Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security - Multi-Device

Status
Zamknięty.

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Do wygrania są
trzy 1-roczne licencje Kaspersky Internet Security - Multi-Device 2017
/każda licencja na 3 dowolne urządzenia - np. PC, smartfon, laptop/.
Odliczanie czasu ważności licencji - start od momentu uruchomienia na pierwszym urządzeniu.
Licencje uzyskałem dzięki KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję .


product-box-KISMD.png


Licencje nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.
Aktywacja na terenie RP /klucze pasują wyłącznie do polskiej wersji programu/
/info od sponsora/


Koszt jednej licencji Kaspersky IS m-d na 3 urządzenia to 229 PLN


*Film z napisami w j. polskim

Ochrona premium dla komputerów PC, Mac i urządzeń z Androidem

Każdy z nas spędza dużo czasu online – robiąc zakupy, przeprowadzając transakcje finansowe czy komunikując się ze znajomymi. Nasze wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa dbają o ochronę tego, co jest dla Ciebie najcenniejsze – na komputerach PC, Mac i urządzeniach z Androidem.

Ochrona Twoich urządzeń przed współczesnymi zagrożeniami
Ochrona Twojej prywatności i informacji osobistych
Dodatkowe zabezpieczenie transakcji finansowych i zakupów online

Zalety programu

OCHRONA – Ochrona przed wirusami, atakami, oprogramowaniem spyware, cyberprzestępczością i innymi zagrożeniami /w tym Ochrona przed ransomware WannaCry więcej w tym temacie tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
/
Każdy z nas potrzebuje ochrony przed zagrożeniami cyfrowymi. Nasze wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa oferują ochronę przed infekcjami i atakami, blokują banery* i spam, dbają o aktualność aplikacji, z których korzystasz i ostrzegają o niebezpiecznych stronach WWW.

PC, MAC i URZĄDZENIA MOBILNE – Jedna licencja pozwala na zabezpieczenie wielu urządzeń
Każde urządzenie może zostać wykorzystane do naruszenia Twojego bezpieczeństwa. Dlatego chronimy wszystkie urządzenia, a dodatkowo, w przypadku smartfonów i tabletów, dajemy Ci możliwość zdalnego blokowania, wymazywania i lokalizowania zgubionego lub skradzionego sprzętu.

PRYWATNOŚĆ – Ochrona przed phishingiem, szpiegowaniem i śledzeniem Twoich poczynań online
Nie pozwól oszustom ukraść Twoich poufnych informacji. Nasze technologie zabezpieczą Twoje dane, zapobiegną śledzeniu Twojej aktywności online**, zablokują nieautoryzowany dostęp do Twojej kamery internetowej** i ochronią Twoje informacje, gdy będziesz łączył się z publicznymi sieciami*.

PIENIĄDZE – Dodatkowe zabezpieczenie transakcji finansowych i zakupów online
Cyberprzestępcy wykorzystają każdą szansę, by podjąć próbę kradzieży pieniędzy. Nasza unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze dba o ochronę Twoich finansów i danych dotyczących kont bankowych oraz kart płatniczych**.

KONTROLA RODZICIELSKA – Ochrona dzieci przed zagrożeniami online i więcej
Dzieci są narażone na wiele zagrożeń internetowych. Nasz moduł kontroli rodzicielskiej dba o ochronę Twojego dziecka, blokuje nieodpowiednie treści oraz strony WWW i pozwala na zarządzanie aktywnością na portalach społecznościowych**

WYDAJNOŚĆ – Twoje urządzenia będą działały tak, jak powinny – szybko i wydajnie
Ochrona nie powinna spowalniać Twoich urządzeń. Z tego powodu ciężko pracowaliśmy, aby połączyć najwyższą jakość ochrony z wydajnością. Dzięki temu Twoje urządzania działają wydajnie i są chronione przed wszelkimi zagrożeniami.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA – Łatwy dostęp do konfiguracji ochrony – także online
Nikt nie chce tracić czasu na zajmowanie się skomplikowanymi zabezpieczeniami. Dlatego dajemy Ci dostęp do bezpłatnego konta My Kaspersky, które oferuje możliwość łatwego zarządzania Twoją ochroną z dowolnego miejsca, w którym posiadasz dostęp do internetu.

screeny

screen-KIS-01.png


screen-KIS-02.png


screen-KIS-03.png


screen-KIS-04.png



Wymagania systemowe

Dla wszystkich urządzeń

Połączenie internetowe – do aktywacji produktu, pobierania uaktualnień i uzyskiwania dostępu do niektórych funkcji
Technologia ochrony kamery internetowej działa wyłącznie na komputerach z PC oraz Mac. Lista kompatybilnych urządzeń jest dostępna na stronie: support.kaspersky.com/pl/12733 (dla komputerów PC) oraz support.kaspersky.com/pl/12476 (dla komputerów Mac)
Komputery i laptopy z systemem Windows®

800 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 81 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3
Microsoft Windows 8 & 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 update3
Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate — SP1 lub nowszy3
Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate — SP1 lub nowszy3
Microsoft Windows XP Home / Professional (wersja 32-bitowa) SP3 lub nowszy / Professional (wersja 64-bitowa3) SP2 lub nowszy4
Procesor: 1 GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (dla systemów 32-bitowych) lub 2 GB (dla systemów 64-bitowych)
Tablety z systemem Windows (systemy z procesorami Intel®)

Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3
Microsoft Windows 8 & 8.1 / Pro (wersja 64-bitowa3)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024x600
Komputery i laptopy Mac

770 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Pamięć (RAM): 1 GB
macOS 10.9 – 10.12
Smartfony i tablety z Androidem 5

Android™ 4.0 – 7.0
Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480

więcej info
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pliki Kaspersky do pobrania tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zasady konkursu
1. Uzupełnij komentarze:
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?"
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?
2. Komentarze wyłącznie w języku polskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 24.06.2017 r do godziny 23.59.59 czasu PL

Zwycięzców (w dniu następnym) wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej w PW
Powodzenia



* Specjalne podziękowania dla kolegi andyxa za pomoc przy realizacji projektu.:dziękuę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TaliZorah

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest Dokładne skanowanie, wysoka wykrywalność, dużo funkcji.
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest kontrola rodzicielska
 

prenrzyk

Wygadany
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
9
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest zabezpieczenie transakcji finansowych i zakupów online, ochrona prywatności oraz mozliwość instalacji na różnych urządzeniach.
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest kontrola rodzicielska
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?"
-szybki skan ,dobra wykrywalnosc oraz technologia bezpieczenstwa jaką o ochrone naszych danych i transakcji finansowych Kaspersky uzywa.
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?
natomiast mało przydatna jest kontrola rodzicielska chocierz dla niektórych jest wazna.
dzieki za konkurs oraz mozliwosc wygrania tego zacnego softu.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Jak konkurs z programem od firmy Kaspersky to bardzo chętnie biorę udział.
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?"
Przydatnych funkcji jest sporo ale myślę, że właśnie ochrona przed wszelakiej maści wirusami (nawet typu ransomware) jest najlepszą z nich. Ciekawym rozwiązaniem jest też ochrona przed nieautoryzowanym dostępem jakiejś aplikacji do kamery internetowej. Ważną funkcją jest też to, że jest to program typu: "zainstaluj i zapomnij" - pełny automat, który mogę polecić nawet dla użytkowników nie bardzo obeznanych w temacie zabezpieczenia komputera.
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?
Dla mnie moduł: Anti-Spam ale tylko dlatego, że nie korzystam z programów pocztowych więc automatycznie nawet tego nie włączam.
Dzięki za konkurs.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?"
Wysoki poziom ochrony, możliwość zabezpieczenia 3 urządzeń i to że jest to program typu "zainstaluj i zapomnij"

"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?

Ochrona rodzicielska (dlatego tylko ze jestem jedynym użytkownikiem kompa) i ochrona antyspamowa (tylko dlatego ze jak dotąd nie korzystam z programu pocztowego - gdybym korzystał to pewnie by mi się przydała)
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję bardzo organizatorom i sponsorowi - firmie Kaspersky Lab Polska - za zorganizowanie konkursu i możliwość udziału w nim!
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?"

Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną według mnie funkcją jest ochrona urządzeń przed złośliwym oprogramowaniem typu ransomware i phishingiem ( oraz sieć bezpieczeństwa Kaspersky Security Network ).
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?

Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną według mnie funkcją jest Kontrola rodzicielska ( ze względu na to, że jestem bezdzietnym kawalerem ).
 
Ostatnia edycja:

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
162
Reakcje/Polubienia
63
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?
... legendarna już ochrona przed zagrożeniami płynącymi z internetu, oraz możliwość ochrony innych urządzeń, a także zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem do kamery internetowej.
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest ...?
... w chwili obecnej i podawana powyżej Kontrola Rodzicielska, a to z tego względu, że moje pociechy są za małe na świadome korzystanie z komputera/smartfona i nie jestem w stanie teraz docenić przydatności tej funkcji.
 

scypion

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Grudnia 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
6
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest prywatność (blokowanie kamerki internetowej) oraz wtyczka do przeglądarki mówiąca o niebezpiecznych stronach. Na pochwałę zasługuje też skuteczność np. nawet jak na maszynie wirtualnej "chcemy" pobrać wirusa to karspersky blokuje to w chwili przechodzenia pakietu przez kartę sieciową komputera gospodarza.
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) funkcją jest bezpieczne pieniądze ponieważ średnio działa tj. za pierwszym razem jak się odzywa to blokuje przejście na strone z transakcją i nawet jak klikniemy dalej to tam urywa sesje i wszystko trzeba zaczynać od początku. Funkcja ta wymaga dopracowania.

Ogólnie używam od paru lat więc wiem co w nim dobre a co wkurza. Naprawdę program godny polecenia bo przetestowałem sporo rozwiązań.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
209
Reakcje/Polubienia
191
Witam
I ja sie piszę na ten konkurs
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według Ciebie) funkcją jest ochrona, ochrona i jeszcze raz ochrona wszystkiego przed wszystkim i we wszelki możliwy sposób i choć może nie jest jakoś szczególnie innowacyjny to wskazuje że program jest świetny już od kilku edycji
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według Ciebie) są (nie będę oryginalny) kontrola rodzicielska i może niektóre opcje prywatności, które mogą chronić lepiej inne programy
Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną (według mnie) funkcją jest dokładne i szybkie skanowanie i wykrywalność oraz prosty w obsłudze, nawet dla niezbyt biegłych użytkowników firewall"
"Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną (według mnie) funkcją jest kontrola rodzicielska oraz kontrola i opcjonalne usuwanie niezbyt często używanych aplikacji (funkcją na dodatek
źle działającą, bo na przykład proponuje mi usunięcie codziennie używanego Thunderbirda jako żadko używanej aplikacji). Również obecność funkcji anti-spam jest dyskusyjna, bowiem w dzisiejszych czasach każdy szanujacy się klient pocztowy posiada filtr anti-spam.

Pozdrawiam
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną funkcja tego pakietu jest to ze doskonale działa.Funkcja ktora moim zdaniem sie nie sprawdza to kontrola rodzicielska.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną funkcją jest rozbudowany Firewall
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną funkcją jest kontrola rodzicielska choć jeśli ktoś ma dziecie nastolatki to pewnie ma inne zdanie :).
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną funkcją jest to że mogę używać go na kilku urządzeniach
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną funkcją jest kontrola rodzicielska
 

ZgredekLCD

Wygadany
Dołączył
12 Kwiecień 2013
Posty
69
Reakcje/Polubienia
23
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - najbardziej przydatną według mnie funkcją jest lekkość całego programu, a także mała "awaryjność", czyli wyskakiwanie niepotrzebnych powiadomień lub fałszywych powiadomień o jakimś zagrożeniu.
Kaspersky Internet Security - Multi-Device - niezbyt przydatną według mnie funkcją jest kontrola rodzicielska, której nigdy nie użyłem
 
Status
Zamknięty.
Do góry