Konkurs PZD. Kaspersky Internet Security 19

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Do wygrania są

trzy 1-roczne licencje Kaspersky Internet Security 19

/jedna licencja na 3 dowolne urządzenia - np. PC, smartfon, laptop/.

Ważne:
Odliczanie czasu ważności licencji - start od momentu uruchomienia na pierwszym urządzeniu.
Licencje uzyskałem dzięki KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję.

product-box-KISMD.png



Licencje nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.
Aktywacja na terenie Polski /klucze pasują wyłącznie do polskiej wersji programu/
/info od sponsora/


Więcej informacji o zmianach w programie znajdziecie porównując informacje z linku - tutaj:

https://programyzadarmo.net.pl/threads/konkurs-pzd-kaspersky-internet-security-multi-device.32104/

i przeglądając bardziej aktualne informacje na stronie KasperskyLab Polska :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pliki instalacyjne można pobrać tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu
1. Napiszcie tylko

"Co /poza samym konkursem/ sprawia, że wybieracie właśnie ten pakiet
-
Kaspersky Internet Security 2019 - by chronić swoje urządzenia ?"
2. Komentarze wyłącznie w języku polskim - klucze licencyjne aktywują wyłącznie KIS w polskiej wersji językowej.

3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 21.07.2018 r do godziny 23.59.59 czasu PL

Zwycięzców (w dniu następnym) wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej w PW
Powodzenia w konkursie. :ok
P.S.
Moim skromnym zdaniem
Kaspersky IS 19 zyskał nie tylko wizualnie, ale i jakościowo.
/Wpisy dotyczące użytkowania oprogramowania wygranego dzięki temu konkursowi byłyby mile widziane na łamach forum PZD - jednak zależeć to będzie wyłącznie od inicjatywy samych zwycięzców ... /

Administracja/moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych, niestosownych, i nie dotyczących konkursu/programu.
 

VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
Dziękuję za ten dar KIS 1 rok, czy będę szczęśliwym zwycięzcą?

Jestem kolekcjonerem wszystkich rodzajów kluczy antywirusowych !!!!
: Piwek
 

prenrzyk

Wygadany
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
9
Mam, używam, jestem bardzo zadowolony z jego działania.
W sierpniu kończy mi się licencja.Miałem kupić kontynuacje , ale może uda się wygrać konkurs.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Oczywiście, że piszę się na ten zacny produkt. Dlaczego? Krótko:testowałem wielu, różnych ochroniarzy. Z różnym skutkiem, krócej lub dłużej. Kasper zawsze był debeściakiem. Daruję sobie rozszerzony opis - zapewne zrobi to jeszcze wielu po mnie. Podkreślę tylko trzy cechy: skuteczność, pewność, niezawodność. Ponieważ w aktualnej sytuacji nie za bardzo stać mnie na wykupienie licencji , z wdzięcznością dla pomysłodawcy i organizatora - po cichutku liczę, że znajdę się w gronie szczęśliwych zwycięzców konkursu.
 

vortexx

Świeżak
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
38
Reakcje/Polubienia
16
Używam produktów firmy Kaspersky bo są po prostu bezkonkurencyjne.
Przerobiłem wiele produktów zabezpieczających różnych producentów ale żaden nie zapewniał ochrony na tak wysokim poziomie.
Używanie produktów od Kasperskiego pozwala używać komputer bezstresowo i mieć pewność że ochrona naszych danych jest na najwyższym poziomie.
Obecnie posiadam Kaspersky Free lecz z chęcią zwiększyłbym poziom swojej ochrony wygrywając licenję na wersję Internet Securiry 2019.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Kaspersky pomimo ostatnich wpadek wizerunkowych jest jednym z najlepszych pakietów zabezpieczających.Szybki,skuteczny praktycznie bezobsługowy czego więcej chcieć. Na pewno znajdzie miejsce na moim kompie.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Kaspersky zyskał w najnowszej wersji parę poprawek, jednak-najważniejsze dla mnie to, że nie stracił skuteczności i lekkości jaką od paru lat posiada.Testuje-towałem różne programy zabezpieczające w różnych konfiguracjach mimo to na koniec powracam na KIS_a bo u mnie sprawdza się jak na razie najlepiej! Praktycznie zero problemów z działaniem sieci-itp,poprawna współpraca z Zemaną,ustawienia default już pozwalają mniej technicznym na bezpieczny internet. Konfiguracja pozwala na ustawienia nawet do poziomu "paranoic" czyli każdemu według potrzeb :) a dodatkowa panaroja polityczna wymusiła transparentność tego produktu jak prawie żadnego innego softu pozostałych producentów-zresztą sam Windows oficjalnie przyznaje że posiada najlepszą telemetrię ze Wszystkich :) .Dzięki za wspaniały konkurs-miłego użytkowania wygranym.Pzdr.
 

KiM__

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Wrzesień 2017
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuję za ten dar KIS 1 rok, Dzięki za wspaniały konkurs-miłego użytkowania wygranym
 

Daniel Hidalgo

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Lipiec 2017
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Ja lubię kaspersky dla różnych funkcji, nowy moduł vpn jest bardzo przydatny do ochrony moich danych w miejscach publicznych, lub też lubię funkcję bezpiecznych płatności, to bez wątpienia jedyne rozwiązanie, które muszę wykonać w różnych działaniach
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie . Dlaczego wybieram KIS ? Nie używałem jeszcze tego programu , przez pół roku ochroniał mnie jego bardziej rozbudowany brat KTS , jednak moje odczucia wtedy były mieszane . Pakiet zapewniał bardzo dobrą ochronę jednak mocno obciążał komputer ,a dedykowane narzędzie do jego usuwania kavremover.exe po użyciu "uwalało" system . Na szczęście wystarczyło skorzystać z punktu przywracania . Powiedziałem sobie wtedy nigdy więcej . Możliwość dokładnego i pełnego usunięcia programu jest dla mnie bardzo ważna , zwłaszcza ochronnego . Wtedy próbowałem go reinstalować , był problem z Kaspersky Password Menager . Ale nigdy nie mów nigdy . To było z 6 lat temu , produkt zmienił się znacznie . A licka jest na KISa a nie KTS . Więc bardzo chętnie zobaczyłbym jak się sprawuje .
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Po pierwsze dziękuje za konkurs.Po drugie mam obecnie kasperskiego na swoim laptopie i sprawuje się znakomicie ,zero problemów ,z wirusami i obciążeniem na komputerze. Więc jest to forteca nie do pokonania .A jako że kończy mi się licencja za 30 dni było by wprost znakomicie wygrać tą licencje.Więc piszę się na konkurs.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Bardzo dziękuję za konkurs.Program pomimo krytyki chyba jeden z najlepszych i skutecznych,chętnie biorę udział w konkursie.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
biorę udział w tym konkursie poniewarz Kaspersky jest najlepszą ochroną naszego sprzetu .
jest nie zawodny w skutecznosci wykrywania wszelkich wirusów.
Obecnie poprawił swoje parametry i jest lekki dla systemu i sprawuje się dobrze .
w tej chwili uzywam wersji darmowaj ,ale chętnie rozszerze swoją warstwe ochrony w postaci Kaspersky Internet Security.
dzięki za konkurs i mozliwosc wygrania tego programu.
 
Do góry