Konkurs ! WebSite X5 Evolution 12

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Tym razem do wygrania są 3 licencje WebSite X5 Evolution 12, licencje pozyskałem
od Pani Normy z Incomedia (producent WebSite X5)
, której dziękuję.


RINBAUy.jpg


WebSite X5 Evolution to najbardziej rozbudowana edycja bardzo prostego w obsłudze narzędzia, pozwalającego tworzyć nie tyle proste strony WWW, co również sklepy internetowe oraz blogi. Nie wymaga ono od użytkownika znajomości oprogramowania graficznego, a nawet języka HTML.Narzędzie w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań tego typu nie oferuje jedynie technologii WYSIWYG, a tworzenie strony internetowej od podstaw odbywa się pośrednictwem wbudowanego kreatora. Prowadzi on użytkownika "krok-po-kroku" przez 5 etapów, pozwalających w zasadzie niemalże wyklikać myszką wyjściową witrynę. Do dyspozycji użytkownika oddano kilka ciekawych szablonów graficznych, które mogą być wykorzystane we własnym projekcie. Każdy z nich dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Pracę z wspomnianym kreatorem rozpoczynamy od utworzenia nowego projektu. WebSite X5 Evolution pozwala również na pracę z istniejącymi już projektami. Kolejny etap to podanie podstawowych informacji o witrynie, tj. jej tytuł, autora, adres URL, krótki opis, słowa kluczowe, język treści oraz ikonkę, która wyświetlana w przeglądarce internetowej. W tym kroku wybrać należy wzorzec graficzny, jego styl oraz typ menu (poziome lub pionowe). Następnie przechodzimy do planowania witryny, w którym tworzymy mapę witryny - innymi słowy generujemy kolejne podstrony oraz poziomy (maksymalnie może ich być 9) i definiujemy ich nazwy. Proces uzupełniania zawartości poszczególnych stron opiera się na przeciągnięciu myszką typu obiektu i umieszczenie go w jednej z komórek strony, czyli miejscu, gdzie ma zostać wyświetlony. Użytkownik skorzystać może z takich obiektów jak tekst, obraz, animacja Flash, filmy i dźwięk, tabele, galerie z grafiką, formularze e-mail, listy produktów i inne.

Ostatni etap projektowania strony WWW to konfiguracja bardziej zaawansowanych ustawień dotyczących menu głównego, stylów większości elementów strony (czcionek itp.), reklam, strony wstępnej, kanałów RSS, bloga oraz sklepu i uprawnień dostępu. Gotowy projekt strony opublikowany może być bezpośrednio z poziomu programu w Internecie lub zapisany na lokalnym dysku twardym.
info- dobreprogramy.pl

kilka zrzutów
g_-_-x-_-_s_36345x20141001195659_0.png

g_-_-x-_-_s_36345x20141001195709_0.png

g_-_-x-_-_s_36345x20141001195933_0.png

g_-_-x-_-_s_36345x20141001195944_0.png

g_-_-x-_-_s_36345x20141001195952_0.png



więcej info - proszę nie kodować odnośnika, warunek odgórny

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


porównanie wersji
http://www.websitex5.com/pl/porownanie-produktow.html
download
http://static.incomedia.eu/websitex5.com/v12/wsx5_ev.exe

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić WebSite X5 Evolution 12
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 24.11.2015 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
 

Mikołaj

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Styczeń 2014
Posty
9
Reakcje/Polubienia
1
Na wstępie dziękuję za ciekawy konkurs.
Jestem użytkownikiem wersji Website x5 Compact.
Program uwielbiam za prostotę działania i jego skuteczność. Chętnie przesiądę się z wersji 10 na najnowszą 12. Mam nadzieję,że program rozwinął się przez ten czas w dobrym kierunku a jego łatwość użytkowania pozostała na tym samym poziomie.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki za konkurs!

Przydałby mi się taki program dla słabo umiejących tworzyć strony internetowe.
Wszystko przygotowane, tylko klik - klik i strona gotowa. :wariat
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki andyxa za ten konkurs i Pani Normie z Incomedia za licencje. Świetnie, że czytasz w propozycje:
konkursy-giveaways-f7/konkursy-propozycje-programow-t19683-140.html#p168381
Wykonywałem proste rzeczy w WebSite X5 v.10 i v.11 z promocji. Muszę przyznać, że program z wersji na wersję rozwija się, przybywa mu funkcji, a przy tym jest jeszcze bardziej intuicyjny w obsłudze. Może to ten czas, żeby założyć bloga :scratch , a wtedy trudno o lepsze i prostsze narzędzie. W końcu wtedy miałbym gdzie zamieścić np. swojego skasowanego posta... :facepalm :zaciesz Powodzenia dla pozostałych.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
.
Prowadzę bloga na wordpress. W wersji free zablokowane jest parę ważnych funkcji.
Sądzę, że samodzielne stworzenie i wykreowanie bloga od a do z byłoby dla mnie nie lada wyzwaniem.
Andyxa! Dzięki za konkurs! :)

PS. Życzę, konkurentkom/konkurentom jak i sobie, powodzenia !
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Bardzo chętnie wezmę udział w tym konkursie. Uważam, tę aplikację za jedną z najbardziej udanych i łatwych w użyciu do szybkiego tworzenia i edycji własnej strony Każda z kolejnych wersji przynosi ulepszenia i czas najwyższy bym w końcu przebudował moją stronę korzystając z pełnej i najnowszej wersji programu. Pozdrawiam i dziękuję za konkurs.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs!
Dzięki WebSite X5 Evolution 12 mógłbym zbudować swoja stronę na wzór profesjonalnej i to we własnym zakresie.
Duże mozliwości i gotowe szablony z możliwością przeprowadzenia własnych modyfikacji to jest to co lubię.
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
have been very long time I want to manage personal website, I was very jealous with my friend who can coding, I find some applications such as websitex5 but after I compare only this application only a very I want, easy to use and has many powerful features, I really excited can find this Giveaway and participate, may I was lucky
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Dzięki za organizację konkursu i trud włożony w pozyskanie licencji. Jako że zdarz mi się zrobić stronę internetową czy to za pomocą samego html-u i cssa czy przy pomocy Joomli to chętnie pozyskałbym taki programik żeby na szybkości jakiegoś znajomego uszczęśliwić jakąś stronką. Proszę o podłączenie mnie do konkursu
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Konkurs kończy się jutro, troszkę czasu zostało na wpis.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18401
Reakcje/Polubienia
39052
Miasto
Gdzieś w Polsce
Ja również z chęcią wezmę udział w konkursie. To doskonały program by poduczyć się i tworzyć profesjonalne strony. Jest bardzo rozbudowany i daje duże możliwości tworzenia i modyfikacji stron.
Andyxa, ogromne dzięki za konkurs.
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34678
Reakcje/Polubienia
61075
Również jestem chętny do wzięcia udziału w konkursie. Program jest znakomity, pozwala tworzyć dowolną stronę w profesjonalny sposób, a zarazem jest prosty w obsłudze.
Dzięki Andyxa za możliwość zdobycia czegoś wyjątkowego!
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
Cieszę się na ten konkurs i nie ukrywam, że mam nadzieję na jedną licencję :jezyk
Bardzo łatwy i wygodny kreator stron. Korzystam od wersji 9. Cena trochę zaporowa ale program bardzo dobry.
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
HTMLowcem nie jestem więc taki program, który poprowadzi mnie w trybie graficznym krok po kroku w budowaniu strony internetowej to dla mnie istny skarb i w zasadzie jedyna nadzieja na stworzenie czegoś swojego wg. własnych preferencji :ok
Dziękuję za fajny konkurs i życzę powodzenia całej konkurencji ;)
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Bardzo przyjazny dla użytkownika program do tworzenia stron internetowych, dajacy możliwość skorzystania z gotowych szablonów, ich modyfikacji lub tworzenia ich od podstaw.
Dzięki za konkurs :)
 
Do góry