Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
View Users: View Users
 1. Ircus

  Ircus Bardzo aktywny Ekspert

  Dołączył:
  26 Maj 2010
  Posty:
  2,811
  Otrzymane Polubienia:
  992
  Dzięki życzliwości panu Steven z firmy YAMICSOFT - któremu dziękuje mam dla Was 3 licencje na Windows 7 Manager !!
  Program jest naprawdę super do optymalizacji Windows 7 !!
  [​IMG]

  Kompletne rozwiązanie do optymalizacji, dostrojenia, naprawy i czyszczenia systemu Windows 7

  Windows 7 Manager to uniwersalne narzędzie dla systemu Microsoft Windows 7, które obejmuje ponad czterdzieści różnych narzędzi, które optymalizują, poprawiają, usuwają, przyspieszają i naprawiają system Windows 7, ułatwiają szybsze działanie systemu, eliminują usterkę systemu, Zwiększenie stabilności i bezpieczeństwa, spersonalizowanie kopii systemu Windows 7 i spełnienie wszystkich oczekiwań.


  Strona domowa:

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link  [​IMG]
  Funkcje programu:
  Tworzy ręcznie punkt przywracania systemu; Pobiera szczegółowe informacje o systemie i sprzęcie, pomaga poznać klucz produktu Micrsoft, taki jak Microsoft Windows i Microsoft Office; Pokazuje i zarządza wszystkimi uruchomionymi procesami i wątkami; Centrum napraw pomaga diagnozować i naprawiać różne problemy z systemem; Czyści system tylko jednym kliknięciem; Kreator optymalizacji jest przydatny dla użytkownika, który nie jest zaznajomiony z komputerem.

  Optymalizator
  Dostosowuje system do poprawy wydajności i szybkości; Zarządza i konfiguruje menu startowe systemu Windows według własnych preferencji; Program Startup Manager steruje wszystkimi uruchomionymi programami z uruchomieniem systemu Windows, sprawdza i naprawia zaawansowane elementy starup, aby przywrócić złośliwą zmianę przez wirusy; Zarządza i optymalizuje usługi systemowe i sterowniki w celu poprawy wydajności; Zarządza i optymalizuje zaplanowane zadania, aby przyspieszyć pracę systemu.

  Odkurzacz
  Analizator dysków może analizować i wyświetlać wykorzystanie przestrzeni dyskowej wszystkich programów, plików i folderów, które wykrywają miejsce zajmowane przez użytkownika i wyświetlane na wykresie; Smart Uninstaller może całkowicie usunąć programy z systemu bez resztkowych plików i wpisów rejestru; Desktop Cleaner może analizować i przenosić niewykorzystane skróty, pliki i foldery na pulpicie do określonych folderów; Przeszukuje i usuwa pliki śmieci, aby zaoszczędzić miejsce na dysku i poprawić wydajność; Przeszukuje i usuwa zduplikowane pliki, aby zaoszczędzić miejsce na dysku; Registry Cleaner przeszukuje rejestr, aby dowiedzieć się i usunąć nieprawidłowe pozycje; Rejestr Defrag przebudowuje i ponownie indeksuje rejestr, aby skrócić czas dostępu do rejestru, a tym samym poprawić wydajność aplikacji i wyeliminować błędy i korupcję w rejestrze.

  Dostosowywanie
  Dostosowuje parametry systemu zgodnie z preferencjami, konfigurując Eksplorator plików, pulpit, menu Start, pasek zadań i obszar powiadomień; Dodaje pliki, foldery i elementy systemowe do tego komputera i pulpitu; Pins plików lub folderów na pulpicie, pasku zadań lub menu Start; Tworzy szybkie elementy startowe dla jumplist na pasku zadań; Zarządza menu kontekstowym, klikając prawym przyciskiem myszy plik, folder itp .; Dostosowuje wygląd swojego systemu; Edytuje i dodaje skróty, które zostały wykonane w oknie dialogowym Uruchamianie.

  Bezpieczeństwo
  Ulepsz system, komponenty, UAC, ustawienia logowania, dostosowuje różne ustawienia i ogranicza dostęp do napędów i programów w celu poprawy bezpieczeństwa systemu; Ochrona poufnych plików i folderów, szyfrowanie plików, przenoszenie folderów systemowych do bezpiecznych lokalizacji; Privacy Protector zapewnia prywatność i chroni wrażliwe informacje, eliminując utwory; Plik Undelete odzyskuje i przywraca usunięte lub sformatowane pliki na dyskach logicznych; Zamyka niektóre funkcje systemu w celu poprawy bezpieczeństwa.

  Sieć
  Optymalizuje i ulepsza połączenie internetowe i ustawienia sieciowe; Dostosowuje i dostosowuje program Internet Explorer; Przełącznik IP może łatwo przełączać się między różnymi ustawieniami sieci; Edytuje plik Hosts, aby przyspieszyć korzystanie z Internetu przez system; Wi-Fi Manager może wyświetlać wszystkie sieci bezprzewodowe i zarządzać nimi.

  Inne Narzędzia
  Tworzy zaplanowane zadania lub monitorowanie uruchamiające zadania; Wyświetla i uruchamia użyteczną kolekcję narzędzi, które są wbudowane w system Windows; Podziel plik na kilka mniejszych plików lub łączy się z pierwotnym plikiem; Super Copy to potężne narzędzie do kopiowania plików lub tworzenia kopii zapasowych automatycznie; Działa za pomocą narzędzia rejestru.
  Download:

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link  Zasady konkursu
  1.Napisz komentarz , dlaczego do Ciebie ma trafić Windows 7 Manager
  2.Komentarz w języku ojczystym !
  3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !
  4.Zakończenie konkursu 14.08.2017


  Osoby które otrzymają licencje , zostaną wylosowane przez portal random
  i będą miały 24 godz na potwierdzenie wygranej na PW
   
  deathsmear, Kamelka, decimus and 11 others like this.
 2. hamilton

  hamilton Nowy użytkownik

  Dołączył:
  9 Maj 2017
  Posty:
  2
  Otrzymane Polubienia:
  5
  Thanks so much for this GiveAway.
  I need Yamicsoft Windows 7 Manager Because Windows 7 Manager is an all-in-one utility for Microsoft Windows 7, helps make my system Perform faster, eliminate system fault, increase stability and security, personalize your copy of Windows 7, and meet all of my expectations.
   
  tregs_beales lubi to.
 3. dinosaur07

  dinosaur07 Wygadany

  Dołączył:
  29 Marzec 2016
  Posty:
  72
  Otrzymane Polubienia:
  87
  Thanks a lot for this very rare giveaway @Ircus :hi
  Windows 7 Manager is a very good tuning system utility that optimize, tweak, and clean up Windows 7 systems. Overall it is an all-in-one utility to tweak, optimize, tune and clean Windows 7, it performs smoothly on my system and it includes over thirty different utilities to help make the system performing faster in order to increase stability and security, and it can also help us to personalize our copy of Windows, so please count me in for this giveaway. Best of luck to all the participants,
   
  tregs_beales lubi to.
 4. dhruv2193

  dhruv2193 Wygadany

  Dołączył:
  5 Styczeń 2017
  Posty:
  47
  Otrzymane Polubienia:
  57
  Thanks a lot!!!
  Windows 7 manager is a very good all around tool to tweak,clean windows 7 which i consider as on of the best OS's till date!!!
   
  tregs_beales lubi to.
 5. ant_gamal Wygadany

  Dołączył:
  30 Styczeń 2017
  Posty:
  45
  Otrzymane Polubienia:
  14
  windows 7 manager simple app for cleaning windows 7
  also i can customize windows 7 appearing
  also Optimizes and tweaks internet connection and network settings
  control setting of windows 7 with easy way
   
  tregs_beales lubi to.
 6. angellomichel387

  angellomichel387 Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

  Dołączył:
  16 Sierpień 2013
  Posty:
  563
  Otrzymane Polubienia:
  586
  Dzięki za konkurs
  Mam Windows 7 HOME PREMIUM więc z chęcią wypróbuje ten program które ma duże możliwości
  Pozdrawiam
   
 7. wlodeusz

  wlodeusz Bardzo aktywny

  Dołączył:
  26 Kwiecień 2012
  Posty:
  134
  Otrzymane Polubienia:
  4
  Lokalizacja:
  Warmia i Mazury
  Dlaczego miałbym, nie spróbować szczęścia? Mam wykupioną licencję Windows 7 Pro. Może pora go odkurzyć i postawić system?. Potem, trzeba jeszcze o ten system zadbać!. A kto zrobi to lepiej od produktu firmy Yamicsoft?....
   
 8. tregs_beales

  tregs_beales Bardzo aktywny

  Dołączył:
  13 Czerwiec 2017
  Posty:
  100
  Otrzymane Polubienia:
  171
  Thanks to Ircus & Yamicsoft for this great giveaway.
  Windows 7 Manager is a system utility that helps you optimize, tweak, repair and clean up Windows 7. It will increase your system speed, eliminate system fault, improve system security, and meet all of your expectations. There are so many tweaks it's hard to remember how to navigate them. There is a registry cleaner that has never broken my computer yet, a privacy cleaner, and a very handy repair center that fixes various things. Another handy tool is a registry finder that will find search the registry for certain keywords.

   
  Last edited: 7 Sierpień 2017
  dinosaur07 lubi to.
 9. nagelfar44

  nagelfar44 Wygadany

  Dołączył:
  18 Wrzesień 2015
  Posty:
  41
  Otrzymane Polubienia:
  2
  Chętnie przyłączę się do zgłaszających udział w konkursie, gdyż jako konserwatywny użytkownik PC-ta w dalszym ciągu używam na stacjonarnym "pudle" tego może nienajświeższego, ale wciąż wydajnego systemu od M$.
  Staranne skonfigurowanie "Siódemki"i utrzymywanie jej we właściwym porządku wymaga trochę czasu, tak więc programik narzędziowo-tweaker'ski tego typu co "Windows 7 Manager" z pewnością przydaje się do sprawniejszego zarządzania Windkiem.
  Z przyjemnością sprawdzę to na własnej skórze ;)

  Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo szczęścia w losowaniu.
   
  tregs_beales lubi to.
 10. decimus

  decimus Bardzo aktywny Zasłużony

  Dołączył:
  24 Wrzesień 2014
  Posty:
  633
  Otrzymane Polubienia:
  26
  Również wezmę udział w konkursie ponieważ Windows 7 Manager jest kompletnym rozwiązaniem na problemy z WIN 7. Program pozwala na naprawę systemu, jego optymalizację oraz usunięcie błędów w celu przyspieszenia jego działania. Jest prosty w obsłudze wiec poradzi sobie z nim każdy.
  Dziękuję za konkurs
   
  tregs_beales lubi to.
 11. deathsmear

  deathsmear Świeżak

  Dołączył:
  1 Marzec 2017
  Posty:
  18
  Otrzymane Polubienia:
  28
  Great Thanks for Excellent Giveaway
  I want to win to keep my pc clean with optimum speed in addition to personalize facility of Windows 7 Manager
   
  tregs_beales lubi to.
 12. Ircus

  Ircus Bardzo aktywny Ekspert

  Dołączył:
  26 Maj 2010
  Posty:
  2,811
  Otrzymane Polubienia:
  992
 13. deathsmear

  deathsmear Świeżak

  Dołączył:
  1 Marzec 2017
  Posty:
  18
  Otrzymane Polubienia:
  28
  Great Thanks
  Congratulations Winners
   
  tregs_beales lubi to.
 14. OXYGEN THIEF

  OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

  Dołączył:
  26 Maj 2010
  Posty:
  23,824
  Otrzymane Polubienia:
  2,168
  Lokalizacja:
  Trololololo
  Gratulacje :francuz
   
  tregs_beales lubi to.
 15. Zeno

  Zeno Bardzo aktywny Fąfel

  Dołączył:
  25 Grudzień 2012
  Posty:
  3,147
  Otrzymane Polubienia:
  860
  Gratuluję nagrodzonym.
   
  tregs_beales lubi to.
Ładuję...
Similar Threads - Konkurs Windows Manager Forum Date
KONKURS - YAMICSOFT WINDOWS 10 MANAGER 2 Konkursy ! / Giveaways ! 27 Sierpień 2017
Konkurs !!!YAMICSOFT Windows 10 Manager 2.0.0 10 Konkursy ! / Giveaways ! 23 Pażdziernik 2016
Konkurs !!! YAMICSOFT Windows 10 Manager v1.1.8 lifetime Konkursy ! / Giveaways ! 7 Wrzesień 2016
#6# Konkurs świąteczny – Windows 7 Manager |Giveaway| Programy z promocji / Freebies 21 Grudzień 2010
! Konkurs - Yamicsoft Windows 7 Manager - Giveaway ! Konkursy ! / Giveaways ! 1 Sierpień 2010

Udostępnij Tą Stronę