or a movie, the antivirus stops giving you a notification.
An Office software changes the settings to save the pills while running.
It only changes the settings of the whole computer, not the settings of Antivirus.
But I did not see clear information about how unnecessary the background services are.
For example, I could see that the Windows Update service was shutting down by looking at the "Windows Operations Center" icon.
There is no "detailed" setting menu.
Either turn off the Autopilot feature entirely or you will have all your settings delivered to Bitdefender.

Share Link
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Z miłą chęcią przystąpie do konkursu na tak zacny program , jakim jest Bitdefender Total Security. Już sam silnik skanujący od Bitdefendera , który jest od lat w czołówce skuteczności wykrywania do tego skłania. Właśnie skuteczność , lekkość i w zasadzie bezkolizyjność z innymi programami niezawodnośc jest powodem do wzięcia udziału w tym konkursie.
Pozdrawiam
 

Słoń ze skrzydłami

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
1
Bitdefender Total Security excellent antivirus, which combines ease of scanning, reliability, full confidence in it, instant detection of danger, full protection. This antivirus number 1 in the world.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zalko

Świeżak
Dołączył
31 Październik 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Mam laptopa,telefon i żona telefon. Wiem,że BitDefender jest na 3 urządzenia a można zarządzać z jednego centrum- dla mnie to idealne rozwiązanie ! . Śledzę ten program od jakiegoś czasu i widzę rozwój firmy co kwitowane jest miejscami w różnych rankingach.
Miałem dwa inne antywiry ale jakoś nie spełniały moich oczekiwań,miałem też czasowego BD i za lekkość oraz stosowne kroki przy blokowaniu zaimponował mi. Idealne rozwiązanie dla mnie to BD Total Security ....
a tak wygląda alfabet...
Antywirus
Bitdefender
C...po co szukać dalej ! ))
 
Ostatnia edycja:

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
bitdefender is the best protection against viruses ,malware,......ect according testing site for protection
the total security has a protection for android phones and tablets and is also the best one i use mobile protection now but license will expire after 3 months so it is good if i win this giveaway
it has web protection also
cloud integration is awesome it is like online deep scanning
many features

you can say it is no one protection solution
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Witam!

Podziękowania dla Organizatora oraz Pani Aliny z Bitdefender, za organizację i licencję.

Jestem zainteresowany programem, gdyż skończyła mi się licencja SecurePlus i własnie dziś go odinstalowałem. Korzystałem kiedyś z Bitdefendera i chwaliłem sobie ten pakiet.

pozdrawiam,

:england

Areopagita
 
G

Galaxy2000

I would like to get a license for Bitdefender Total Security & I want to Participate in the contest

Because

Bitdefender Total Security 2017 is a mega-suite contain every feature you can think of & offers a cornucopia of security features for Windows, with plenty of bonus features. It uses the most advanced security technology in the world.

Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 is the perfect choice to protect Windows, Mac OS and Android devices all at once.

One important feature is Bitdefender Photon -an innovative, exclusive technology helps Bitdefender Total Security 2017 adapt to the hardware and software configuration of system to save computing resources and improve speed and performance.


Thank you for the contest!


Hope to win this great!
 

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Bitdefender Total Security jest bardzo dobrze dopracowanym oprogramowaniem . Skuteczny, lekki , funkcjonalny ,szybki w działaniu z dobrą ochroną. Poprawnie współpracuje z systemem.Prosty i przejrzysty.Idealne rozwiązanie.Dziękuję za konkurs.Pozdrawiam.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs!
Chcę wygrać licencję,niedługo kończy sięmoja ochrona na komputerze. Bitdefender to uznany producent oprogramowania chroniącego przed wirusami, trojanami, backdoorami, złośliwym oprogramowaniem typu spyware, adware i innymi. Dzięki temu mogę robić spokojnie (w miarę) przelewy bankowe.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Świetny program antywirusowy zapewniający kompleksową ochronę komputera, za bardzo nie obciążający komputera. Miałem, używałem byłem bardzo zadowolony z Bitdefendera bardzo chciałbym znowu poużywać :). Proszę o dołączenie mnie do konkursu.
 
E

eufrasiox

Bitdefender is one of the best
High detection rate
And very light
This version has very interesting tools
In addition to a great protection
I would like to win
I need a good antivirus
Thank you
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
Bitdefender Total Security and BD security products as well has continuously improved and developed through the years and remains to be the best choice for the ordinary citizen. Now it is more user friendly that it can be classified as an install and leave application with high effectiveness of protecting the user. The BD antivirus engine is as extremely good against all kinds of malware. The improved web shield blocks all threats effectively. The firewall module is solid and can handle any network threats. Truly a security product any user can rely on. With AutoPilot you can't go wrong! A truly install and leave product that is great! Please count me in for this contest!
 

SUPU KABI

Świeżak
Dołączył
2 Luty 2017
Posty
22
Reakcje/Polubienia
50
Thank You for the giveaway.
Bitdefender the name says its capability to defend every piece of security risky arising nowadays. I like this software because I have used this before by buying it legally its an awesome product I have seen the top 10 list it was on top first I didn't believe but after using it I can say it is a no 1 security product. Its autopilot mode is great after enabling it you can completely rely on its artificial intelligence it will do the work for you. Also every bitdefender product gets its virus database update to its latest thus maintaining a zero day attack on you system which I love very much it has many great features and Bitdefender Total Security has got some extra one, all features can't be describe in this post but this piece of software does the work what a user need on the daily basis its excellent detection ratio is also very good.
That's it thank you once again for the giveaway.
 
Status
Zamknięty.
Do góry