Konkurs - Revo Uninstaller

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35833
Reakcje/Polubienia
24887
Miasto
Trololololo
Thanks @Ya5h Kh4n

Do wygrania bardzo dobry program Revo Uninstaller Pro, jeśli chcesz wygrać, napisz komentarz.
2 Licencje do wygrania, zakończenie konkursu 21 marca 2018.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Debeściarski program, szybki w działaniu, czyści wszystko dokładnie i nie zostawia śmieci w rejestrze, jest intuicyjny w obsłudze, posiada "tryb łowcy", ładny interfejs. Zapisuję się do Konkursu, chociaż go już kiedyś wygrałem i pomimo zapewnień producenta do dzisiaj nie dostałem licki :(
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Jedno z moich ostatnich odkryć dekady - rewelacyjny program, radzi sobie z pozostałościami po programach, które zostają nawet specjalnie zostawione przez instalatory. Naprawdę super polecam
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thanks for the giveaway.
Revo Uninstaller Pro is one of the most effective Uninstaller programs and includes advanced features for uninstalling programs and cleaning their tracks, solves the problems of installing and updating software. I especially like the "hunter Mode" to uninstall, stop or delete programs with a simple hover over the application icon on the desktop, quick launch bar, system tray or opened window.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Używam wersję 2.5.9 Jest, według mnie bardzo dobrym programem.
Radzi sobie dobrze z różnymi pozostałościami po usuniętych programach.
Myślę jednak, że czas najwyższy zastąpić go wersją najnowszą.
 
E

eufrasiox

revo uninstaller is the best program
to uninstall programs.
delete folders and registry entries
that remain after using the windows uninstaller.
It also has PC cleaning functions.
thanks for the giveaway.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam , używam Revo Uninstaller w wersji free, która jest pozbawiona jest kliku ważnych funkcji. Program Revo Uninstaller to jeden z najlepszych deinstalatorów na rynku, zatem chętnie wezmę udział w tym konkursie.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Jak większość uczestników tego konkursu także używam Revo Uninstaller w wersji free, kilkakrotne stawanie do konkursów aby zdobyć program spełzły na niczym więc spieszę z przystąpieniem do organizowanego konkursu. Z programu nawet w wersji free jestem bardzo zadowolony robi to co do niego należy a już wersja Pro ma wyśmienite recenzje a więc warto się o niego postarać.
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2585
Reakcje/Polubienia
3035
Revo Uninstaller free jest u mnie od wielu lat..
Nawet w wersji okrojonej jest znakomitym programem usuwającym to czego nie chcemy wraz z "pozostałościami". Bardzo lubię funcję "Tryb łowcy" który radzi sobie z programami które nie chcą, lub nie można ich usunąć z naszego komputera..Chciałbym poznać bliżej wersję pro. Dziękuję za konkurs i zgłaszam swój udział. Pozdrawiam
 

dczerwo

Wygadany
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
4
Kiedyś używałem wersji darmowej. Po wymianie komputera przydałaby się wersja Pro, która działa na 64bitach. Kilka razy próbowałem wygrać tą wersję w konkursach, niestety bez skutku. Może teraz się w końcu uda :)
 

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
14
program godny polecenia, używam na loptopie , wygodny w użytkowaniu, dobrze wypełnia swoje zadania. Mam drugi komputer na którym używam wersji free,dobrze byłoby po wygraniu konkursu zamienić ją na full.
 

ashwingeek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2017
Posty
5
Reakcje/Polubienia
12
Thanks for the giveaway Yash. :)

Revo is the best uninstaller as it can completely delete all leftover registry keys, files and folders. It has been a life saver when I had issues with programs causing errors. I had to clean install the software using Revo to fix the issue.
 
Do góry