Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

KonkursPZD KONKURS - WebSite X5 Professional 16

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
2112
Polubienia
964
Autor tematu #1Do wygrania tym razem 2 licencje WebSite X5 Professional
licencję na konkurs otrzymałem za pośrednictwem Pana Johanna z BOHMerangPR, któremu bardzo dziękuję.

homepage
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć


WebSite X5 Professional to zaawansowane narzędzie do tworzenia responsywnych sklepów internetowych oraz witryn. Projekty wykonane za pomocą programu będą doskonale wyświetlane na różnych typach urządzeń, łącznie ze smartfonami czy tabletami.

Do oprogramowania dołączana jest także aplikacja dla urządzeń mobilnych o nazwie FeedReady. Jest ona gotowa do użycia z systemem iOS oraz Android. Należy ją zintegrować z witryną lub też kanałem RSS i zachęcić czytelników do jej pobrania.

Istnieje również możliwość importowania list produktów i tworzenia katalogów podając w nich wszystkie niezbędne informacje: opis, ceny, rozmiary, zdjęcia, dostępność itp. Wybierzemy ponadto sposób płatności i dostawy, a także ewentualne kupony rabatowe.

WebSite X5 Professional daje możliwość dynamicznego aktualizowania witryn, podobnie jak to się dzieje przy użyciu systemu CMS. Dostępne opcje pozwalają poprawić optymalizację stron witryny i ich zawartości: obrazów, filmów, produktów z katalogu itp.
źródło instalki
Co niezwykłego jest w programie Professional?
Nieograniczona liczba witryn i stron na PC, urządzenia mobilne
Rozbudowany sklep internetowy
Blog, recenzje i kanał RSS
Aplikacja mobilna WebSite X5 Manager
Aplikacja mobilna FeedReady
Strefa chroniona hasłem
Integracja z bazami danych
Zaawansowana optymalizacja SEO dla wyszukiwarek internetowych
Prywatność i bezpieczeństwo
FTP do publikowania online
1 licencja na 2 komputery
1 rok DARMOWEGO hostingu i domeny
Pomoc w Help Center
Update Protection na 12 miesięcy

Użytkownicy biznesowi uwielbiają go. Bo jest profesjonalny.

Professional to najlepsze narzędzie, które pomoże rozpocząć i rozwinąć aktywność w Internecie. Starannie zaprojektowane witryny dopasowane do każdego rodzaju działalności, zaawansowane narzędzia do sprzedaży produktów fizycznych i zarządzania sklepem - wszystko w jednym miejscu, a na telefon dostępne aplikacje WebSite X5 Manager oraz FeedReady. Zaledwie w kilka minut można stworzyć witrynę, strony z katalogiem produktów i profesjonalny sklep internetowy. Zarówno małe jak i wielkie firmy dokonały już wyboru, bo ten program na wiele zastosowań i jest bardzo elastyczny. To profesjonalne narzędzie

Szukasz najlepszego sposobu na posiadanie profesjonalnej witryny lub sklepu? Wybierz WebSite X5 Professional. 1 licencja pozwala pracować na dwóch komputerach i bez ograniczeń tworzyć witryny. Żadnych dodatkowych opłat i bezterminowe korzystanie.

screeny


Zasady konkursu
1. Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić WebSite X5 Professional
2. Komentarz w języku ojczystym
3. W konkursie mogą brać użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu, mający

minimum 20 postów
4. Zakończenie konkursu 2018 - 10 - 18

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW


Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
83
Polubienia
81
#2
Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!

Wszedłem sobie dzisiaj na oficjalną stronę producenta i tam jest zawarta informacja, jakoby do 7 października br. za darmo można pobrać wersję Start. Skusiło mnie to i pobrałem sobie program w najuboższej wersji ( na stronie producenta programu napisane jest, że wersja Start przeznaczona jest dla niedoświadczonych użytkowników ). Jest jeszcze wersja Evolution oraz Professional. W sumie gdyby patrzeć na zapotrzebowanie to ogólnie wystarczyłaby mi wersja Evolution ( wersja programu dla zwykłych użytkowników - gdybym już nauczył się tworzenia stron w wersji Start ), no ale skoro jest możliwość i szansa wygrania najlepszej wersji programu: Professional ( dla użytkowników biznesowych ) to czemu by nie spróbować zawalczyć o tę wersję. Może i nie jestem użytkownikiem biznesowym ale ta wersja posiada najwięcej funkcji. A jak mówi przysłowie: " Od przybytku głowa nie boli ". Dlatego byłbym bardzo wdzięczny gdyby mój udział w tym konkursie został wzięty pod uwagę.
 
Ostatnia edycja:

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
115
Polubienia
9
#3
Dziękuję bardzo za konkurs.
Używałem już wersji Evolution ale w wersji 12. Było to może ze dawa lata temu. Służył mi ok. pół roku. Niestety był dobry ale ja musiałem zrezygnować. Teraz chciałbym poznać możliwości nowej "16". Może znowu otworzę nową witrynę dzięki tej wersji.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
146
Polubienia
152
#4
Thanks a lot for the giveaway. The program make it easy to create my personal website without coding using the Drag & Drop builder, the templates, and the objects built-in the program. You can access infinite website tools with irresistible design and powerful e-commerce to make sales online. In addition, hosting and personal domains are included free of charge.
 
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
81
Polubienia
37
#5
Co prawda jestem już użytkownikiem tego wspaniałego programu, ale chciałbym wygrać licencję dla mojego znajomego. Po zademonstrowaniu możliwości tego programu był zachwycony jak w łatwy i szybki sposób można tworzyć nowoczesne strony internetowe i to w dodatku bez znajomości HTML. Dzięki
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
386
Polubienia
265
#6
@andyxa :dziękuę za konkurs na tak zacny program jakim jest Website X5 Professional.
Chciałbym wygrać ten super program aby utworzyć swoją stronę.
Ponieważ ten program jest prosty w użyciu, bardzo by mi w tym pomógł, gdyż nie mogłem sobie z tym poradzić w innych programach do tworzenia stron.
 
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
241
Polubienia
567
#7
Thank you andyxa for good review & giveaway of the Pro version of Website X5 latest edition.
Website X5 is an app for making impeccably designed websites tailored for every kind of business, advanced features to sell physical products, and management that's all in one place, including on your mobile device, with the included WebSite X5 Manager and Feedready apps. It can create protected web pages that only your website users can enter. You can set up user accounts manually or provide a user registration form. Use tag options to optimize web pages, images and videos and rank better. Mark up your product information to display rich snippets results with microdata. Start advanced project analysis to further improve optimization. So I would like to use it.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Polubienia
96
#8
Thanks andyxa for the giveaway.

I want to win WebSite X5 Professional as it makes it very easy for non-coders/programmers like me to build a site from scratch. It doesn't involves any extra fees I can use it forever. Also there is no limit on number of pages or sites to make. Moreover, it comes with 1 year FREE hosting and domain so that I need not pay anything upfront to go live with my site. Features such as Advanced SEO, Backup and FTP are great to have.

Thanks,
Grr
 
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
103
Polubienia
189
#9
Thanks a lot for the giveaway @andyxa. This version of Website X5 is pratically the best and has all the features needed for organising a full operational website, including several paying methods, hosting and lots of templates for a state of art experience. To me it seemed even more stable and customizable than the Evolution version so please count me in for this draw. Many thanks,
 
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
69
Polubienia
97
#10
Website x5 Professional has everything a user may need/want in a website building software. It has a simple drag and drop approach for creating websites and i like that it is an offline website builder. I also like its simple 5 step process for website creation. It also supports dynamic websites.

Thanks for the giveaway!!
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
165
Polubienia
70
#11
Thank you for this opportunity.

WebSite X5 Professional is fully loaded with wide variety of customizable features, so that you don’t have to look elsewhere while designing or updating your website.
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
522
Polubienia
16
#12
Wielkie dzięki za tak zacny konkurs!

Oczywiście zalet programu nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla mnie najbardziej przydatną funkcją jest optymalizacja SEO pod wyszukiwarki. Dodatkowym atutem jest możliwość optymalizacji witryny pod urządzenia mobilne. A już możliwość integracji witryny sklepu z bazami danych to już bajka.

Życzę szczęścia sobie i współkonkurentom :)
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
371
Polubienia
220
#14
Bardzo dobry super soft a każda nowa wersja to duża zmiana przede wszystkim w jego ergonomii używania. I tak jak kolega sPeRacz napisał: "A już możliwość integracji witryny sklepu z bazami danych to już bajka" - to rzeczywiście bajka.