Rozstrzygnięty Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security 2018

Status
Zamknięty.

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Do wygrania są

trzy 1-roczne licencje Kaspersky Internet Security 2018

/jedna licencja na 3 dowolne urządzenia - np. PC, smartfon, laptop/.
Ważne:
Odliczanie czasu ważności licencji - start od momentu uruchomienia na pierwszym urządzeniu.
Licencje uzyskałem dzięki KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję.


product-box-KISMD.png



Licencje nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.
Aktywacja na terenie Polski /klucze pasują wyłącznie do polskiej wersji programu/
/info od sponsora/


Więcej informacji o programie znajdziecie w linku - tutaj:


https://programyzadarmo.net.pl/threads/konkurs-pzd-kaspersky-internet-security-multi-device.32104/

i na stronie KasperskyLab Polska :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pliki instalacyjne można pobrać tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu
1. Napiszcie tylko

"Dlaczego chcecie ochrony Kaspersky Internet Security - 2018 na swoich urządzeniach ?"
2. Komentarze wyłącznie w języku polskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 22.12.2017 r do godziny 23.59.59 czasu PL

Zwycięzców (w dniu następnym) wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej w PW
Powodzenia




 

Overlord

Wygadany
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
99
Reakcje/Polubienia
151
W chwili obecnej używam ESET Internet Security 11.0.149.0. Chciałbym otrzymać licencję na Kaspersky Internet Security - 2018, ponieważ jest to jeden z najlepszych pakietów ochronnych.
 

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Kaspersky Internet Security to jeden z najlepszych pakietów ochronnych,rozszerzenie do całego pakietu to dobre rozwiązanie.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Liczyłem że będę samotny w walce o lickę na KIS_a ale "paranoja strachu" nie wszystkich dopadła :).Pakiet KIS jak wykazują testy "zależne" i niezależne wciąż w czołówce skuteczności w walce z wszystkim syfem w sieci malware-wirusy-itp-itd. Dla mnie to jest ważne czyli BHP jak i to że nie koliduje u mnie z Zemaną i paroma innymi ficzerami-Bitdefender u mnie niestety sprawiał problemy.W dobie nagonki na ten program to nieśmiało wspomnę- to co wysyła Windows 10 ( pozostałe wersje też ) i inne softy a nawet hardware, wcale mnie nie uspokaja ale, pozwala na chęć posiadania ochrony właśnie w postaci Kaspersky Internet Security 2018.Dzięki za mega-konkurs-pozdrawiam.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1069
Reakcje/Polubienia
39
Z radością przyje na laptopa żony i syna. Mimo że ostatni źle o nim pisano ale dam mu szansę.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Aktualnie używam KIS (na PC i na smartfonie) i bardzo sobie go chwalę.
Skuteczny i co ważne bardzo lekki.
Wygranie licencji w konkursie PZD pozwoliłoby na używanie KIS jeszcze jeden rok.
 

scypion

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Grudnia 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
6
najlepsza ochrona. cały czas pierwsze miejsce. a bzdury i oczernianie ktore ostatnio miało miejsce niech się chowa - zwyczajnie konkurencja wytrzymać już nie mogła.
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2406
Reakcje/Polubienia
2861
Jak wielu nie poddałem się ogólnej panice i nie porzuciłem Kaspersky'ego, ponieważ każda firma gromadzi jakieś dane. Używam w tej chwili wersji Free, która jak przystało na produkt darmowy oferuje już bardzo wiele. Przede wszystkim nie męczy reklamami, chroni sieć i jest lekka dla systemu, a używam ją z powodzeniem na starym netbooku. Chętnie zabezpieczę go jeszcze lepiej oferując swojemu 10 calowcowi ochronę na wszystkich frontach dzięki pakietowi Internet Security.
Dziękuję za konkurs
 
Ostatnia edycja:

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Kaspersky Internet Security to od długiego czasu leader w obszarze ochrony różnych urządzeń. Chroni komputery i urządzenia mobilne. Ma wiele ustawień, które podpasujemy pod swoje korzystanie z urządzenia. Ma ochronę bankowości i rodzicielską.
W tej chwili korzystam z wersji testowej, dlatego chętnie zgłaszam się do konkursu.
Dziękuję za konkurs.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Świetny program, używałem i byłem bardzo zadowolony bardzo chętnie do niego wrócę. Ochrona bankowości i firewall tego mi trzeba. Proszę o dołączenie mnie do konkursu
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Mimo "czarnej propagandy" pod adresem programów tej firmy uważam go nadal za jeden z najlepszych programów. Kompleksowa ochrona (w tym płatności) jest tym czego by mi było trzeba. A do tego mozliwość zainstalowania na więcej niż 1 urządzeniu...
 

kaskader1968

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Kaspersky Internet Security to jeden z lepszych programów anty wirusowych , dlatego zgłaszam swój udział do konkursu.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Wszyscy słyszeli o aferze z udziałem firmy Kaspersky Lab. Dziennikarze z całego świata postawili już nawet znak zapytania nad przyszłością tej firmy - że straci ona wielu klientów a co za tym idzie pieniądze i ugruntowaną opinię i pozycję skutecznego, bezpiecznego oprogramowania antywirusowego.

Nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem sąsiadów zza wschodniej granicy ( moje subiektywne odczucia ), jednak nie mam nic przeciwko korzystania z oprogramowania użytkowego z krajów byłego bloku wschodniego.

Nie mam nic do ukrycia ani sobie do zarzucenia. Na komputerze i urządzeniach mobilnych nie przechowuję żadnych tajnych rządowych dokumentów, ani innowacyjnych projektów.

Wracając do tematu: Chciałbym wygrać licencję na program, ponieważ obecnie korzystam z darmowej wersji programu ( Kaspersky Free ) i chciałbym ją poszerzyć o zaawansowane funkcje, które są dostępne tylko w płatnych wersjach.

Sam program jest jednym z najskuteczniejszych programów do ochrony cyfrowego życia. W dodatku z roku na rok zaawansowanych funkcji przybywa - jednocześnie nie zwiększając zamulenia komputera / urządzeń mobilnych.

Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!
 
Status
Zamknięty.
Do góry