KONKURS !!! SecurityKISS / 10 pakietów JADEITE/

Status
Zamknięty.

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości SecurityKISS do wygrania jest 10 rocznych pakietów JADEITE ! /wartości 53,90 €

Dlaczego SecurityKISS ?
SecurityKISS Tunnel tworzy Wirtualną Sieć Prywatną (VPN - Virtual Private Network) opartą na technologiach OpenVPN i L2TP.
SecurityKISS program tworzy tunel (VPN) pomiędzy Twoim komputerem a naszym serwerem co powoduje, że nikt z zewnątrz nie może zobaczyć co robisz w Interencie. Wszystkie aktywności typu: przegladanie stron Internetowych, komunikowanie się przez komunikatory, pobieranie plików, przesyłanie numerów i haseł kart kredytowych i wiele innych są chronione przed kradzieżą i podsłuchem. Nasze serwery reprezentują Cię w Internecie a Twój prawdziwy adres IP jest ukryty.



SecurityKISS Tunnel zapewnia bezpieczeństwo połączeń internetowych. Jesteśmy wiodącym serwisem VPN w zakresie ochrony prywatności, zachowania anonimowości i omijania internetowej cenzury.

securitykiss_solution.png


SPRYTNY i PROSTY
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


DARMOWY NA ZAWSZE
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


SZYBKI I BEZPIECZNY
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


strona programu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


pakiety
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


polityka prywatności
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić SecurityKISS Jadeite
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 12.03.2017


Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
dane potrzebne do otrzymania licencji EMAIL
Powodzenia

 
Ostatnia edycja:
E

eufrasiox

I need vpn
To avoid prying eyes on the internet
And access geographically restricted sites
Securitykiss is a magnificent vpn
I tried the free version
Now I would like a full version
Thanks for the contest
 

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
I need VPN cos I need enter some web sites need its IP which not my country
Also secure my surveying on web by encrypting data
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Wiele dobrego słyszałem o SecurityKiss , więc jesli nadarzyła się okazja to biorę udział w konkursie. Jeśli szczęście dopisze to chętnie sprawdzę na własnej skórze działanie programu, tym bardziej że od kilku lat wykorzystuje tunelowanie do pracy i zabawy. A przede wszystkim bezpieczeństwa.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję za organizację konkursu. SecurityKISS to VPN, który najbardziej przypadł mi do gustu. Prosty interfejs jak i obsługa programu to niewątpliwe zalety tego VPN'a. Kiedyś zdobyłem nawet licencję do wersji premum (EMERALD) i spełnił w 100% moje oczekiwania. Nigdy nie zdarzyło mi się abym został rozłączony lub też aby prędkości były niskie. Dodatkowo VPN posiada też serwery ulokowane w PL co mnie bardzo interesuję. Wersja, którą można tutaj wygrać oferuję 50GB transferu, który mnie osobiście wystarcza abym choć trochę czuł się bardziej anonimowy w dzisiejszym cyberświecie.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Nie miałem doświadczenia z tym VPN ale po komentarzach wnioskuję że nie można mu nic zarzucić. Często zdarza mi się korzystać z VPN. Najczęściej korzystam w celach rozrywkowych ale będąc w rozjazdach jest to niezbędne narzędzie żeby załatwiać poważniejsze sprawy. Wielkie dzięki dla andyxa za organizcję konkursu oraz dla SecurityKISS Ltd za licencje. Proszę mnie liczyć do konkursu.
:hi
 
Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37718
Reakcje/Polubienia
33906
Podziękowania dla organizatorów i darczyńców!:dziękuę
Miałem już okazję przetestować SecurityKISS Tunnel i oceniam go pozytywnie ,duża liczba serverów, nielimitowana prędkość,bezproblemowa obsługa.
Bardzo często korzystam z VPN-a i chętnie wezmę udział w konkursie.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Miałem do czynienia z programem SecurityKISS i przypadł mi do gustu. Działał bezproblemowo. Warto miećprogram,że którego było się zadowolonym i czuć się zarazem bezpiecznie w sieci.

Dziękuję za konkurs!
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dziękuję za konkurs na super program :dziękuę
SecurityKiss to ścisła czołówka programów do ochrony prywatności i do tego roczna licencja :ok
Bardzo chętnie wezmę udział w konkursie na ten zacny soft :)
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
Wielkie dzięki dla Darczyńców oraz za Zorganizowanie Konkursu. Chciałbym wygrać Security KISS JADEITE gdyż swoją prywatność traktuję bardzo poważnie. A czytając opis programu dochodzi do tego oglądanie TV za granicą, ukrycie swojego IP oraz zabezpieczenie otwartych sieci WiFi. Dlatego z wielką ochotą biorę udział w konkursie i liczę na szczęśliwe losowanie.
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
SecurityKISS is a basic client with minimal features, but the super-speedy performance is excellent! Wide range of countries and locations. Relatively expensive and there are some session logging involved. Want to join because as I have said it, "it's expensive" :) and I cannot afford it :)
 
A

antinkuntin

Securitykiss tunnel,
The service provider is providing us our internet speed without slowing down,
Without inserting a local censorship and limitations,
The Internet is the ideal program to achieve anonymity.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
I want to win this amazing product because it will help me feel secure on the largest network "Internet".
 

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
Lubię korzystać nie tylko z polskich stron lecz także z zagranicznych - taki pakiet z takim bogactwem serwerów jest dla mnie czymś wymarzonym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry