KONKURS - ShadowDefender /lifetime/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Na początek tego roku mam dla Was do wygrania 7 licencji ShadowDefender /lifetime/, licencje otrzymałem dzięki hojności Tonego z ShadowDefender,któremu serdecznie dziękuję.

Shadow Defender to proste w obsłudze, a zarazem bardzo skuteczne narzędzie, mające za zadanie chronić nasz komputer przez wszelakiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, które wprowadza niepożądane zmiany w systemie Windows.Program stworzony został z myślą o zabezpieczaniu komputera przed szkodliwymi komponentami np. imitującymi oprogramowanie antywirusowe, które w ukryciu i bez wiedzy użytkownika wprowadza w systemie niechciane modyfikacje, umożliwiające m.in. wykradanie danych itp. Shadow Defender daje nam możliwość uruchomienia systemu operacyjnego w wirtualnym środowisku. Tryb Shadow Mode, bo taką właśnie nosi ono nazwę, pozwala przekierować każdą zmianę w systemie do zwirtualizowanego środowiska, które nie jest w żaden sposób powiązane z rzeczywistym systemem operacyjnym. Takie rozwiązanie w przypadku wykrycia jakichkolwiek niepożądanych działań pozwala użytkownikowi zrestartować komputer i powrócić do środowiska operacyjnego w stanie nienaruszonym.

Narzędzie stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które często uruchamiają pliki niewiadomego pochodzenia. Oferowany tryb Shadow Mode zapewnia, że nawet w przypadku kiedy będziemy mieli do czynienia ze szkodliwym komponentem nie wprowadzi on zmian do systemu Windows, a nasze dane zgromadzone na dysku pozostaną nienaruszone.
źródło- dobreprogramy

screeny
1.png

2.png

3.png

4.png

5.png


więcej info

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego dla Ciebie ma być Shadow Defender
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem tego konkursu
4.Zakończenie konkursu 29.01.2016 godz.22

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
 

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
AWESOME software offer my friend... good people I have been using Shadow Defender to test programs for many years and it has NEVER let me down....

do not miss your opportunity to win!!!!!
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Shadow Defender wydaje się być przynajmniej z opisu skuteczną ochroną przed nie autoryzowanymi zmianami w systemie.
Jeśli jedna z licencji trafi do mnie z przyjemnością to sprawdzę.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Super program. Często testuję nieznane dla mnie programy na komputerze, a dzięki ShadowDefender zawsze mozna wrócić do punktu wyjscia. Dlatego biore udział w Konkursie.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Program marzenie /renoma i skuteczność, dla testerów oprogramowania - bajka/.
Miałem kiedyś na XP - dysk szlag trafił to i program przepadł.
Jakoś tak w tym czasie program działał tylko pod XP.
Teraz jest szansa "poużytkować" go na moim Win 7 x64.
Jestem bardzo zainteresowany - i dzięki za super konkurs. Biorę udział. :dziękuję
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Piszę się - bo lubię czasami pootwierać dziwne załączniki maili z dchl, buking i innych fejków :szydera
Program legenda i ten smaczek z Tonym - nie Tonym :dziwak
Prosty w obsłudze i skuteczny jak należy :ok
Andyxa :yahoo
 
A

Anonymous

Very good for testing software of all kinds pertaining security purposes.
It's a superb program.
Nice to own one.
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Witam i dziękuję za zorganizowanie świetnego konkursu. Chciałbym mieć pod ręką taki program jak SD, gdyż często zdarza mi się instalować programy na próbę. I niestety czasem pojawiają się problemy. Czy to z deinstalacją, czy też z późniejszym działaniem systemu. Zatem to program z gatunku "must have". Może tym razem się uda :jezyk
 
E

eufrasiox

Chciałbym spróbować programów
Jest to najlepsza ochrona
do niepożądanych zmian
bardzo dziękuję
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Na początek dziękuję za zorganizowanie konkursu. Z programem nie miałem nigdy do czynienia ,ale wiele o nim czytałem i przy da mi się na komputerze tym bardziej że mam ostatnio problem z bezpieczeństwem.
 
3

3e6-16hn

Count me in! =) A very good application for protecting PC against malware and for testing another softwares
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Bardzo dobry i bardzo łatwy w obsłudze program do wirtualizacji. Pozwala chronić system przed niepożądanymi zmianami.
Chętnie wykorzystam go do testowania nowych programów.
Dziękuję za konkurs andyxa.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Nie posiadam tego programu, ale słyszałem wiele dobrego o nim, dlatego chciałbym licencję.
Dziękuję organizatorom za konkurs. Pozdrawiam.
 
A

Anonymous

A solid application and also very well written program.
Needed for all kind of digital environments & situations.
Really come in very handy.
Thank you very much for the giveaway.
 
Do góry