Konkurs - Wise Driver Care

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Wiem że program ciesz się dużą popularnością . Więc mam dla Was dobrą wiadomość -
dzięki hojności pani Vivian z WiseCleaner.com Team :dziękuę :ok , oficjalnego producenta Wise Driver Care mam do rozdania 10 license keys (1PC/1Year) :yahoo :yahoo na ten doskonały program w najnowszej wersji .


Krótko mówiąc, program Wise Driver Care został zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom znaleźć właściwe sterowniki, utrzymać system w zgodności z zainstalowanymi sterownikami oraz sprawić, aby komputer działał z najwyższą wydajnością!Ogromna baza danych sterowników obsługuje ponad 600 000 urządzeń .


Wise Driver Care jest to program do pobieranie aktualizacji narzędzi Windows. Sprawdza komputer w poszukiwaniu potencjalnych problemów dla sterowników, daje raport o problemach i brakujących sterownikach – pomaga szybko zaktualizować je do najnowszej wersji.

Skanowanie w poszukiwaniu problemów ze sterownikami.

Kliknij na przycisk „Sprawdzenie”, Wise Driver Care przeskanuje komputer, znajdzie wszystkie problemy ze sterownikami w tym sterowniki, które są przestarzałe, brakujące, uszkodzone lub niezgodne.

AshampooS_qhsxnnn.png


Skanowanie

Po zakończeniu skanowania, Wise Driver Care pokaże cały stan urządzeń i sterowników, a następnie można wybrać konkretny problem sterownika i naprawić poprzez zainstalowanie, odinstalowanie i aktualizację jeden po drugim. Alternatywnie, można jednym kliknięciem naprawę wszelkie problemy klikając „Napraw”.


AshampooS_qhsxnnw.png


AshampooS_qhsxnns.png


Czyszczenie pozostałości po starych lub reinstalowanych sterownikach.

AshampooS_qhsxneq.png


Kopię zapasową sterowników.

W „Centrum pomocy”, Wise Driver Care automatycznie skanuje wszystkie sterowniki i wymienia te, które powinny być aktualizowane . Oczywiście, można kliknąć przycisk „Backup” na górze, aby wykonać kopię zapasową wszystkich wymienionych sterowników za pomocą jednego kliknięcia.

AshampooS_qhsxnwr.png


AshampooS_qhsxnwq.png


Uwaga: Wszystkie kopie zapasowe sterowników są zapisywane w domyślnym folderze na komputerze (C: \ MyDrivers \ Backup \) i mogą być modyfikowane.

Przywróć sterownik

Aby uniknąć uszkodzeń program jest wyposażony w opcje « Przywróć sterownik z kopi zapasowej jeśli takową zrobiliśmy w programie »,



kliknij na przycisk «Odtwórz» przywruci wszystkie sterowniki

AshampooS_qhsxehx.png


lub na opcje «Przywróć» przywracanie danego sterownika ,

AshampooS_qhswhww.png


Program pozwala też na naprawę typowych problemów z dźwiękiem i połączeniem z internetem.

AshampooS_qhsxewx.png


----------------------------------

Official Website:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Like Us on Facebook:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Follow Us on Twitter:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Discuss with Professionals on Forum:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

----------------------------------

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, zarówno 32-bitowe i 64-bitowe

Wymagania sprzętowe

Procesor: Pentium 233 MHz lub wyższy
RAM: 128 MB lub powyżej
miejsce na dysku: minimum przestrzeni do instalacji Wise Driver Care jest 50 MB

Obsługiwane języki

Angielski, kataloński, chiński uproszczony, duński, holenderski, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, koreański, polski, portugalski (Portugalia), portugalski (Portugalia), rosyjski, słoweński, hiszpański, szwedzki, turecki, ukraiński

beff93a5bf622b5egen.png


Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Wise Driver Care
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 15.09.2017
5.W konkursie nie mogą uczestniczyć osoby z Punktami Ostrzeżeń!!

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thanks for the contest.
Want to win Wise Care Driver for scanning, downloading and updating drivers. Because often reinstall your operating system and some drivers are not installed automatically, and sometimes installed the old drivers and need updating.
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Również dziękuję za konkurs!
Testowałem wiele programów tego typu i tylko Wise Driver Care (w wersji promocyjnej) potrafił pobrać sterowniki w 100% zgodne z moim sprzętem. Nie w każdym przypadku były to najnowsze drivery, ale zawsze te działające bezbłednie. Po prostu niekiedy najnowszy sterownik nie jest najlepszy (u mnie np. ten do BT). Podobne programy nie potrafiły tego, zazwyczaj pobierane były najnowsze drivery, a wśród nich również te sprawiające problemy. Wise Care Driver działa po prostu mądrzej - przymiotnik "wise" w nazwie jest zatem w pełni uzasadniony, dlatego fajnie byłoby mieć ten program w pełnej wersji:)
 

bialy20

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Styczeń 2016
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Witam, chcę się przekonać, czy Wise Care Driver jest rzeczywiście lepszy od dotychczas używanych narzędzi... Mam nadzieję, że będzie ku temu okazja!
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway !
Wise Driver Care can update and backup your drivers as well as identify your hardware and repair some common driver related issues. On startup,it will present you with a simple Checkup button which scans your computer and gives you a report including up to date drivers, out of date drivers, and driver residue that can be deleted. Drivers that are updated will appear individually with the options of Backup, restore, uninstall, ignore, force install, open folder and delete the file. You can also go to the Rescue Center at any time and backup or restore and drivers that were installed by Wise Driver Care.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Ostatnia szansa na zapisanie się do konkursu na ten program jest do dziś - do 24 godziny 16.9.2017 . Po tym czasie rozlosuje nagrody . Wymagane dane przez firmę to adres poczty elektronicznej i imię .

Data for the company is an email address and name . End of the competition 12 PM 16/9/2017
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Nagradzam wszystkich co zapisali się do tego konkursu czyli 4 osoby :

AshampooS_qhqaewa.png

Gratuluje :hura
Na dane dla producenta czekam 48 godzin liczone od tego postu .

Wymagane dane przez firmę to adres poczty elektronicznej i imię .


I reward everyone
I'm waiting for your data 48 hours
congratulations to the winners :hura

Data for the company is an email address and name .
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12986
Reakcje/Polubienia
43809
Gratulacje :klawo
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Ostatnia edycja:

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
I znowu zaspałem ale co mi tam.Warto posiadać w swej bibliotece taki program jak ten.Świeże sterowniki to podstawa.Ostatnio zmieniłem kartę graficzną i pobrane stery od producenta ni chuchu nie chciały się instalować myślę że ten program jest w stanie rozwiązać mój problem
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
W kwestii organizacyjnej
1 - własnie wysłałem dane do producenta ,
2 - jedna osoba została zdyskwalifikowana pomimo ze wygrała nie dostarczyła mi swych danych w wymaganym czasie [ 48 godzin na potwierdzenie ] , wiec zgodnie z regulaminem konkursu traci prawo do nagrody
3 - pragnę podziękować firmie za pomoc w organizacji konkursu
4 - gratuluj :suuperwszystkim nagrodzonym i pozdrawiam :hura
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Licencja już dotarła na podany adres e-mail, jeszcze raz dziękuję za konkurs:)
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
proszę sprawdzić swoja pocztę , klucze zostały już wysłane - to tyle w kwestii organizacyjnej ode mnie
 
Do góry