KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2021

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052



Dzięki życzliwości Kerish Products General Manager za co bardzo dziękuje


Thanks to the kindness of the Kerish Products General Manager for which I thank you very much



45 x 3-letnich licencji do rozdania
Kerish Doctor 2021


45 x 3-year licenses to give away
Kerish Doctor 2021



ProgramyZaDarmo KerishDoctor2021 Giveaway



ban.png



Website | Support

Kerish Doctor 2021 is a complete care solution for computer maintenance that utilizes the most promising developments in this area.

Due to its unique system, Kerish Doctor 2021 prevents Windows crashes in real time and also safely fixes registry errors.

The application regularly performs a maximally thorough and safe cleaning of your system to eliminate accumulated digital "trash", thereby increasing the efficiency of your computer in the best way possible.

Kerish Doctor 2021 protects your PC against malware and potential vulnerabilities and monitors computer settings that are important from the point of view of security.

The Smart Update system promptly updates the application's databases, which are constantly being improved by our experts. Thanks to this system, the software suite is becoming more effective every day, making our solution the most promising in its class.

For Windows 10/8/7/Vista/XP


What's new
(Version 4.80 released on December 15, 2019)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
  • Added component "Apps Live Optimization" to boost PC performance by optimizing CPU time between running processes
  • Added automatic cleaning of uninstalled software leftovers
  • Added cleaning of old downloads (ability to configure cleaning of old files in any folder)
  • Updated the "Installed Software" tool: added complete uninstall (including leftovers)
  • Added the ability to notify about the release of new software versions and help to update it
  • Added weekly report about performed work
  • Bug fixed

Kerish Doctor technologies
The cloud technology that underlies the assessment of the reputations of files, software, and other objects.​
A unique system that can detect and prevent Windows crashes in real time.​
The most advanced method for cleaning your computer of digital "trash".​
This technology will unleash the full potential of your computer while you play.​
Regularly updates the Kerish Doctor 2021 core and database when you access the Internet.​
Ability to unblock the computer when you can’t do it yourself.​


| Why Kerish Doctor |
Click the feature for details




tcc.png




pln.png




Connect with Kerish

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


giv.png



Zasady konkursu
1. Napisz w kilku zdaniach, dlaczego chcesz wygrać Kerish Doctor 2021
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim



Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW


Competition's rules

1. Write in a few sentences, why you want to win Kerish Doctor 2021
2. Comment in Polish or English



Persons who receive licenses will be randomly selected via the random portal
and I will have 24 hours confirming the win by PM
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18252
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
angellomichel387 dzięki za konkurs :)
Programu używam od lat. Jest na tyle przydatny, że w mojej rodzinie jest na wszystkich komputerach. Biorę udział, bo skończyły mi się licki na miom lapku i blaszaku.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Angellomichel387 znowu nadaje!
Dzięki za kolejny wspaniały konkurs organizowany przez Angellomichel387 i - mam nadzieję - możliwość wygrania niezbędnego akcesorium dla komputera.
Kerisha używam od lat, nie ma lepszego softu do konserwacji i optymalizacji komputera oraz zarządzania usługami i programami, jest tylko jeden prolem - trzeba go mieć!
Zgłaszam się do Konkursu i z niecierpliwością będę oczekiwał na ogłoszenie wyników.
 

koniczynka

Wygadany
Dołączył
4 Czerwiec 2012
Posty
59
Reakcje/Polubienia
5
O zaletach tego programu napisano już wiele. Miałem roczną licencję i ją straciłem przez roztargnienie-2 miesiące temu mój sprzęt uległ awarii , tak poważnej ,że musiałem stawiać system na nowo. Nie zrobiłem kopii ważnych plików w tym oczywiście tego softu no i licencja przepadła. Licencja była darmowa .Cóż mam taką malutką iskierkę nadziei , że...... Pozdrawiam
 

romek501

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Grudnia 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo przydatny program. Właśnie kończy się licka i mam cichą nadzieję na wylosowanie nagrody. Dzięki za kolejny konkurs gdyż nie ma lepszego softu do konserwacji i optymalizacji komputera
 

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
angellomichel387 wielkie dzięki za konkurs na ten świetny program.Kerish dużo dobrego robi w kompie i nigdy mi się nie stało nic złego.Niestety niebawem skończy mi się licencja,a żal się rozstawać z tym programem.Dlatego biorę udział w konkursie.Pozdrawiam
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
I would like to win a 3-year license for Kerish Doctor 2020 for many reasons regarding how this app keeps my computer operating fast.

Some of the reasons:
1
. It finds "trash files" that no other disk cleaning software I have ever used can find and cleans them.
2. It keeps my registry "dll files" clean.
3. Under the "Maintenance" section of the app, there is an "Internet Booster" utility which, when used, makes my internet speeds faster than any utility I have ever found and used.

*Thank you angellomichel387 for putting this contest together for the members of this forum.:)
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Super program od kiedy zagościł na moim i małżonki lapku zapomnieliśmy o problemaach z codzienną obsługą urządzeń a bywało różnie. Częste zawieszanie sie systemu, gromadzące sie smieci odeszły w niepamięć. Polecam wszystkim warty zachodu a za konkurs wielkie dzięki.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
program jest bardzo dobry .
uzywam go od dosc dlugiego czasu i nigdy nie bylo z nim problemów .
jest to program zainstaluj i zapomnij a on robi swoje.
dzieki za konkurs na ten wspanialy soft.
 

ERPI

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
2
Dzięki za organizację konkursu .Program jest doskonały Czyści, Organizuje, Poprawia i Zabezpiecza .Samo Dobro. Stosuję i nigdy mnie nie zawiódł. Kończy się Licencja dlatego aplikuję do Konkursu. Pozdrawiam.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Serdecznie dziękuję za ten program i uczestniczenie w konkursie.Program jak jego nazwa w skazuje Doctor,robi to co do niego należy:eek:optymalizuje system,robi porządki w rejestrze,optymalizuje i przyspiesza internet oraz wiele innych rzeczy.Biorę udział w konkursie.
 
Ostatnia edycja:

Robjan

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Kerish Doctor to bardzo dobry program do zarządzania komputerem w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu mam zawsze na bieżąco usuwane zbędne pliki, wirusy. Program zapobiega awariom systemu oraz aktualizuje automatycznie swoją bazę. Cieszy mnie również spolszczenie programu co pozwala na komunikację z nim w języku polskim.
Ponieważ obecnie nauczanie odbywa się poprzez internet chciałem zdobyć kilkuletnią licencję dla studenta, któremu pozostało jeszcze 3 lata studiów. Dziękuję Angellomichel387 za zorganizowanie konkursu.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Fajny program do kompleksowej ochrony i organizacji pracy na komputerze. Jeden z tych tzw. "zainstaluj i zapomnij" - bo dba o kompa w zasadzie bez wiedzy użytkownika. Czyści i optymalizuje w bezpieczny sposób zawsze można cofnąć optymalizację jeśli usunie zbyt dużo. Wiele było programów do optymalizacji, które po "dojściu do władzy" Win 10 nie dały rady. Tutaj wręcz przeciwnie - wymiata jak trzeba. Od lat korzystam i polecam. Liczę, że jedna z "licek" trafi do mnie. Biorę udział i dzięki za fajny konkurs.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Dlaczego chciałbym wygrać licencję na KerishDoctor 2020? Miałem do czynienia z tym programem i bardzo sobie cenię jego możliwości jako jeden z najlepszych softów narzędziowych do optymalizacji i konserwacji Windows. Nigdy niczego mi nie zepsuł w komputerze w przeciwieństwie do innych programów tego typu. Chociaż najwięcej korzystałem z automatycznego modułu konserwacji z pełnym skanowaniem. Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, która mi się bardzo podoba, porównałem działanie wbudowanego w niego Game Boostera i działa bardziej efektywnie niż Razer Game Booster. Dziękuję za konkurs.
 

jack39

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Chciałbym wygrać program Kerish Doctor by poprawić pracę systemu na komputerze. Pozwala on oczyszczać i naprawiać system dodatkowo przyspieszając jego działanie. Wystarczy go włączyć a on sam w tle robi dobrą robotę.Doskonałą aplikacja ratująca i poprawiająca to co w systemie szwankuje.Włączasz Kerish a on pracuje bez obciążania systemu nadzorując działanie systemu i aplikacji.Wygrywając go mógłbym zapomnieć o ręcznym czyszczeniu systemu. Aplikacja na wysokim poziomie.
 
Do góry