KONKURS RoboForm Everywhere

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
KONKURS RoboForm Everywhere (licencja wygrana przeze mnie w konkursie,nie promo)

Do wygrania 1 roczna licencja.

AI RoboForm to menedżer haseł i prosty w obsłudze wypełniacz formularzy web z zaawansowaną sztuczną inteligencją.
Aplikacja potrafi generować bezpieczne, losowe hasła, przechowywać personalne informacje wyłącznie na komputerze użytkownika, wypełniać informacje personalne w formularzach online, szyfrować hasła i dane personalne za pomocą algorytmu 3-DES, drukować, archiwizować i przywracać hasła, zachowywać hasła wpisane w przeglądarce, synchronizować notatki i dużo więcej.
dobreprogramy.pl

roboform-everywher2.jpg


Do konkursu może przystąpić każdy, kto był użytkownikiem przed ogłoszeniem konkursu.
Zostaw komentarz dlaczego chcesz wygrać licencję.
Koniec konkursu 24.01.2015, godz. 14.00
Życzę powodzenia!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ja bym chyba to tak potraktował. Dzięki za konkurs. Widać, że użytkownicy forum chyba są obłowieni. :dziwak
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
zeno06 napisał:
Ja bym chyba to tak potraktował. Dzięki za konkurs. Widać, że użytkownicy forum chyba są obłowieni. :dziwak
Patrząc na ilość konkursów w których startujesz to Ty chyba nigdy nie będziesz dostatecznie obłowiony :szydera
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
al_arsen napisał:
zeno06 napisał:
Ja bym chyba to tak potraktował. Dzięki za konkurs. Widać, że użytkownicy forum chyba są obłowieni. :dziwak
Patrząc na ilość konkursów w których startujesz to Ty chyba nigdy nie będziesz dostatecznie obłowiony :szydera
:jezyk Złośliwiec..., ale wybaczam :papież . W tym konkursie jednak nie wystartowałem... :szydera No cóż... Uaktywniłem się w tym aspekcie dopiero w tym roku. To efekt czkawki po końcówce ubiegłego (a to nie był dla mnie łatwy rok, nie przelewało sie :dziwak), tyle kalendarzy adwentowych, rozbudzone nadzieje i .... figa z makiem. :k...... Więc staram się, aby początek tego roku jakoś mi to zrekompensował. :yes master Z czasem przejdzie... chyba.. :dziwak Poza tym, jeśli już ktoś poświęcił sporo trudu, żeby zorganizować konkurs :dziękuję , to moim skromnym zdaniem trzeba zauważyć, docenić (pochwały zapewne mile widziane), podziękować i.. wziąć udział. Jest konkurs - są emocje, gratulacje, jest zabawa..., forum żyje! Amen. :D
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
KONKURS PRZEDŁUŻAM DO 31.01.2015, do godz. 14.00

Proszę o wyraźnie składanie ofert w konkursie, jeśli nie jesteś zainteresowany - nie wpisuj się!
Masz mi coś do przekazania - pisz na PW!
 
Do góry