Konkursy ! /Giveaways Wise Folder Hider Pro

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Wiem że program ciesz się dużą popularnością . Więc mam dla Was dobrą wiadomość -
dzięki hojności WiseCleaner.com Team :dziękuę :ok , oficjalnego producenta Wise Folder Hider Pro mam do rozdania 10 :yahoo licencji :yahoo na ten doskonały program w najnowszej wersji .



wisefolderhiderpro-icon.png


Wise Folder Hider Pro
to profesjonalna wersja programu do ukrywania plików i folderów na dowolnej pamięci masowej. Aplikacja pozwala w szybki i skuteczny sposób ukryć prywatne dane przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich. Cała procedura ukrywania folderów i plików jest dziecinnie prosta. Po uruchomieniu programu Wise Folder Hider Pro wybieramy stosowną opcję oraz wskazujemy na nośniku magazynującym dane do ukrycia. Każdą dodaną pozycję na liście można dodatkowo zabezpieczyć hasłem. Aplikacja oferuje również możliwość ukrycia zewnętrznych napędów pracujących na interfejsie USB. Podczas pierwszego uruchomienia Wise Folder Hider Pro należy ustawić hasło dostępu do programu, co znacząco zwiększa poczucie naszego bezpieczeństwa.

AshampooS_aaawpwh.png


Wymagania sprzętowe Wise Folder Hider Pro
  • Procesor: Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
  • Pamięć RAM: 128 MB lub więcej;
  • HDD: 6,45 MB wolnego miejsca na dysku twardym;
  • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (32-/64-bit).

WISE FOLDER HIDER PRO TO PRZYDATNY PROGRAM DO UKRYWANIA PLIKÓW I FOLDERÓW NA DYSKU PRZED INNYMI

cytat zaczerpnięty w celach informacyjnych z strony komputerswiat

Strona produktu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Link do pobrania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zakup programu :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu

1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Wise Folder Hider Pro
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 17.05.2017


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte

uwaga-grafika.jpg


Dane dla firmy wymagane od zwyciezców user names and mail addresses po zakończeniu konkursu

Company data required from winners of user names and mail addresses after the contest ends
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Bardzo dobry program, używam go w wersji promocyjnej od pewnego czasu i spełnia swoje zadania. Prywatność i bezpieczeństwo są ważne, a zagubienie lub kradzież sprzętu każdemu może się zdarzyć. Dlatego program tego rodzaju po prostu trzeba mieć.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Używam tego programu w wersji Free na jednym z laptów. Chętnie przesiądę się na wersję pro. Wersja Free nie zabezpiecza plików i folderów np w przypadku podpięcia dysku pod linuxa.
 

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
i want it for encrypted files in batches and protect them in Multiple layers of password protection

thanks for giveaway
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Dzięki za konkurs!
Używam wersji free od dawna i chętnie zamienię na wersję pro oferującą wyższy poziom zabezpieczeń. Program jest bardzo prosty i bezproblemowy. Najbardziej cenię możliwość zabezpieczenia hasłem ukrytych folderów.
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thanks for the giveaway.
Wise Folder Hider is one of the best programs in its class.
I need Wise Folder Hider Pro to protect their personal data. My laptop I use the same account all family members and password login is disabled. And there are data that are not intended for everyone. In this issue may help the program Wise Folder Hider Pro. The program is very easy with an intuitive interface and will help you to hide files and folders on local partitions or removable devices.
 
I

Infinity

I want to win it, so I can keep people from looking at my stuff. I want to safeguard my stuff against others with this program. I also like the hide USB feature.
 

lovesoft

Świeżak
Dołączył
12 Marzec 2017
Posty
20
Reakcje/Polubienia
11
Thanks for the giveaway
Easily hide hidden folders
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Prosty i skuteczny program do ukrywania plików i folderów na dysku. Czego chcieć więcej. Wielką chęcią biorę udział w konkursie.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Dziękuję organizatorm za zorganizowanie Konkursu na świetny program. Dość często przenoszę dane na nośniku zewnętrznym i w przypadku zagubienia/kradzieży efekt mojej kilkuletniej pracy mógłby dostać się w ręce niepowołane. Mając licencję mógłbym spać spokojnie.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Wise Folder Hider Pro is a tool designed to password-protect your folders and files from being seen by unauthorized persons. This Specific feature is what I like most and drives me the need to win this license.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
A wiec tak - objaśniam co następuje . Nagradzam wszystkich 10 uczestników konkursu - bo tylu się zapisało. Na dane wymagane przez producenta czekam 48 godzin od opublikowania tego posta liczone . Gratuluje :hura

Dane dla firmy wymagane od zwyciezców user names and mail addresses po zakończeniu konkursu

Company data required from winners of user names and mail addresses after the contest ends
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
@sheriff przede wszystkim podziękowania za zorganizowanie konkursu.
Nie brałem w nim udziału bo testowałem program u siebie pod Wine i w tej wersji którą miałem, mogłem bez problemu znaleźć ukrywane pliki. Mam nadzieję, że ci którzy wygrali ten program, będą z niego zadowoleni, czego im oczywiście życzę. :ok
 
Do góry