KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2021

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Dziękuję za konkurs i za klucz, gratuluję pozostałym zwycięzcom.
 

ERPI

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
2
Dziękuję za Licencję. Pozdrawiam organizatorów. Życzę miłego Weekendu.!!! Do Zaś.
 

gregor60

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Maj 2020
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuje za konkurs, oraz za kluczyk do programu.Pozdrawiam wszystkich wygranych.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2096
Reakcje/Polubienia
2552
Ja chyba mam nieaktualny kalendarz :zaciesz
Poprosiłem wczoraj o kluczyk bo pisze, że koniec 22.11 a wczoraj już szły podziękowania :scratch
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja chyba mam nieaktualny kalendarz :zaciesz
Poprosiłem wczoraj o kluczyk bo pisze, że koniec 22.11 a wczoraj już szły podziękowania :scratch

Kalendarz może masz aktualny ale wystarczy poczytać i powiązać pewne fakty, że skoro było 45 kluczyków a chętnych na połowę to @angellomichel387 tak po prostu dał każdemu kto wystartował. A to, że poprosiłeś wczoraj o kluczyk to gdybym to ja organizował ten konkurs to takie wpisy jak Twój i jeszcze kilka innych najnormalniej w świecie bym olał bo skoro startujący nie mają szacunku dla organizującego, który wyraźnie prosi "Napisz w kilku zdaniach...." to znaczy, że maja gdzieś włożoną pracę w przygotowanie konkursu i nawet nie czytają zasad tylko hołdują jednej zasadzie: :wall

 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2096
Reakcje/Polubienia
2552
Przyznam się, że czytam tą Twoją wypowiedź i nie mam pojęcia do czego ją przykleić. Napisałeś bo chciałeś coś napisać i tak to odbieram.
Dalsza dyskusja w tym temacie z Tobą nie ma sensu a jak chce Ci się lać to idź się po prostu wysikać ... masz z tym problem?
Nie widzę w tych wypowiedziach co zostały napisane braku szacunku dla organizatora i to tyle.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Kerish Doctor 2020 is an application which can protect your PC against malware and potential vulnerabilities, monitor computer settings, prevent Windows crashes, clean system to eliminate digital trash to increase computer efficiency, clean uninstalled software leftovers and old downloads, notify release of new software, update databases, fix bugs and remove lock screen virus, etc.
Based on its favorite features, I am anxious to win this license and have a test of it.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dzięki za konkurs - kluczyk - doszedł.
Gratuluję biorącym udział - każdy wygrał :yahoo
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Przyznam się, że czytam tą Twoją wypowiedź i nie mam pojęcia do czego ją przykleić. Napisałeś bo chciałeś coś napisać i tak to odbieram.
Dalsza dyskusja w tym temacie z Tobą nie ma sensu a jak chce Ci się lać to idź się po prostu wysikać ... masz z tym problem?
Nie widzę w tych wypowiedziach co zostały napisane braku szacunku dla organizatora i to tyle.
Kalendarz może masz aktualny ale wystarczy poczytać i powiązać pewne fakty, że skoro było 45 kluczyków a chętnych na połowę to @angellomichel387 tak po prostu dał każdemu kto wystartował. A to, że poprosiłeś wczoraj o kluczyk to gdybym to ja organizował ten konkurs to takie wpisy jak Twój i jeszcze kilka innych najnormalniej w świecie bym olał bo skoro startujący nie mają szacunku dla organizującego, który wyraźnie prosi "Napisz w kilku zdaniach...." to znaczy, że maja gdzieś włożoną pracę w przygotowanie konkursu i nawet nie czytają zasad tylko hołdują jednej zasadzie: :wall


Dokładnie bardzo dziękuje al
za wyjaśnienie :) tym mniej ogarniętym :)
o co chodzi :)
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2096
Reakcje/Polubienia
2552
ok. rozumiem . Wdzięczność za zorganizowanie się należy, to zrozumiałe ale nie do takiego stopnia aby kogoś np. całować po rękach.
Miłego dnia...
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Jeden z lepszych,a może i NAJLEPSZY,programów tego typu.
Z całą pewnością polecam ten program, chociaż używam go nie długo ale mnie naprawdę zaskoczył,A miło będzie wygrać licencje na trzy lata.No i najważniejsze dziękuję za konkurs.
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
162
Reakcje/Polubienia
63
Jeżeli jeszcze można, to i ja dołączę do podziękowań za konkurs oraz osób biorących w nim udział.
Z Kerishem jesteśmy od niedawna. Gdzieś udało mi się wyrwać dłuższego triala i postanowiłem potestować. Ostrożnie. Często zdarzało się, że jakiś tam program, który testowałem porządkował aż nadto i borykałem się później z niestabilnością systemu przez brak ważnych plików systemowych.
Kerish Doctor robi co ma robić, sam bez mojego udziału i mam do niego zaufanie, gdyż jak dotąd, wszystko w systemie działa bez zarzutu.
Mam cichą nadzieję przygarnąć lickę.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for this very nice giveaway @angellomichel387 :zabawa
I am currently using this software with proven results in boosting my PC, cleaning junk files and tweaking and optimising my settings. Also, I am using it to manage my restore points and check the efficacy of other cleaners. :klawik
Please count me in to the draw.
Thanks.
 
Do góry