Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security dla sys. Android

Status
Zamknięty.

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Do wygrania są :

1-roczne licencje Kaspersky Internet Security for Android - 3 szt.

Boxshot_KISA_2017_mini_140x199px.png


Licencje uzyskałem dzięki KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję .

Opis programu zamieszczono tutaj:

https://programyzadarmo.net.pl/threads/kaspersky-internet-security-android-opis-programu.32202/
Licencje konkursowe nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.

Pliki Kaspersky do pobrania tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zasady konkursu
1. Co decyduje, że Kaspersky Internet Security for Android zasługuje na instalację właśnie na Twoim urządzeniu ?
2. Komentarze wyłącznie w języku polskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 09.07.2017 r do godziny 23.59.59 czasu PL

Powodzenia. :shot
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
1. Co decyduje, że Kaspersky Internet Security for Android zasługuje na instalację właśnie na Twoim urządzeniu ?

* Efektywna technologia ochrony
* Ochrona danych – gdy urządzenie zginie lub zostanie skradzione
* Możliwość zarządzania ochroną online
* Zabezpieczenie przed phishingowymi stronami WWW oraz niebezpiecznymi odnośnikami w wiadomościach SMS
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Ad 1: Produkty Kasperskyego zajumją zaszytnie megabajty na moim urządzeniu z uwagi na:
a) bo leniwy jestem i mam multi device wykupione anyway;
b) Bo jak nie mam kawy to sobie zapuszczam Kasperskyego, któren namiętnie, z uporem maniaka usiłuje wyciąć mnie przy samych 4 literach zarówno dSploita, jak i WiFiKilla , zANTI, aNmap'a czy inne jakieś takie pożyteczne co mnie się po fonie pałętają.
A że wersja na Androida nie ma opcji whitelistingu, to za kazdym razem ciśnienie mnie się podnosi;
c) bo Senat Jóesa się przymierza do zbanowania Kasperskyego w urządzeniach DoD (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
) a ja przekorny jestem z natury (Aczkolwiek w momencie udostępnienia kodu źródłowego, o czym tam piszą, obrażę się, walnę focha, odinstaluję Kasperskego, a telefon podepczę, utopię w wannie, zgrilluję i zakopię w ogródku ;) )

P.S.: Jak nie daj Boże wygram licencję (na wafel mi 16ta...?), to uroczyście oświadczam że urządzę aukcję, a dochód z niej przeznaczę za pośrednictwem tego Szanownego Forum na budowę Pomnika Nieznanego Ojca, Dziecka Poczętego i Wypoczętego albo inne takie :)
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
* Efektywna technologia ochrony
* Ochrona danych – gdy urządzenie zginie lub zostanie skradzione
* Możliwość zarządzania ochroną online
* Zabezpieczenie przed phishingowymi stronami WWW oraz niebezpiecznymi odnośnikami w wiadomościach SMS
Don daj szansę innym, przecież dopiero co rzutem na taśmę wygrałeś KISa Multi-Device.
Znowu chcesz mieć noc nie przespaną? :facepalm
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Na PC mam zainstalowany pakiet KIS i jestem z niego bardzo zadowolony (za wyjątkiem drobnych uwag).
Poza tym przyzwyczaiłem się do jego sposobu działania i obsługi.
Myślę, że KIS dla Androida byłby logicznym uzupełnieniem posiadanego przeze mnie KIS-a dla PC.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
@spamtrash -
Jak nie daj Boże wygram licencję (na wafel mi 16ta...?), to uroczyście oświadczam że urządzę aukcję, a dochód z niej przeznaczę za pośrednictwem tego Szanownego Forum na budowę Pomnika Nieznanego Ojca, Dziecka Poczętego i Wypoczętego albo inne takie :)
Domyślam się, że to żart, bo w innym wypadku naruszyłbyś zasady /uzgodnione z dz. marketingu Kaspersky Lab PL/
i musielibyśmy pominąć Twój wpis /jako naruszający zasady konkursowe/.
Tak, że - przykro mi - aukcja /żartem czy nie/ na pewno nie wchodzi w grę ...
/choćby nie wiem jak szczytny byłby cel/, to :
Licencje konkursowe nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.

P.S. A'propos "inne takie" - można by spr. negocjować, gdyby pomnik miał przedstawiać postać niejakiego
@Oxygen Thief
/
osobnika niewątpliwie posiadającego zasługi dla tego Forum/ :klawik
- można by w oddzielnym temacie spróbować pozyskać na ten cel środki np. z UE czy choćby od mafii z Sycylii. :scratch
Co prawda pewnie to byłoby łatwiejsze niż uzyskanie bodaj 1 licencji na konkurs od Microsoft-u, to jednak nadal trudne
do wykonania bez posiadania odpowiednich koneksji ... :secret
:england
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
P.S. A'propos "inne takie" - można by spr. negocjować, gdyby pomnik miał przedstawiać postać niejakiego
@Oxygen Thief
/
osobnika niewątpliwie posiadającego zasługi dla tego Forum/ :klawik
- można by w oddzielnym temacie spróbować pozyskać na ten cel środki np. z UE czy choćby od mafii z Sycylii. :scratch
Co prawda pewnie to byłoby łatwiejsze niż uzyskanie bodaj 1 licencji na konkurs od Microsoft-u, to jednak nadal trudne
do wykonania bez posiadania odpowiednich koneksji ... :secret
:england

Oczywiście że to żart, jak pisałem, mam 15 licencji multi device, więc wpis miał na celu na półpoważnie jedną rzecz: zwrócenie uwagi że o ile na PC whiletlist istnieje i działa (i dzięki Bozi, bo inaczej np. NirLauncher by mnie do szału doprowadził, o innych różnych z pracy nie wspominając).

Tak więc, w konkursie, żeby było jasne: NIE uczestniczę.

Co do pomnika, to można osiągnąć jak mniemam, jakiś consensus. Jak to Ojcowie mówią: wszystkie dzieci nasze są, tylko nie o wszystkich wiemy ;)
Co zaś do MałoMiętkiego... hmm... nie obiecuję ale się zobaczy :) Choć masz rację że to trudne, więc pewnie dopiero po wakacjach.

Dobra, kończę offtopa, a wszystkim szukającym niezłego ochraniacza na fona z renomowanej stajni - rekomenduję udział w konkursie.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuje za kolejny konkurs z marką Kaspersky.
Co decyduje, że Kaspersky Internet Security for Android zasługuje na instalację właśnie na Twoim urządzeniu ?
Dzieki KIS na Android'a mój smartphone będzie bezpieczniejszy. Dzięki niemu będę mógł bardziej bezpiecznie korzystać z sieci, a dzięki opcji filtrowania niechcianych połączeń ograniczę je całkowicie. Nie bez znaczenia jest też funkcja automatycznego skanowania w poszukiwaniu wirusów itp.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Dzisiaj będę losował, także jak ktoś chce się jeszcze zapisać to niech działa szybko.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Gratki dla zwycięzców! Im więcej nasz będzie, tym łatwiej będzie im weprzeć że powinni zaimplementować whitelist :pała:winked
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Gratulacje dla zwycięzców - licencje wysłane. Proszę potwierdzić otrzymanie "kluczyków" by można było zamknąć temat ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry