KonkursPZD Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security 2018

ToGor 2 Grudzień 2017

View Users: View Users
  1. ToGor

ToGor Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    77
    Do wygrania są

trzy 1-roczne licencje Kaspersky Internet Security 2018

/jedna licencja na 3 dowolne urządzenia - np. PC, smartfon, laptop/.
    Ważne:
    Odliczanie czasu ważności licencji - start od momentu uruchomienia na pierwszym urządzeniu.
    Licencje uzyskałem dzięki KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję.

Licencje nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.
    Aktywacja na terenie Polski /klucze pasują wyłącznie do polskiej wersji programu/
    /info od sponsora/

Więcej informacji o programie znajdziecie w linku - tutaj:

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

i na stronie KasperskyLab Polska :

Pliki instalacyjne można pobrać tutaj:

Zasady konkursu
    1. Napiszcie tylko

"Dlaczego chcecie ochrony Kaspersky Internet Security - 2018 na swoich urządzeniach ?"
    2. Komentarze wyłącznie w języku polskim.
    3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
    4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 22.12.2017 r do godziny 23.59.59 czasu PL

Zwycięzców (w dniu następnym) wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej w PW
    Powodzenia

Rotomac, VinDiesel, helium and 15 others like this.
  2. luger Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    20
    Aktualnie używam Kaspersky FREE i chciałbym rozszerzyć do całego pakietu Internet Security. Każde dziecko wie, że Kaspersky is the best.

Herran and Daniel Hidalgo like this.
  3. elefante

elefante Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    4
    Kaspersky Internet Security - 2018 najlepsza ochrona na świecie w testach wychodzi dobrze warto mieć takie zabezpieczenie na PC.

Herran and Daniel Hidalgo like this.
  4. Overlord

Overlord Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    7
    W chwili obecnej używam ESET Internet Security 11.0.149.0. Chciałbym otrzymać licencję na Kaspersky Internet Security - 2018, ponieważ jest to jeden z najlepszych pakietów ochronnych.

Herran lubi to.
  5. leonbokser Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    1
    Kaspersky Internet Security to jeden z najlepszych pakietów ochronnych,rozszerzenie do całego pakietu to dobre rozwiązanie.

Herran lubi to.
  6. Leszek55 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    28
    Liczyłem że będę samotny w walce o lickę na KIS_a ale "paranoja strachu" nie wszystkich dopadła :).Pakiet KIS jak wykazują testy "zależne" i niezależne wciąż w czołówce skuteczności w walce z wszystkim syfem w sieci malware-wirusy-itp-itd. Dla mnie to jest ważne czyli BHP jak i to że nie koliduje u mnie z Zemaną i paroma innymi ficzerami-Bitdefender u mnie niestety sprawiał problemy.W dobie nagonki na ten program to nieśmiało wspomnę- to co wysyła Windows 10 ( pozostałe wersje też ) i inne softy a nawet hardware, wcale mnie nie uspokaja ale, pozwala na chęć posiadania ochrony właśnie w postaci Kaspersky Internet Security 2018.Dzięki za mega-konkurs-pozdrawiam.

Herran lubi to.
  7. PiotrN72

PiotrN72 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    9
    Z radością przyje na laptopa żony i syna. Mimo że ostatni źle o nim pisano ale dam mu szansę.

Herran lubi to.
  8. william1955 Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    4
    Aktualnie używam KIS (na PC i na smartfonie) i bardzo sobie go chwalę.
    Skuteczny i co ważne bardzo lekki.
    Wygranie licencji w konkursie PZD pozwoliłoby na używanie KIS jeszcze jeden rok.

Herran lubi to.
  9. scypion Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    3
    najlepsza ochrona. cały czas pierwsze miejsce. a bzdury i oczernianie ktore ostatnio miało miejsce niech się chowa - zwyczajnie konkurencja wytrzymać już nie mogła.

Herran lubi to.
  10. MLJ

MLJ Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    23
    Jak wielu nie poddałem się ogólnej panice i nie porzuciłem Kaspersky'ego, ponieważ każda firma gromadzi jakieś dane. Używam w tej chwili wersji Free, która jak przystało na produkt darmowy oferuje już bardzo wiele. Przede wszystkim nie męczy reklamami, chroni sieć i jest lekka dla systemu, a używam ją z powodzeniem na starym netbooku. Chętnie zabezpieczę go jeszcze lepiej oferując swojemu 10 calowcowi ochronę na wszystkich frontach dzięki pakietowi Internet Security.
    Dziękuję za konkurs

Last edited: 3 Grudzień 2017
    Herran lubi to.
  11. vitio

vitio Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    8
    Kaspersky Internet Security to od długiego czasu leader w obszarze ochrony różnych urządzeń. Chroni komputery i urządzenia mobilne. Ma wiele ustawień, które podpasujemy pod swoje korzystanie z urządzenia. Ma ochronę bankowości i rodzicielską.
    W tej chwili korzystam z wersji testowej, dlatego chętnie zgłaszam się do konkursu.
    Dziękuję za konkurs.

Herran lubi to.
  12. alojzy Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    2
    Świetny program, używałem i byłem bardzo zadowolony bardzo chętnie do niego wrócę. Ochrona bankowości i firewall tego mi trzeba. Proszę o dołączenie mnie do konkursu

Herran lubi to.
  13. Orion Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    59
    Mimo "czarnej propagandy" pod adresem programów tej firmy uważam go nadal za jeden z najlepszych programów. Kompleksowa ochrona (w tym płatności) jest tym czego by mi było trzeba. A do tego mozliwość zainstalowania na więcej niż 1 urządzeniu...

Herran lubi to.
  14. kaskader1968

kaskader1968 Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    2
    Kaspersky Internet Security to jeden z lepszych programów anty wirusowych , dlatego zgłaszam swój udział do konkursu.

Herran lubi to.
  15. Don Pedro

Don Pedro Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    46
    Wszyscy słyszeli o aferze z udziałem firmy Kaspersky Lab. Dziennikarze z całego świata postawili już nawet znak zapytania nad przyszłością tej firmy - że straci ona wielu klientów a co za tym idzie pieniądze i ugruntowaną opinię i pozycję skutecznego, bezpiecznego oprogramowania antywirusowego.

Nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem sąsiadów zza wschodniej granicy ( moje subiektywne odczucia ), jednak nie mam nic przeciwko korzystania z oprogramowania użytkowego z krajów byłego bloku wschodniego.

Nie mam nic do ukrycia ani sobie do zarzucenia. Na komputerze i urządzeniach mobilnych nie przechowuję żadnych tajnych rządowych dokumentów, ani innowacyjnych projektów.

Wracając do tematu: Chciałbym wygrać licencję na program, ponieważ obecnie korzystam z darmowej wersji programu ( Kaspersky Free ) i chciałbym ją poszerzyć o zaawansowane funkcje, które są dostępne tylko w płatnych wersjach.

Sam program jest jednym z najskuteczniejszych programów do ochrony cyfrowego życia. W dodatku z roku na rok zaawansowanych funkcji przybywa - jednocześnie nie zwiększając zamulenia komputera / urządzeń mobilnych.

Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!

Herran lubi to.
Ładuję...